• Beowulf112
    301
    Mene je bas razocarao petkovic.Nevidljiv u onih pola sata.Ademi je odigrao ispod svoje razine.Orsic drugo poluvrijeme nevidljiv.Gvardiol je bio dosta dobar.Steta sto ga je vadio.Mozda je mogao jos potegnut.Kastrati rupa ziva.Tolica je trebao ranije ubacit.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Zadovoljan sam iako sam se Nadal da nebumo primili gol Al kaj je tu je.

    Sad za tjedan dana bit će opasno trošenje živaca Al ok...

    P. S koliko pamtim Hajro je prijavljena za EL ili? Mislim za Kastratija Space Shuttle
  • marcio amoroso
    31.9k
    Ja imam osjećaj da mi ulazimo u svaku tekmu sa previše respekta. Tek se u uzvratu opustimo jer vidimo da možemo igrati sa svima. Tako je bilo sa Feyenoordom, CSKA, Tottenhamom. Nadam se da su dečki vidjeli da je Villarreal dobar, ali da možemo s njima.

    Ja mislim da mi tamo trebamo jurnuti na gol. Ako ga zabijemo prvi kompletan momentum se okreće na našu stranu.
    Kao što su već mnogi konstatirali, idemo tamo jako i hrabro pa šta bude.
  • Dečko
    3

    Meni je Gvardiol bio očajan, zajedno s još nekolicinom.
  • Mulec86
    389
    Imam osjecaj da prolazimo ovo. Po meni villarreal nije ostavio niti po jednom segmentu dojam da je bolja ekipa od Dinama. Nesretni penal je rješio susret moglo je bit i drukcije.Decki moraju shvatit da su Dinamo i da se ne treba s respektom uzimat nikog. Rjesit ih u španjolskoj onak purgerski, bezobrazno, eksplozivno i sa stilom baš ko spurse.
  • Bosna86
    11.5k
    Ajmo ne pretjerivati... Nismo dodirnuli loptu zadnjih pola sata
  • BBB Sibenik
    3.9k
    Jebes dodavanja to je precijenjeno, da su dobri dali bi 3gola koliko prostora su imali. Pogotvo kod Ristovskog, a oni zabiju iz penala. Bzvz ekipa!
  • Bosna86
    11.5k
    Stoji i to da su jalovi ali iz tolikog volumena napada, mora se nešto i ostvariti... Da je Paco utrpao mrtvaca, sve bi gotovo bilo.... Mi tamo gol možemo dati, to sam siguran
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Evo Krznar na presici veli ponovo. Blok okretanje strana i proboj po boku recept. I rekao je jednu jako bitnu rečenicu:
    Dokle god je 0-0 u Španjolskoj, mi imamo šanse!
    Majki2111

    Ne razumijem ovu logiku.
    Dinamu trebaju minimalno 2 gola za prolaz, osim ako ne cilja na penale. Ako oni zabiju, dinamu se ništa ne mijenja 1:2 vodi dalje isto kao i 0:2
  • SAS1987
    13.2k
    Mene je bas razocarao petkovic.Nevidljiv u onih pola sata.Beowulf112
    Igrao je ozljeđen.

    Ne razumijem ovu logiku.db-izbjeglica
    Ja razumljem - trebamo igrati strpljivo, disciplinirano, nema potrebe da srljamo pa da nas iskontriraju več na početku utakmice. Ništa još nije gotovo, to je tek početak :smile:
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Pa ne kažem da treba srljati, ali ništa nije gotovo ako oni zabiju. Samo su onda produžeci/penali eliminirani kao opcija.
  • Ludovic IX
    5.1k
    ako ništa, lovro i luka su pokazali da mogu u kontinuitetu igrat na razini lige petice. Lovro me posebno iznenadio, ne po tom što i može proći već po tome što može istrpiti udarce i ostat na nogama.
  • Baneki
    714
    Ja bi stvarno volio da dijelim Vaš konsenzus oko Lovre, Dinamovo je dijete, ali mene ni jučer nije oduševio. Centaršut nakon kornera u gol aut, dva puta dodavanje Kastratiju u aut, ona sitna dodavanja lopte prvom igraču do sebe (ili u rikverc) pod pritiskom kao vrućeg krumpira, šetkanje oko protivničkog golmana umjesto da se zatrči prema njemu i stvori mu pritisak kod ispucavanja, itd.. Na kraju, mislim da je i on krivo dodao u onoj akciji kad su Španjolci krenuli u kontru i zabili gol u nastavku te akcije iz penala.

    Ono što Lovro ima jedini od Dinamovih igrača, to je da su mu proigravanja vrhunska, ali samo kad nije pod pritiskom. S druge strane Ivanušec nosi dva protivnička igrača na ramenu i ide kroz njih s loptom.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    po meni, dinamo očajno izvodi prekide koji idu na centaršut, pogotovo kornere
    nema veze s koje strane, oršić ili majer, oba igrača lansiraju nekakve spore i visoke lopte koje ispadnu poprilično bezopasne.

    sjećam se da je nedavno izet ušao u HNL-U (mislim slaven belupo) i točno se vidjelo kako je njegov korner opasniji, kako je fino zareže, kako lopta ide brzo, ima neugodnu putanju, nit previsoka, nit preniska.

    totalna glupost je bila ne prijaviti ga za europu, pogotovo KO fazu, a prijavi se jedan kastrati, koji je zalutao na ovu razinu i nema šta tražiti protiv takvih klasnih igrača.

    OK, klub više ozbiljno ne računa na izeta, žele se riješiti njega i visokog ugovora - pa šta nije onda bolje dati mu tu i tamo priliku, možda ga netko i kupi, tako i tako ga plaćaju, a čovjek bi zlata vrijedio sada. zamislimo da utakmica u četvrtak ode na penale (što je sasvim realna opcija), klub je sam maknuo jednog sigurnog izvođača, a nije ozlijeđen. nema smisla!

    sami maknemo sasvim pristojnog igrača i onda igra kastrati. :monkey:
  • Mulec86
    389
    Dodavanja nisu pokaz niceg stovise tolko im je bila uspavana igra da je ta igra villarreala trebala potpisat ugovor s belupom za proizvodnju tableta za spavanje. Ljudi su odvratna ekipa koja pada u 16 vise nego oni austrijanci iz grupe, gadaju namjerno ruke i traze penale. Od 5 puta kaj su nam dosli u 16, 3 puta su opali i kmecali, a 2 put gadali prvog igraca u ruku.
    U zadnje 3 tekme imaju dosudena 3 penala i to je isto podatak koji treba uzet ko pokazatelj necega. Dinamo ce ih nabit u spanjolskoj samo ako Bruno bude zdrav da može nosit 2 igraca na ledima i oslobodit prostor i zadrzat loptu da nam vezni red bolje djeluje u fazi napada i bude okomit i opasan na gol. Poprilicno sam uvjeren u to. Jedino bi Gvardiol trebal poradit malo na blokiranju one Čupakabre na desnom krilu jer nam je covjek radil manje vise najvise problema.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.