• Nino Bule
    13.7k
    Zato i imamo ove koje su htjeli doći, a nemaju pojma o upravljanju klubasebenico

    Organiziraj se i napravi svoju listu za izbore, ovi su dobili 90% glasova i odradit ce svoj mandat, sigurno nece davat nikakve ostavke nakon 7 kola hnl-a
  • Sixthway
    472
    pa i našmrkano smeće je prije koji dan dalo podršku rukovodstvu kluba. Najlakše je gledati sastrane , da Bobanu odgovara situacija u klubu već bi on došao prije , nije htio dok je bjegunac vladao,dok smo osvojili duplu krunu nije htio ,neće ni sada.
  • Papastrumf
    12.3k
    Kaj Zajec stvarno tako vodi klub, e moj bozejosipsucic

    Klub vodi Uprava. Mogao bi prvo procitati Statut kluba za koji navijas prije nego sto napises ovakvu glupost.
  • austrijanac
    4.1k
    procitatiPapastrumf

    Jaka riječ, zahtjevna...
  • Krulek
    450
    Koliko vremena treba proći dok se ne prestanete osvrtati na Mamića i proglašavati ljude mamićevcima. Neki dan na jefmom podkastu kažu da je Krznaru najveći krimen što je mamićevac, a "takvih " navodno i dalje ima od zaposlenika do igrača. Nema više vađenja na Mamića kao što se Tomašević vadi na pokojnog Bandića. Ili jesi za Upravu Dinama ili nisi, rezultati će pokazati, zadnji poslije ulaska u LP u novoj sezoni su...katastrofalni.
  • Crusades1986
    12.2k
    Koliko vremena treba proćiKrulek

    Čim prestanete koristiti retoriku njegovih alpinista
  • Krulek
    450

    Tko si ti da odlučuješ da je to mamićevska retorika, a ne objektivna kritika, ili su sad poslije Mamića svi nedodirljivi svetci. Malo, pardon, puno više objektivnosti ne bi bilo naodmet.
  • Crusades1986
    12.2k
    Tko si ti da odlučuješ da je to mamićevska retorikaKrulek
    Ne odlučujem ja ništa... ako vi imate pravo na mišljenje, onda i ja imam pravo misliti da je to mamićeva retorika jel tako? Nismo u sjevernoj koreji
  • The Undertaker
    5.3k
    Nevezano na aktualnu histeriju, novi izbori bi trebali biti puno prije nego za 4 godine.
    Dinamo još nije posložen klub i trebati će još neko vrijeme da se posloži jer ovako kako je sada posložen ne može funkcionirati dugoročno uspješno, barem po meni.
    Prema tomu, kritičari spustite gas i gledajte na sve kao proces koji ide u dobrom smjeru, barem trenutno. Jedino bi, po meni, to trebalo ići brže. Kad izađe financijsko izvješće na kraju godine biti ćemo pametniji.

    I pustite više Mamića na miru. Čovjek ima 65 godina i pravomoćnu presudu. Nije više nikakav faktor niti može biti.
  • sebenico
    596


    Ja sam glasao za listu Dinamovo proljeće na izborima i dalje smatram da je bila bolja opcija, na njoj ima izuzetno kvalitetnih ljudi, ali ima i kukolja i to zato što se išlo populistički podilaziti i senzibilizirati javnost. Ja nisam ni rekao da svi trebaju dati ostavke nego sam jasno ukazao na najlošiju kariku koja je i ušla na listu zbog gore navedenih razloga. Ne sumnjam u dobre namjere ljudi na toj listi, ali put u pakao je popločan dobrim namjerama. Biti apologet ljudi koji svojom nekompetentnošću uništavaju klub znači biti sudionik o tome. A to što neki kao i Rožić misle da je sada klub njihov na četiri godine, a mi koji ukazujemo da smjer u kojem klub vode određena lica nije dobar da neka nađemo drugi klub ili sastavimo svoju listu je degutatan.
  • Paggini
    20.1k
    Neki su dobili skoro 20 godina samovlasti bez itijednog dobivenog glasa na izborima, a neki legitimno izglasani ne mogu dobiti ni 6 mjeseci bez da ih se tjera iz kluba i proglašava nesposobnim debilima, hjoooj!
  • Ludovic IX
    7.3k
    Nažalost, zmije i na forumu izašle iz svojih rupa
  • pencilneck
    669
    Ovdje vlada elementarno nepoznavanje koja je uloga Uprave, koja Izvršnog odbora, a koja Predsjednika kluba. Pročitajte Statut ljudi moji...
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Ljudi nemojmo se svadjati bez veze ,izgubili smo 3 za redom ,na to nismo navikli. Trener leti,logicno. Anderlecht zamjenu trenera nakon jedne nerjesene i jednog poraza. Nema veze uprava,izvrsni odbir sa ovim. Zajec jos vise. Nismo imali niti jedan skup transfer da su se morali mjesati. Jedino to sto se odlucili stediti moze im se prebacivati a i to su stvari o kojima poljima nemamo. Ako novaca nema nemozemo onda ni kupovati . Sad ce se pokazati od cega du napravljeni , a oni donose odluke o novom treneru. Na osnovu toga cemo vidjeti klubske ambicije i kojim putem idemo,dan dva max i budemo pametniji
  • Nino Bule
    13.7k
    sastavimo svoju listu je degutatan.sebenico

    Nista tu nema degutantno, ako ti je nakon 7 kola vlast toliko loša da se traže smjene demokratski izabranih ljudi ti se pod hitno moras aktivirat i angazirat listu jer ce za 3 godine valjda klub bit na rubu gašenja
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.