• marcio amoroso
    32k
    Sljedeće kolo će biti jako teško i za Osijek i za Rijeku.
    CSKA i Hibernian su ipak malo zahtjevniji protivnici od Gzire i Pogona.
    Razumijem da svi kod nas smatraju posebno Osijek favoritom, ali CSKA nije mali klub, također svoje “Šibenike” u ligi rješava bez problema i neće izaći sa strahom.
    Ja se osobno ovaj put nadam da će proći i Osijek i Rijeka jer bi nama onda u prvenstvu moralo biti bar mrvicu lakše.
  • Cosey
    433
    Osijek ako uđe u grupnu fazu neće biti prvak.

    Kolike su šanse da u play-offu dobiju prolaznu ekipu?
  • SAS1987
    13.3k
    Ja se osobno ovaj put nadam da će proći i Osijek i Rijeka jer bi nama onda u prvenstvu moralo biti bar mrvicu lakše.marcio amoroso

    Ja sam se nadao da će Hajduk što prije ispati jer ih možemo sprdati a i jako je loše za njih a isto tako sam se nadao da Osijek i Rijeka prođu u grupe zbog kvalitete lige na duge staze i da bude Dinamu lakše osvojiti novi naslov ove godine :smile:
  • marcio amoroso
    32k

    Pa ima bome šanse. Astana, Qarabag, Rosenborg itd djeluju kao ok opcije.
  • vjeko1701
    5.9k
    Pa za Dinamo bi bilo odlično na toliko različitih nivoa da i Rijeka i Osijek uđu u grupe. Da ne govorim da bi tamo uz dobar ždrijeb oboje imali ok šanse za prolazak grupe.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Meni bi bilo drago da Rijeka i Osijek uhvate skupine. Jbt, vrijeme je da HNL ima više od jednog, eventualno 2 kluba u europskim natjecanjima.

    Samo tovarima želim sve najgore i nikad neće štufat :halo:
  • Eduardo
    17.3k
    Razumijem da svi kod nas smatraju posebno Osijek favoritom, ali CSKA nije mali klubmarcio amoroso

    CSKA ih je izbacio 2019., vrijeme je za osvetu.
  • Infinity
    15.2k
    Tobol je odigrao deset europskih pretkola. Osam su puta ispali. Prosli su Samtrediju i Hajduka. Ispadali su cak i od Zrinjskog :rofl:
  • luftwaffe
    645
    bipolarni kreten je taj Jakobušić
  • serbus
    3.5k


    Jakobušić je sam rekao da oni nemaju strategiju nego ju žive. Znači u 6mjesecu je vizija bila grupna faza u 7 mjesecu je realnost prvo kolo. Strategija u pokretu živi se iz dana u dan tako da čovjek nije lagao niti sekunde.
  • Neki tip
    19.1k
    CSKA i Hibernian su ipak malo zahtjevniji protivnici od Gzire i Pogona.marcio amoroso

    Hibernian svakako od Gzire, ali po čemu je CSKA zahtjevniji od Pogona? 3. klub bugarske lige od 3. kluba poljske lige, CSKA 11 bodova zaostatka za Ludogoretsom, Pogon 12 za Legijom.

    Prošli Latvijce bez postignutog gola u 2 utakmice. Naravno, i bez primljenog.

    Daleko od toga da je CSKA pis of kejk, ozbiljan protivnik za tu fazu tog natjecanja u svakom slučaju + nema Osijek baš europskog iskustva, ali mislim da su Pogon i CSKA taman tu negdje i po mjeri Osijeku. Kad već nije nositelj.
  • marcio amoroso
    32k
    po čemu je CSKA zahtjevniji od Pogona?Neki tip sa Zapada

    Po tome sto je 138. klub po Uefinoj ranglisti. Pogon nije ni među 400. Po tome što je i prošle godine igrao grupnu fazu EL, Pogon nikada. Čak ni Osijek kojeg ovdje neki vide u razini minimalno Anderlechta nikada. CSKA je možda nama smiješan, ali vjerujte da je Osijek navijačima CSKA također smiješan.
  • Neki tip
    19.1k
    Ok, no koji je Leicester bio na UEFA rang listi kad je osvojio PL? Uefa tablica sigurno govori puno o euro iskustvu, no nije možda najbolji parametar, a sigurno ne bi trebao biti jedini, za trenutnu snagu momčadi.

    Retoričko je pitanje, htjedoh reći da je Pogon manji klub od CSKA, s manje europskih uspjeha, no s trenutno podjednakom snagom momčadi, po meni.

    Naravno, i europsko iskustvo se pika, u pravu si tu, a i naglasio sam to u vezi Osijeka. Međutim, više sam se vodio snagama poljske/bugarske lige i mjestima ova dva kluba u prošloj sezoni.

    Nipošto ih ne smatram smiješnima, možda su i favoriti, uostalom bili su nositelji, no evo sudeći po gore pomenutim drugim parametrima mislim da će ih Osijek proći, da su kvalitetnija ekipa s trenerom koji će znati anulirati ili makar ublažiti manjak iskustva.

    Vidjet ćemo, mislim da će biti gusto i teško kao i s Pogonom, s vrlo malo golova (u 4 tekme 1 u 2. pretkolu :monkey: ), ali da će Osijek to proći.
  • Dudu
    2.6k
    Pogon je bolji od Cska. Osijek prolazi bez problema
  • Krizy
    35.5k
    Dinamo Omonia 2-0, 1-0
    Rijeka Gzira 2-0, 1-0
    Osijek Pogon 0-0, 1-0
    Hajduk Tobol 2-0, 1-4

    U 7/8 utakmica naši nisu primili gol al zato u onoj zadnjoj Hajduk primio sva 4 koje su naši primili :cool:

    Odličan omjer 6-1-1
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.