• Neki tip
    19.4k
    Čuj, vjerujem da nisam jedini ali nikad čuo za g. Raca kao brutalnog igrača. Može koji detaljčić?Patak

    Dok čekamo Graža... :smile:

    Igrao je isključivo niželigaški amaterski nogomet pa ti je to iz one kategorije "da si ga samo vidio kako je on valjao/zabijao/što god..

    ..on da je to ozbiljno shvatio/on da je trenirao kako su neki drugi s manje talenta/on da nije imao ozljedu koljena s 18/on da ga je imao tko malo pogurati/.."

    ili

    "volio je loptu, ali volio je i.." pa neka slabost ili porok

    ili

    "kad kažem brutalan mislim za tu amatersku razinu, pa naravno da nije za City jebemu".
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.9k
    sry na kašnjenju, martinje je krenulo pa sam malo obišao susjede, hvala na uvodu :rofl:

    Rac je nešto stariji od mene a išli smo u istu školu pa sam ga pratio više puta u mlađim uzrastima i baš je bio mega talent za sve tada. Kada se trebao priključiti prvoj ekipi croatie sesvete nije dobio priliku a možda i bolje da nije jer je tada bila ona afera offsajd dok su bili u prvoj ligi. odigralo se tako kako je, nije ga pomazila sreća iako je bio bolji od tadašnjih prvotimaca. nakon toga se vukao po raznim nižim ligama i svugdje je dominirao tehnički a i sa golovima.

    Moje mišljenje je da ga nije imao tko gurati a ovako kao lik je top, i baš profesionalac, cijeli život u nogometu i futsalu. Dok je igrao je trenirao i mlađe uzraste a vidim da mu je krenulo sada i u seniorskom

    želim mu svu sreću
  • Neki tip
    19.4k
    hvala ↪Neki tip na uvodu :rofl:Gražvydas Mikulėnas

    Molim. Pa vi'š da sam dosta dobro unaprijed pokrio

    da si ga samo vidio kako je on valjao/zabijao/što god..Neki tip

    da ga je imao tko malo poguratiNeki tip

    :wink:

    Sretno mu kao treneru u svakom slučaju.
  • Krizy
    36.4k
    Zrinski - Šibenik 2:0

    Zrinski je pobjedom otišao na +5 nakon 15 odigranih kola.

    1. Zrinski - 35
    2. Šibenik - 30
    3. Vukovar - 28
  • Captain America
    13.9k
    Tramvaj liga i iduće godine :joke:
  • Eduardo
    17.6k
    HNL-u je u ligi nasušno potreban još jedan klub koji nema svoj stadion i koji nikog ne zanima. Još ako se presele u Zagreb mojoj sreći nema kraja.
  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    Kakva je posjeta Zrinskom u Osijeku uopce?
  • Krizy
    36.4k
    Nadajmo se da će se Šibenik vratiti :grin:
  • Infinity
    15.2k
    Danas navodno 2.000, tj. sluzbeno. Koliko je realno? Ne znam.
  • Deleted User
    0
    ne znam jel netko stavljao predsjednika zrinskog komaka. boktemazo. dok se vozio u smećaru prije 16 godina došlo mu je da će bit prvak svijeta. nadrealno
  • IstinaZaDinamo
    1.3k


    Je je, ako nije namjestaljka onda taj golman nema sta traziti u profesionalnom nogometu. Ovako nesto nisam nikad vidio. Olakotna okolnost je da mu je ovo prva seniorska utakmica.
  • blackbully
    4.4k
    Linija 16-erca jučer u Vukovaru.

    Screenshot-20231130-114529-Re-Vanced-Extended.jpg
  • Ivdzo11
    3k
    Toliko novaca dobije taj smrdljivi hns da nisu u stanju svakom klubu 1 i 2 lige hibridne terene napraviti,ali dobro odradene, a ne kao onaj u Sibeniku....
  • Dudu9
    447
    Veći je problem kad se napravi novi hibridni travnjak, niko to ne održava kako treba, gledali ste Istra hajduk toliko o održavanju travnjaka
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.