• marcio amoroso
    31.9k
    Dinamo ce ih nabit u spanjolskojMulec86

    :love:
    Ovo volim :up: :strong:
  • Nolifer
    6.4k
    Čitam španjolci pišu da smo ugašeni...

    Dat gas više i napunit ih ko mačku u uzvratu.
  • Gelipter
    3.4k
    Villareal prema viđenom ekipa s kojom se može igrati. Vole taj posjed kaj smo znali i prije tekme, ali puno je to sve sporije od Tottenhama. E sad ako je suditi po prvoj tekmi, uz malo koncentriraniju i hrabriju igru u uzvratu ih imamo. Jedino je pitanje je li jučer Villareal rutinerski odigrao koliko im je trebalo ili je ovo njihova objektivna razina. Ja iskreno jučer kod naših nisam vidio ni blizu uplašenost i preveliki respekt kao protiv Tottenhama, ali jednostavno smo na trenutke izgledali potrošeno, pogotovo u drugom dijelu, a iz toga smo onda radili pogreške. Uz jaču partiju Ademija i Oršića, oporavljenog Petka i kao jučer dobrih Ivanušeca i Majera šanse itekako imamo. (i nek Theophile ne ponese ruke u Španjolsku.)
  • Fanboy
    2.1k
    Mislim da je Krznar zeznuo taktiku i izgleda da opet to forsira...Plan mu je probijanje po bokovima, valjda je taj plan dodatno osmislio još na poluvremenu, pa je drugo bilo dosta loše. Zato je uveo Kastratija umjesto Jakića i igra se potpuno urušila. Španjolci su u sredini slabiji od Tottenhama, a Dinamo je protiv Engleza u uzvratu sjajno kontrolirao sredinu, nije se lopta samo gurala na bokove i onda što krila naprave. Ovako su Španjolci doslovno dobili autoput od svog gola, do našeg po sredini, a svemu još više je dodatni dojam dao umor Ademija i Ivanušeca.
  • Keyser Soze
    8k
    Nakon kaj su se dojmovi slegli mislim da je Villareal bio bolji 60 minuta utakmice dok je nama pripalo prvih pol sata. U drugom poluvremenu smo energetski pali i mislim da nas je presjekao taj penal pred sam kraj. Jakic i Majer odlicni, Gvardiol isto jako dobar, a ostali borbeni tak da im se nema kaj zamjerit. Vidim da se puno ljudi ne slaže s mojim komentarom da su oni "razina više", dobro nisu baš razina više, ali su bili bolji za taj jedan gol. U drugom poluvremenu smo bili bezopasni osim šuta Gvardiola i još par poluprilika, ali kaj je tu je... Sve mi miriši na Amsterdam 2007.
  • deda
    27.5k
    Ja sam zadovoljan kako su dečki odigrali. Na ovakvim utakmicama dlake odlučuju. Protiv Totića su odlučile na našu stranu, jučer na stranu Španjolaca. Idemo dalje.
  • db-izbjeglica
    12.6k


    tako nekako i ja vidim.
    odlučili su detalji, uz samo malo drugačije posložene detalje, moglo je završiti i 1:0 za dinamo, 1:1 ili 0:0.
  • Baneki
    714
    Nedostajali su nam zdravi Petko i Oršić koji je pao u formi. S njima dvojicom u top formi možemo iznenaditi Španjolce u uzvratu. Pogotovo ako su nas već otpisali.
  • Markelo
    2.5k
    Španjolci nas podcjenjuju a mi smo još itekako živi. Pari sve kao na uzvrat protiv Tottenhama. Nismo mi još rekli zadnju riječ u Europskoj ligi.
  • Nolifer
    6.4k
    9sasvat9g554v51g.jpg

    Situacija u 10toj minuti.. Sudac "nije vidio" penal za Dinamo...

    https://streamable.com/mtmacd
  • InatiseSlavonijo
    459
    Ovaj KTC nema sreće nikako.
    Konačno smo dočekali da vjerujemo u Dinamo da moze proci, i to u gostima, i to u Španjolskoj. Dinamo je u zadnje 3 godine tamo i gdje mu je mjesto, trebalo je tako biti odavno...
  • Infinity
    15.2k
    A jbte. Ovo nisam skuzio u prijenosu. Najvise me cudi to da se nitko od nasih igraca nije ni bunio. Da je netko digao glas mozda bi ovi u VAR sobi to pogledali i pozvali suca.
  • Ludovic IX
    5.1k
    Jebeš takav VAR koji niti ne zove za ovo..
  • Ludovic IX
    5.1k
    a i ovaj španjolac je odmah poslije znao što je napravio pa je mahao da nije..ali niti naši niti sudac nisu reagirali
  • Infinity
    15.2k
    Sudac ako ne dobije neku suspenziju onda cu pocet vjerovati da je sudio po nalogu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.