• vjeko1701
    6.1k
    Iskreno, možda bi im bilo bolje da su zadržali Talijana, on im je zbetonirao obranu a naprijed s ovom koncentracijom kvalitete za HNL pojmove mogu uvijek očekivati da će napraviti nešto.

    Bez dobre obrane i kvalitetnije veze teško će nešto napraviti u europi.
  • Majki2111
    2.8k
    Slažem se. Talijan je odličan bio meni.
  • Nino Bule
    12k
    Meni loksa u obrani, tocnije oba stopera izgledaju dosta gore nego leskovic papa. Hajduk se zasad moze veselit desnoj strani sahiti lovrencic u napadu, ostalo srednja zalost. Mislio sam da ce se loksa moc vise nametnut u vezi, ali đira maric nije neka sreca za vezni red.
  • marcio amoroso
    33.8k
    maricNino Bule

    Dečko pojma nema. On je i izgubio loptu kad su primili gol.
  • Nino Bule
    12k
    Ma znam ja tog marica jos iz sirokog, pitanje je jel on kapacitet za drugu hnl.
  • marcio amoroso
    33.8k

    Njega netko jebeno gura.
  • Nino Bule
    12k
    Bravo dabro, lovro se vraca svojim kiksevima.
  • Majki2111
    2.8k
    Strašan napad imaju, ali i jako klimavu obranu...
  • Keyser Soze
    8.6k
    Znaci hajduk u zg na utakmici protiv lokosa ima vise navijaca nego Dinamo na Maksu protiv Slavena. E muko moja.marcio amoroso

    Samo bi teški mazohist išao na ono raspalo zdanje koje ima 2 od 4 tribine u funkciji. I još za to dat svaku tekmu 100 kuna za test ili se cijepit... Di je sad priča o novom stadionu? Kad bu GNK objavio neku novost, kaj kažu oni jazavci kaj se kao bore za novi stadion? Svi znamo da nema niš od tog i to je najveća sramota, a ne to da nema nikog na tekmi protiv Slavena ili Valura. Oni mogu izbacit temu stadiona kad požele, a navijači će se ponovno ponadat i tako u krug dok se ne sruši cijeli ili dok neko ne strada.
  • marcio amoroso
    33.8k
    Nisam znao da je Kranjčevićeva u biti Amsterdam arena i da tamo ne treba test ili cijepivo.
  • seljak86
    2.5k
    Za Kranjču je trebala covid-putovnica.
  • Nino Bule
    12k
    covid putovnica ukljucuje i antigenski test, dobijes potvrdu ko i za cjepivo
  • marcio amoroso
    33.8k
    Za Kranjču je trebala covid-putovnica.seljak86

    Kao i za Maksimir m, jel tako?
  • Keyser Soze
    8.6k
    Kranjčevićeva je za Maksimir Amsterdam Arena, prvak Hrvatske i četvrtfinalist EL ima najgori stadion u Europi. Uvjetovati nekom da samo s potvrdom ili negativnim testom svaki vikend može na tu ruševinu je sprdnja i ništa više. Da nema korone opet bi bio prazan i bit će prazan, da sutra igramo polufinale Lige prvaka protiv Real Madrida bio bi isto prazan. Sramota bi bila da imamo FUNKCIONALAN stadion i da nitko ne dolazi na njega, meni je razumljivo da nikog nema ne mogu si zamisliti neku prosječnu obitelj da dolazi na tekmu jer Maksimir niš ne nudi.
  • marcio amoroso
    33.8k

    Gle, svima nam je jasno da je stadion sramota i kluba i grada i države, ali za mene osobno je sramota također da hajduk u gostujućoj utakmici u Zagrebu protiv smiješnog protivnika ima duplo više navijaca nego mi u svom gradu. Za neutralnog promatrača bi ta sramota bila još veća.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.