• deda
    29.5k
    Debelu većinu Dinamovih navijača ide
  • Neki tip
    19.6k
    Debelu većinu Dinamovih navijača idededa

    Ne sadržajem, nego usmjerenjem.Neki tip sa Zapada
  • marcio amoroso
    33.8k

    Vidi, na običnu opasku i u biti zajebanciju vas dvojica skačete kako i naši psuju i kako se ne trebamo praviti boljima. Upravo o tom pravedništvu pričam i zato je naravno išlo i tebe, inače te ne bih citirao :joke:
  • marcio amoroso
    33.8k
    I naravno da se nađe odmah još jedan naš koji čak imenuje igrača i popljuje ga i konstatira da ni ostatak momčadi nije bolji. O tom hejtu i negativi pričam stalno, hejta se i gdje treba i gdje ne treba i kad je potrebno i kad nije potrebno.
  • deda
    29.5k
    Tovari su poslali Sentića i Šegu na posudbu u Varaždin.
  • Majki2111
    2.8k
    hejta se i gdje treba i gdje ne treba i kad je potrebno i kad nije potrebno.marcio amoroso
    :ok: :up:
    Potpis, pogodio si s ovim. Jel se sjećaš kako je prije nekih godinu dana ovdje na forumu bila tema treba li Dinamo dovesti sprske igrače. Dobar dio forumaša je bilo protiv. Fascinantno mi je bilo da se uopće raspravlja o tome. Pa ako je igrač dobar i da je Srbin ili iz Zvezde ili Partizana, kakve veze ima ako nam je od koristi i ako će dobro predstavljati naš klub na terenu. Nikad neću hejtati takve igrače.
  • xavier
    11.4k


    Majki, ovo tvoje doslovno nema nikakve veze s ovim gore o čemu raspravljaju.
  • Papastrumf
    10.6k

    Jesi li ti bas toliko glup, ili samo trolas sve ove godine pa samil time mi ispadamo glupi!?
  • deda
    29.5k
    Da stanem u obranu Majkiju imam dojam da zeli reći kako se praktički svaki potez i odluka kluba docekuje na nož bez obzira bila dobra ili loša
  • og1986
    2.9k


    Nemam pojma kakvu mentalnu gimnastiku si trebao napraviti da to zaključiš iz ovog majkijevog posta.
    Lik je glup i trola cijelo vrijeme, a vi ga još branite.
  • Majki2111
    2.8k
    Samo sam citirao da se hejta i kad treba i kad ne treba. To je bio slučaj kad ne treba hejtat. Ništa više. Kakvo trolanje ako sam se složio s @marcio amoroso. Nemrem više post napisat bez da se smatra trolanjem. :shade:
  • Infinity
    15.4k
    @Navijač Dinama 7 dana zbog vrijedjanja drugih clanova foruma.
  • deda
    29.5k
    Ispadne da ipak nisam. Nego samo čitam s razumijevanjem za razliku od nekih. Masa vas izjave ljudi baca u neki svoj kod tj. svoju interpretaciju. To što Majki nekad napiše glupost ili se ne slažemo s nekim njegovim stavom ne znači da mu je svaki post glupost ili da se apriori treba pljuvat njegov post bez čitanja. Ja sam rekao davno, kad svi ovdje budemo mislili isto promijenit ćemo ime iz Forum Zona Dinamo u Centralni komitet Dinamo.
  • og1986
    2.9k
    Zaštitimo slobodu govora i trolanje.

    Pozdrav.
  • deda
    29.5k
    Ja ti predlažem da probaš s Majkijem porazgovarat u Inboxu. Ja jesam. Upoznat ćeš ga bolje i možda bolje shvatit. Moj dojam kao moderatora je da čovjek nije troler već malo neortodoksnih ponekad nezrelih razmišljanja. Svi mi evoluiramo pa i Majki.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.