• Nolifer
    7.1k
    Kakva je situacija sa Rokom Šimićem? Ide li u RB Salzburg il?
  • marcio amoroso
    34k
    Večeras tovarija na Areni protiv Zrinjskog.
  • deda
    29.6k
    Kakva je situacija sa Rokom Šimićem? Ide li u RB Salzburg il?bbbjura

    Nije još finiširano, ali navodno ide odmah za 4 milje.
  • marcio amoroso
    34k
    Ako su Dinamo i lokomotiva isti klubovi kako mnogi tvrde onda je glupo da ga se pusti za 4 milijuna jer je dečko definitivno potencijal.
  • Nolifer
    7.1k


    Hvala na info



    Točno tako, šteta kaj nije kod nas...
  • xavier
    11.4k
    Nemojte me krivo shvatiti, ali gdje kod nas? Imamo Petkovića, Gavranovića, Čopa, Andrića, Jurića, Kulenovića. Pa ne možemo ugovorom vezati baš svakog mladog igrača u Hrvatskoj kako nam neki ne bi slučajno promakao.
  • Nolifer
    7.1k
    Petkovića, Gavranovića, Čopa, Andrića, Kulenovićaxavier

    Ako ode Petko, Gavro je još tu, Čop tek došao, Andrić se ne pojavljuje, Kule lila, a Jurić je u posudbi u Šibeniku... I dobro bi došao jedan mladi takav napadač, da se dokaže starijoj ekipi i da bude pravi plavi 9, već dugo nismo imali pravu 9tku
  • miro
    3.5k
    Ne znam jel šta skrivaju, ali to je taj Hajduk kojeg poznajemo :smile:
  • Nolifer
    7.1k


    Jel ja to dobro vidim 2-0 Zrinjski? Kaj se nisu nabrijavali za novu fritulu? :gasp:
  • miro
    3.5k
    Ne znam, zbilja sam više očekivao. Smiješni su u obrani, mali Baturina bi ih sam sve nanizao. Možda trema pred punim Poljudom :rofl:
  • marcio amoroso
    34k
    Rezerve im igraju. Prvih 11 im je na klupi.
  • miro
    3.5k
    Da, fali im igrača, odnosno na klupi su, ali koja je poanta u generalku krenut s lijevom postavom pred navijačima koji očekuju minimalno dvostruku krunu? Možda skrivaju pravu igru od Lokosa :grin:
  • SAS1987
    14k
    ...počela je utakmica, pred par tisuća gledatelja, naprid Bili!!!!...

    Toliko ljudi se testiralo zbog utakmice sa Zrinjskim? Ili su na stadio pustali sve i svašta?
  • marcio amoroso
    34k
    počela je utakmica, pred par tisuća gledatelja, naprid Bili!!!!...

    Toliko ljudi se testiralo zbog utakmice sa Zrinjskim? Ili su na stadio pustali sve i svašta?
    SAS1987

    Ne znam šta su puštali, ja bi rekao da ima 2, 3 tisuće. Torcide nema.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Cijepljeni i preboljeli se ne trebaju testirat, ne vjerujem da se puno ljudi testiralo jer su testovi dosta skupi s obzirom na cijenu karte. Da su pustali sve i svasta bilo bi puno vise ljudi...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.