• marcio amoroso
    32k

    To bi mi imalo logike, ali vidiš šta @Infinity piše.
  • Infinity
    15.2k
    Cudne su mi ove brojke pa malo istrazih. Inace UEFA daje oko 250.000 za svako pretkolo, ali su promijenili nacin nagradjivanja. Oni su te nagrade u pretkolima gledali kao na pokrivanje troskova. S tih 250.000 na ove cifre i to u trecerazrednom takmicenju mi je ipak bio malo prevelik skok.

    Ove cifre koje su navedene se ne zbrajaju. Dobijes taj iznos kad ispadnes. Vise nema nagrada u kvalifikacijama za LP i EL iz razloga sto takmicenje zavrsavas u KL.

    Hajduk je tako dobio 350.000€, a Rijeka i Osijek ako sad ispadnu ce dobiti po 550.000€. I to je tocno, UEFA-in dokument sam citao.

    Svaki prvak koji ne udje u grupnu fazu ce dobiti i dodatnih 260.000€ i to je to.
  • Infinity
    15.2k
    Moguci protivnici Rijeke u play offu KL:
    KuPS Kuopio - FC Astana
    Bohemian - PAOK
    FC Luzern - Feyenoord
    RFS - Gent

    KuPS Kuopio - FC Astana im djeluju kao najbolja moguca opcija. Ni ovi ostali nisu neprolazni, al tesko da bi Rijeka mogla do nekog iznenadjenja. Bila bi super situacija da se dogodi da npr. izvuku drugi par i da onda Bohemian prodje dalje i da idu na njih. Treci par po meni najgora opcija. Prvo sto mi Feyenoord djeluje najjace od svih, a drugo sto ni Luzern nije los ako se dogodi da Feyenoord ispadne.

    Moguci protivnici Osijeka u play offu KL:
    Ujpest - Basel
    TNS - Plzen
    AEL - Garabag
    Tottenham

    Koliko oni imaju srece pri zdrijebu sad bih se dao kladiti da ce izvuci Tottenham. AEL - Garabag bi im sjeo kao budali samar, mada je TNS - Plzen itekako prolazan. Basel je daleko od nekadasnje snage, al Plzen i Garabag su mi bolje opcije. Osijek bi se mogao dokopati grupne faze ako izbjegnu Tottenham.
  • vjeko1701
    5.9k
    Veliko je pitanje kako će englezi shvatiti ovo natjecanje, ne bi se čudio da ga tankiraju samo da ne moraju igrati.

    PS: Od superlige do konferencijske...cccc
  • Infinity
    15.2k
    NIje njima ni EL zanimljiva, a Tottenham redovno prodje kvalifikacije ako ih igra i onda jos prodju i grupnu fazu. Nece oni tu odigrati da ispadnu, KL im u najmanju ruku moze posluziti za dodatne minute ekipi s klupe.
  • vjeko1701
    5.9k
    U svakom slučaju netko za izbjeći, sve i da igraju s B ekipom.
  • Infinity
    15.2k
    Pa ja sinoc objavio. Eto ti odmah gore iznad :rofl:
  • Krizy
    35.5k
    Prestajem piti alkohol :rofl:
  • Infinity
    15.2k
    Nemoj :rofl:
  • NORTE
    9k
    Najsramotniji poraz narodnog Hajduka i posljedice koje donosi me nagnao da se logiram i napišem svoj komentar o tom sramotnom rezultatu naših najvećih vanjskih neprijatelja.

    Možda i najveća euforija ikad, unatoč covid potvrdama, Livaja ostani, Lovre ostaje, Krovinović predstavljen kao da su doveli Messija, dozivaju Perišića i Nikolu Kalinića, trener stranac s nekim rezultatom, novi predsjednik koji poseže u kesu, Goričin čarobni sportski direktor je njihov, marketing dodao u 5.brzinu, napravili dobar dres, dva velika domaća talenta, krenula Uefina liga za siromašne. Trener i Krov sipaju bisere o svojim navijačima, navijači ponovno hvale sami sebe govoreći da su igrači došli zbog njih. Mamići pravomoćno postali 'bosanci'. Prvo takvo euforično ljeto koje su sanjali i najavljivali ga još od 2014. Pobjeda 2:0 u prvoj utakmici protiv slabašnog protivnika iz Kazahstana...

    Ispadanje iz kvalikacija KL u srpnju. Na prvoj prepreci, od kazahstanskog Tobola! Gzira nije bila dovoljna, ugostitelji ih izbacili. Nitko nije odgovarao za Tobol, čak ni trener, možda jer sipa bisere umjesto da prolazi klubove za koje smo prvi put čuli (koji već put!). Livaja i Biuk kao daleko najbolji igrači Hajduka su igrali protiv tog Tobola, Livaja 90 minuta, Biuk 55 minuta. Ništa to njima ne znači, njih izbacuje Tobol s 4 komada u mreži, a neviđeno pojačanje Krovnaldo promašuje penal. Nema prihoda od Uefa tekmi.

    Nh je u 10 godina uspio ispasti od 3 minijaturna klubića, prva je bila Dila Gori iz Gruzije. Štimac je na 2 sramotna ispadanja.

    Možda sam nešto i zaboravio spomenuti. Ima tu i pozitivna stvar za njih, iako su u prva dva kola Hnl-a zasluženo osvojili samo 1 bod, i dalje imaju dva vrhunska nogometaša koji rade prevagu u odnosu na našu ligu, Biuk i Livaja, i to bi se trebalo pokazati i na tablici na kraju, trenutno je Rijeka svojim kadrom po mom mišljenju nedorasla osvojit 3.mjesto.

    Pozdrav svim navijačima Hnl-ovog Uefa koeficijenta sa zone.
  • Eduardo
    17.3k
    Najsramotniji poraz narodnog Hajduka i posljedice koje donosiNORTE

    Nisi naveo posljedice.
  • Neki tip
    19k
    Nisam ja ovo baš nešto dobro razumio.

    Možda i mozak polako uzima godišnji, a možda je naprosto do kratke pameti, ali koji je smisao posebnog pozdrava navijačima haenelovog uefa koeficijenta, nakon svega gore napisanog - meni je ostalo nedokučivo.

    Hajduk se ponovno osramotio pa bi to kako točno trebalo utjecati na ove gore spomenute "navijače"?

    Kao i više manje svake godine, na početku ljeta želim euro uspjeh hnl klubovima, a pretkolo, dva kasnije, Hajduk me lijepo nasmije i zabavi.

    S njima ne možeš izgubiti. Ili ti je drago radi koeficijenta, ako si "navijač", ili im se smiješ.
  • Dudu
    2.6k
    Rijeka potencijalno na Paok, Osijek na Plzen. Nije neprolazno
  • vjeko1701
    5.9k
    Moglo je gore, moglo je bolje. Mislim da je Osijek bolje prošao s Plazenom koji je navodno u procesu rekonstrukcije. PAOK je znao biti jako dobar u europi al ne znam kakvi su trenutno. Ja još imam tikove od one sezone pod Vahom.
  • Dudu
    2.6k
    Osijek ako misli napravit iskorak kao ozbiljan klub, Cska i Plzen su protivnici koji se moraju proc.

    Paok je vec kategorija iznad Rijeke, ali nikad se ne zna, dobro je sto njima kasno krece prvenstvo, pa evo vec je jedan Velez izbacio Aeka.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.