• NORTE
    9.8k
    Znaci hajduk u zg na utakmici protiv lokosa ima vise navijaca nego Dinamo na Maksu protiv Slavena. E muko moja.marcio amoroso
    Vjerojatno ne bi bilo drugačije i da nema nikakvih ograničenja oko ulaska. Tako će biti dok god su navijači nebitan faktor ovog kluba. To vidimo i po 'povlaštenoj' cijeni testiranja, dok istovremeno za koncert Thompsona u Sinju test košta 10 kn.
  • Majki2111
    2.8k
    Ovaj Hajduk me malo podsječa na Dinamo prije Bjelice, hrpa kvalitet u napadu, ali obrana sve samo ne sigurna.
  • Keyser Soze
    8.6k
    Imali bi i mi više ljudi da su se Boysi odlučili na organizirano navijanje (ne smeta mi kaj nisu, ne bi ni ja), ali smo ostali na onima koji žele pogledati HNL tekmu kojih je i bez korone bilo malo, a sad se i ta brojka "simpatizera" prepolovila. Ajmo se prebacit u drugu galaksiju i zamislit da imamo dobar stadion s 30.000 kapaciteta i da nema korone. Ja sam uvjeren da bi tad imali prosjek od 10ak tisuća na HNL-u jer prvo Dinamo kao klub ima ogroman potencijal kaj se tiče navijača (samo kaj ga nitko iz kluba ne koristi), a drugo je to da bi ljudima bio užitak doći na tekmu pa ne bi samo punili stadion kad dođu City, Atalanta, Benfica i ostali velikani. Nažalost trenutno nemremo napuniti ni protiv njih kad nam je u funkciji 20ak tisuća sjedala, a ko zna kad ćemo moći s obzirom na situaciju i oko korone i oko stadiona.
  • Dudu
    2.6k
    Mozemo imat najbolji stadion na svijetu, ljudi ne bi dolazili
  • Nolifer
    7k
    eto rješenje... Dinamo preselit u Kranjču, srediti par stolica da zadovolji uvjete Uefe i tjt, dok se Maksimir ne napravi i svi sretni...
  • marcio amoroso
    33.8k
    Ponavljam se, ali nema veze. Bez brojnosti ne možemo postići ništa. Koga boli klinac za nas 2 ili 3 tisuće? Nikoga, baš nikoga. Da nas je više i glas bi nam se bolje čuo.
    Tada bi vjerojatno nešto mogli i ostvariti, promijeniti i možda bi nas se i pitalo za neke banalne stvari kao boje drugog dresa itd.
    Ovako nas nitko ne uzima za ozbiljno i to je realnost.
  • flexXy
    2k
    Ajmo se prebacit u drugu galaksiju i zamislit da imamo dobar stadion s 30.000 kapaciteta i da nema korone. Ja sam uvjeren da bi tad imali prosjek od 10ak tisuća na HNL-u jer prvo Dinamo kao klub ima ogroman potencijal kaj se tiče navijačanamodi grebza

    Imaju i u rukometu novu arenu i u kosarci dobru dvoranu pa opet nikog ne zanima. Zagrepcane ne zanima sport, ima nas par tisuca koji to jos prate a ostali su tu kad se treba doci naslikati.
  • Infinity
    15.4k
    Nije losa ova Lokomotiva. Mislim da pored svih nedostataka trebaju prvo rijesiti pitanje golmana i vjerujem da bi bez problema bili u sredini tablice. Od Hajduka ocekivano. Nista posebno.

    Zazelio sam se ovog HNL-a, al tek sad kad si kontam da sam pogledao sve tri utakmice i da cu pogledati i cetvrtu kontam da sam se zazelio vise nego sam i mislio.
  • Nino Bule
    12k
    Da, nisam planirao sve utakmice pogledat ali se dogodilo.
  • Papastrumf
    10.6k
    Uvijek ista prica o posjeti. Ove u klubu boli ona stvar za navijace i posjetu, a navijaci su izgubili svaki interes za klub. Ima tu krivice i od strane navijaca, ali zna se koja je strana najzasluznija.
  • Papastrumf
    10.6k
    Inace, kakav je ovo penal? Bilo bi drvlje i kamenje da se ovo dinamu sudilo.
  • Nolifer
    7k
    Čuje se Armada, čula se Kohorta i tovari, jedino mi ništa...
  • Neki tip
    19.6k
    Meni penal čist.
  • Keyser Soze
    8.6k
    Dinamo zanima jako puno ljudi, ali se iz kluba ništa ne poduzima da ih se privuče, a to bi trebao bit prvi i osnovni korak, stadion samo simbolično prikazuje cijelu tu situaciju, ali da to je već previše puta rečeno.
  • r1oma
    1.5k
    Inace, kakav je ovo penal? Bilo bi drvlje i kamenje da se ovo dinamu sudilo.Papastrumf

    Po meni isto nije dovoljno za penal, ne moze svaki je*eni dodir bit penal
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.