• Jurki
    11.7k
    Situacija s rezultatima naravno nije dobra.
    Ali mi nije jasno da zbog bolikurcine ili psihickog knockdowna ekipe treba zakuriti klub.
    Taman da se danas smijeni kompletno rukovodstvo kluba.. to nebu natjeralo Petkovica da vise trci, da ulazi vise u 16 metara, nebu natjeralo Misica da bu koncentriraniji, da Rile manje mase rukama.. isto tak nebu zdrmalo ekipu da igra bolje.

    Isto tak razmem da bi otkaz Jakiru nakon paoka ili kraja sezone bil kontraproduktivan.
    Ali je najveca odgovornost Uprave da SAD potegne prave poteze.
    Uprava mora dopeljati trenera koji bu ove nase zvijezdice spustio na zemlju i natjeral da dobro debelo natope dres znojem.
  • jakov1
    126


    Glupe su mi price o marionetama i vodenju kluba iza kulisa, ali mi je jos gluplje sakrivanje iza statuta. U statutu se nigdje ne spominju sportski direktor i trener, a mislim da se svi slazemo da su njihove odluke najznacajnije za klub i da 4 menadzera u Upravi ne bi trebali imati nista s njima.
  • Bosskovitz
    11.8k
    4 menadzera u Upravi ne bi trebali imati nista s njimajakov1

    Kako misliš da ne bi trebali imati ništa s njima? Pa Uprava ih formalno bira i s njima potpisuje ugovore.
  • jakov1
    126


    U ovom slucaju, "njima" je bila zamjenica za "odluke", a ne "trenera i SD".

    Na Upravi je da odobri uvjete transfera i ugovora, sve ostalo je u domeni sportskog sektora kluba, iako se to eksplicitno ne spominje u statutu.
  • Rakovica1986
    640
    Ne mogu se sjetiti tko je to izjavio, po sjećanju čak i nisam fan te osobe, ali sportskom direktoru se može suditi i na temelju toga donositi odluke tamo u svibnju kada sezona završi. Sve ostalo nije fer i nema nikakvo uporište pogotovo jer smo i dalje u rujnu i čeka nas još minimalno 7 utakmica Lige prvaka.

    Vodstvo kluba je posredno izabrano voljom svojih članova i znam da svaki dan tamo daju sebe maksimalno da bi Dinamo bio bolji i uspješniji bez ikakvih rezervi i što je još bitnije, repova.

    Svi vi koji nakon krize rezultata u rujnu i prve promjene trenera od strane novog vodstva kluba zazivate ostavke može vas biti sram.

    Priliku za promjene ćete imat na sljedećim izborima, a dotad bih vas molio da se vratite u onaj pak iz kojeg ste izvirili. Što je najgore čak je i taj pak nedavno poželio sreću i uspjeh novom vodstvu kluba koje je izabrano voljom svojih članova i to čini mi se bez fige u džepu.

    Sramota
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.