• db-izbjeglica
    12.6k
    Domaći teren u ovim uvjetima ne znači puno.
    Evo, danas ni jedan domaćin nije dobio. Može se!
  • miro
    3.1k
    odlična tekma s naše strane, ovi su strašno jaki na lopti, ali dobro smo mi to zatvarali sve do pred kraj - fala Bogu nismo gol dobili pa ima tu još nade. Kastrati nema minimum tehnike za ovu razinu, a Petka bolje da nije uvodio, vidi se da je čovjek ozlijeđen. Beli ok, ali ništa ekstra.Toliću dat barem poluvrijeme u Španjolskoj
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Ajme kako je ono bila odlična šansa za oršića. Inače to pogađa zatvorenih očiju, a danas ode preko noge.
  • og1986
    2.9k
    fala Bogu nismo gol dobili pa ima tu još nademiro

    Tebi stream dosta kasni
  • miro
    3.1k
    :lol: dobra.....mislio sam ovo na kraju
  • LovroZG
    1.3k
    Falio nam je poneki zadnji pas/malo bolji šut, kao i protiv Tottenhama. To je vjerojatno do toga da nismo navikli na ovakav ritam i takvu brzinu donošenja odluka na terenu. To su stvari koje se dobiju s iskustvom.

    Al možemo bit zadovoljni, parirali smo jednoj od boljih španjolskih momčadi i izgubili nes(p)retno. Samo tak treba nastavit u Španjolskoj i imamo šansu.
  • Markelo
    2.5k
    Naši su pred sami kraj utakmice letili ko muhe bez glave. Bezveze su umalo primili drugi gol koji bi praktički značio i kraj za nas. Ovako još postoji šansa
  • db-izbjeglica
    12.6k
    S ivanušecom se treba raditi na donošenju odluka u ključnim situacijama.

    Danas je par puta bio u odličnoj situaciji i donio krivu odluku. Puca u situacijama kad treba dodati, dodaje kad treba pucati.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Naši su pred sami kraj utakmice letili ko muhe bez glave. Bezveze su umalo primili drugi gol koji bi praktički značio i kraj za nas. Ovako još postoji šansaMarkelo

    Igra se previše razvodnila sa zamjenama.
    Petko nije spreman 100%, kastrati igrač manje, bilo je za očekivati. Međutim, morali se raditi zamjene jer su i starteri fizički pali.
  • Ali
    1.9k
    Ponoviti Ajax u amsterdamu !
    Fali nam malo svjezine i snage, nazalost nemamo dovoljnu sirinu na klupi za sigurne pobjede u hnl.
    A to se odrazi na pad zadnjih pola sata u EL.
    Steta, za ovaj poraz na iskustvo su nas dobili.
    Ali i ovo je skola, iz godine u godinu se dizemo, evo 15.04. a mi smo jos na sva tri fronta i postojj sansa za uskociti u polufinale...
    A to je vjerovatno najveci uspjeh HR klupskog nogometa.
    Hvala ekipi sto su nam priustili ovakvu sezonu.
    Bravo !
  • Markelo
    2.5k
    Govorim o zadnjih par minuta produžetka. Ako je situacija već takva kakva je onda ajmo se zgusnut i sačuvat tih 0:1 a ne udarit kao neki presing pa ispadat po terenu. Uglavnom, dobro je što nismo primili pred sami kraj i drugi gol
  • db-izbjeglica
    12.6k
    fali dinamovim igračima i nešto što obično pripisujemo uz jednu nacionalnu manjinu, točno ovo što je danas odlučilo utakmicu. čovjek u bezizlaznoj situaciji, gdje možeš realno izvući korner i puna šaka brade, pogodi našeg igrača u ruku i dobije penal.

    frustrirajuće!
  • Majki2111
    2.6k
    Iako izgubili, ja sam zadovoljan i optimističan pred uzvrat. Za razliku prije ove tekme. Idući tjedan je ključa. I za Petka i Gavranovića. Današnni Petko je valjda 10% pravog Petka.


    Evo Krznar na presici veli ponovo. Blok okretanje strana i proboj po boku recept. I rekao je jednu jako bitnu rečenicu:
    Dokle god je 0-0 u Španjolskoj, mi imamo šanse!

    Očito se ni u Španjolskoj neće srljat. Čeka nas opako kidanje živaca za tjedan dana. Pripremite se.

    Rekao je još:

    NEMA PREDAJE!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.