• plavac173
    2.6k
    Nista od Sibenika u HNL-u sljedece sezone, danas kiksali 0-0
  • dinamozivivjecno
    1.5k
    Ma neka Zrinskog u 1 hnl, bas me zanima kako ce se nositi sa prvoligasima jer gori od rudesa ne mogu bit. Sibenik se prvo mora posloziti pa onda ciljati prvu ligu, ovako da se odmah vrate nebi prakticki nista napravili jer trenutno nisu za hnl.
  • Dudu9
    422
    Problem kranjcevice je loše održavanje a ne broj utakmica
  • dinamo u srcu
    1.2k
    Zrinski dobio i treću u nizu. Palo je Dugopolje sa 3:0. I dalje bez primljenog gola u drugom dijelu sezone. Melju li ga melju dečki, svaka čast!
  • Infinity
    15.2k
    Jedva cekam vidjeti kakvi ce biti u eliti. Ovo sto sam prelistao tablice 2.HNL na rezultatima, Zrinski je daleko najdominantniji drugoligas ikad. Osvajaju 2.5 boda po utakmici. Uglavnom je prvak imao oko 2 po utakmici, cesto manje i od 2. Isticu se Inter s 2.26 i Croatia s 2.2.

    Sibenik ove sezone osvaja 2.10 po utakmici i to bi u drugim sezonama bilo dovoljno za prvaka, ali Zrinski ipak dominira.

    Zanima me da li ih je itko gledao uzivo i da li su ove brojke gledatelja realne? Ovo je super posjeta za jednog drugoligasa, pogotovo ako uzmemo u obzir da je to jako mali klub u usponu.
  • deda
    27.5k
    Koje su im brojke gledanosti? Kad su igrali 3. ligu bilo je po 200 ljudi.
  • dinamozivivjecno
    1.5k
    pre velik je Gradski Vrt za njih, ali opet mi nebi imalo smisla da sele u Zagreb na Kranjcu, bas me zanima kakav ce rasplet biti oko te price sa stadionom.
  • Infinity
    15.2k
    Kronoloski Jarun 550, Solin 250, BSK 700, Orijent 700, Sesvete 200, Croatia 200, Vukovar 1000, Sibenik 2000, Cibalia 1100 i Dugopolje 800.

    Ulaskom u prvu ligu bi trebali da imaju 1000+ svaku utakmicu. Cvrsto se nadam da ce igrati na Pampasu, to ce isto dodatno utjecati, a i bit ce lakse doci do ulaznica nego s Osijekom :grin:

    pre velik je Gradski Vrt za njih, ali opet mi nebi imalo smisla da sele u Zagreb na Kranjcu, bas me zanima kakav ce rasplet biti oko te price sa stadionom.dinamozivivjecno

    Oni ako stvarno imaju publiku u Osijeku onda vjerujem da ce sigurno ostati u Osijeku.
  • deda
    27.5k
    Cibalia, Vukovar, BSK računaj da su više od polovice bili gosti. Šibenik je totalni derbi. Dobre brojke su Dugopolj i Orijent. Sesvete, Croatia, Solin mi ukazuju na realnost.
  • jedan u nizu
    5.7k
    Sigurno ce privuci vise ljudi koji ce htjeti gledati dinamo, žgadiju, Rijeku i Osijek

    I ja bi ih volio vidjeti na Pampasu da se vise osjeti atmosfera, ali nekako sumnjam da ce Osijek pristati na to.
  • deda
    27.5k
    Ne sumnjam da bi mogli biti gledaniji od Rudeša, možda i od Lokse. Čak i Slavena možda.
  • DrawTube
    2.8k
    Mislim da Zrinski također lažira brojke na najjače.

    Sad protiv Cibalie na GV piše 1000+ gledatelja. Istok prazan. 100ak ultrasa Vinkovci i 200ak ljudi na Zapadu. Znam kak je izgledalo 1000 ljudi na GV još za Osijeka i definitvno nije izgledalo tako

    Bit će kao Loksa pa će 250 gledatelja pisati kao 870

    Rekao bih da u 2. Ligi realne brojke izbacuju samo Šibenik, Cibalija I Orijent
  • Nino Bule
    11.3k
    Ma lažiraju brojke, ja sta sam gledao 3,4 utakmice nije bilo vise od 200-300 ljudi
  • BBBaranja
    1.9k
    Lažiraju brojke garant,bio sam ih gledat protiv Vu nije bilo 1000 ljudi nema šanse..inače tog predsjednika Komaka baš ne puše u gradu,a i stanovnici sela Jurjevca nisu oduševljeni što im je klub preselio u grad..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.