• SAS1987
    14k
    "kao i da fiktivno produžimo ugovor na još godinu dana kako bi me pokušali transferirati i zaraditi na meni, a ako ne uspiju do 1. srpnja bio bih slobodan igrač".

    Sta to znaci? Da bi potpisali ugovor i nakon 1. srpnja bi ga raskinili, ubacili bi neku klauzulu ili bi jednostavno lagali u ugovoru?

    Mirise na poslovnu prevaru.
  • Mali dioničar
    15.1k
    Krivo se Caktaš izrazio. Nije novost da klub i igrač produže ugovor s namjerom dobivanja odštete za klub.

    Recimo to su napravili i Lokomotiva i Roko Šimić.

    Caktašu sad nije odgovaralo i kaj sad. Po meni je Hajduk glup da ga nisu prodali za 500.000 u zimskom prijelaznom roku.
  • xavier
    11.4k
    Caktašu sad nije odgovaralo i kaj sad. Po meni je Hajduk glup da ga nisu prodali za 500.000 u zimskom prijelaznom roku.Mali dioničar

    Upravo to govorim. Znači imaš igrača kojeg si definitivno odlučio prekrižiti i imaš dvije opcije:

    1. Ostaviti ga cijelo proljeće u drugoj momčadi i platiti mu za to nekakvih 250.000 eura...znači igrač ne igra za tebe i financijska računica kaže da te košta 250.000 eura.

    2. Prodati ga za tih 500.000 eura plus ne plaćaš mu tih 250.000 eura (polovica godišnjeg ugovora)...znači na terenu je za momčad koristan kao i u prvom slučaju, samo što je financijski gledano ovo bolje za 750.000 eura.

    :chin:
  • Nino Bule
    12.1k
    Svakako mu nisu nista platili u 2021., pa su odlucili trenirat strogocu na njemu haha.
    Za transfer su oboje valjda radili problem, caktasev menadzer je trazio bez odstete (po meni za hajduk opet dobar posao jer se rjesavas ogromne place), a luksa im je kao rekao da ne dolaze bez ponude od 1.5 mil eura sto je nerealno.
    U svakom slucaju luksa se ponio seljacki, ocito su se htjeli rjesit caktasa (ili prepolovit mu placu) zato sto su uspjeli dogovorit livaju, ali je glumato i nije htio bit iskren caktasu u pregovorima sto je po meni minimum koji je zasluzio jer bez njega bi oni bili momcad razine slavena.
  • SAS1987
    14k
    samo što je financijski gledano ovo bolje za 750.000 eura.xavier

    Dobio si odgovor koliko košta ego predsjednika Hajduka :smile:
  • xavier
    11.4k
    Svakako mu nisu nista platili u 2021., pa su odlucili trenirat strogocu na njemu haha.Nino Bule

    Sve će mu platiti. Nije ovo vrijeme prije 30 godina kad si mogao ostati dužan igraču.
  • xavier
    11.4k
    Dobio si odgovor koliko košta ego predsjednika Hajduka :smile:SAS1987

    :cool:
  • Nino Bule
    12.1k

    Ma naravno da ce mu sve platit, sto cini situaciju jos bizarnijom. Znas da mu nemas za isplatit te pare odma umjesto da ga pustis besplatno da ide, on trenira strogocu. Valjda su racunali da nece javno potezat pitanje place jer bi ga razapeli dolje, ne bi smio splitom prosetat, a i ovako ako eventualno dođe do tuzbi ne bi mu bio u kozi.
  • marcio amoroso
    34k
    Sve će mu platiti. Nije ovo vrijeme prije 30 godina kad si mogao ostati dužan igraču.xavier

    U ovo nisam siguran. Po njegovoj priči imam osjećaj da će on to oprostiti. Možda i zbog vlastite sigurnosti.
  • Bosna86
    11.6k
    Slobodno me citirajte kroz godinu dana… Luksa će ognjenim mačem biti protjeran iz Hajduka… Oni od 2019 nisu imali ozbiljnog transfera… Odakle njima pare, to vise nitko ne zna…. Ono sto se zna da su prošlu godinu završili sa minusom od 20 milja kuna, s tim da je taj minus sigurno i narastao kroz ovih 6 mjeseci (ovo je sve ako je taj izvještaj točan)… Za jedinog igrača Vuskovica se spominje samo Italija, a svi dobro znamo kako Talijani plaćaju i na koliko rata… Sapunica će početi pucati odmah nakon ispadanja iz Europe, a vrhunac će doživjeti ispadanjem iz kupa i gubitkom prvenstva
  • xavier
    11.4k
    U ovo nisam siguran. Po njegovoj priči imam osjećaj da će on to oprostiti. Možda i zbog vlastite sigurnosti.marcio amoroso

    Ako oprosti, onda ispada da je Lukša bio u pravu (iako i dalje financijski gube). No kažem ponovo, svatko sebe nastoji prezentirati boljim nego što je i svi uvijek u ovakvim intervjuima kažu "da bi se i odrekli dijela novca ako treba" no jako, jako malo ih to stvarno i napravi.

    Uostalom, on je rekao da je izašao u susret klubu i pristao da mu se dio novca ne isplati na vrijeme.
  • SAS1987
    14k
    Luksa je ocito gambler i racuna u ulazak grupa KL.
  • SAS1987
    14k
    Mojo Caktaš ruši Hajdukove snove o tituli. Da nema njega bili bi prvaci.

    ..Mijo Caktaš je bivši kapetan, jedan od boljih igrača i jedan od najboljih strijelaca. Međutim, mislim da ovakvim istupom ne utjelovljuje vrijednosti koje kapetan Hajduka treba imati. Kad god Hajduku malo krene, pojavi se netko tko ga gura u zonu nestabilnosti i neuspješnosti..

    https://www.index.hr/sport/clanak/jakobusic-odgovorio-caktasu-ovo-nisu-vrijednosti-kapetana-hajduka/2289847.aspx
  • Bosna86
    11.6k
    Ne znam zaista kakav je njima plan… Znam samo da ih treba podsjetiti kada sljedeći put budu reketarili grad i državu za kredit da su oni ovo s oduševljenjem podržavali
  • deda
    29.6k
    Kalinić i službeno ostaje sljedeće sezone na posudbi u Splitu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.