• Toni90d
    436
    Da se vratimo na temu.

    Hoće li klub poduzeti kakve akcije radi ovakvih loših rezultata, hoće li igrači biti kažnjeni na neki drugi način (znamo da po osnovi ugovora, da ih se ne smije novčano, tj smanjenjem plaće), ali neki dupli drill treninga, obavezni razgovori sa psihologom, posjete nekim baustelama, radnicima čistoće, da vide kako se krvavo radi za puno manji novac od njihovog, a ti ljudi opet odvajaju od tih crkavica da ih dođu podržati na Maksimir i vani.

    Hoće li napokon klub pokazati da ima muda zaustaviti unutarnje pljuvanje kluba, a i vanjsko (podcasti i novinari). Pokazati napokon muda radi uništavanje imovine, plaćanje kazni od više tisuća €, jer netko ne radi svoj posao.

    Nadam se da će se klub napokon postaviti kao pravi PIT BULL i pokazati da da više nema zajebancije, uništavanja i ismijavanja kluba.

    Ovakav mlak stav prema svemu, dovodi do pljuvanja i ruganja sa klubom. Da klub ima jak stav i da ne da udarati na sebe, možda bi i igrači drugačije reagirali, ovako ispada da sviju boli briga za sve. Sve u nekim rukavicama, sve na finjaka, samo da se nebi nekom zamjerili.

    Za ovaj Dinamo su BBB išli na sve ili ništa, protiv najvećih mafijaša u državi, protiv politike. Nisu sigurno očekivali da se klub povuče i pusti da ga svatko za nos vuče.

    Trgnite i pokažite zube! Dosta je da svatko udara po nama, vrijeme je da klub izađe iz fetus položaja i krene udarati nazad!
  • Chempers
    145


    Ovo je najbolje i najpreciznije rečeno
  • NitkoBitan
    17.3k
    Ma meni nista nije jasno. Kolovoz skoro pa bajan i prolaz u LP te osiguravanje budzeta. Jos jedna kukavicka igra u derbiju te Bayern pa se dalo otkaz Jakiru jer je ispucao sve kredite (Balkani, Sparta, Paok, derbiji...). Znaci sve ide svojim tijekom...

    Svi smo tvrdili da je prijelazni rok minimalno dobar (3) jer se nije bas dovodilo znj igrace. I sada kada je cijela momcad u padu bez trenera idemo samarat "mrtvog magarca" i zazivat sveopce ostavke iako je rjesenje problema vrlo jednostavno - novi trener.

    Niti su igraci zaboravili igrat nogomet niti smo na nekom rezultatskom dnu. Docekat novog trenera i dalje uz pozitivu. Konkurenciji najvise odgovara da smo u nekoj negativi pa bi silom prirodnih zakona stvari krenuli samo nizbrdo.
  • Nino Bule
    13.7k
    Podrška vodstvu kluba, mislim da su bitne stvari odradili a ovo je normalna faza koju prolazi svaki klub.The Undertaker

    Uvijek sam govorio da makar se ne slazem s tobom neki rezon iza tvojih argumenata postoji, 90% ljudi nazalost funkcionira na temelju emocija i nema grama mozga za promislit sta bi sječa glava i ostavke svima u klubu sad znacilo
  • Purgeri
    782
    Nisu sigurno očekivali da se klub povuče i pusti da ga svatko za nos vuče.

    Jesi ti to rimu složio?
  • Dr Hofmann
    896
    Ovo boli do neba, ali ne mogu vjerovati da smo tako laki na obaraču i odmah bi neke smjene i kuršluse radili. Pa jer smo se borili za taj jebeni klub 30 godina i sad odmah udri po svima. Nitko ne tvrdi da je ovo što se događa dobro, samo me zanima koja je druga opcija?

    Nadam se da nije da bi nam trebala čvrsta ruka, jedan vladar, neki Tatta koji ima iskustva i rješava probleme lijevom rukom?
  • NitkoBitan
    17.3k
    Tomurad je u IO i danasrioda

    Letit ce i on uskoro. On je ostao kao dio kompromisa jel, ali realno lik je ostavstina proslog rezima. Valjda kuzite poantu.
  • Sunja86
    1.2k
    Normalno je da ne trebaju odmah svi dati ostavke i odmah sjeći glave.
    Ali ovo što se uradilo od 6.mjeseca pa nadalje, vrlo mlako i vrlo loše.
    Zajec će sada u ovom kaosu donositi neke odluke, moš mislit.
    Dinamo je dao Mariću da maltene odlučiva o svemu, vrlo ne ozbiljno(da se razumijemo ima on nekog znanja , ali da ce praktički sam sve voditi ni blizu).
  • rioda
    4.8k


    Znam ja sve, ali mi se bljuje kad tog drota vidim da i dalje putuje na račun kluba
  • Sunja86
    1.2k
    Kojih se vi stvari dovezujete nekog šljama Tomurada, letit će kad tad, al kakve on veze može imati sa ovim rezulatima i loše odrađenim prijelaznim rokom Dinama.
  • masacusec
    3.5k
    Ljudi, prestanite biti afektivni i svakojake gluposti pisati ovdje. I ja sam raspižđen radi tri bolna poraza zaredom, ali i bolji od nas su gore prolazili....

    A tog tomurada uistinu nema smisla spominjati na forumu navijača Dinama!
  • dzg717
    1k
    Ovo je cisti poraz igrača u neko drugo vrijeme bi dobili par odgojnih vjerojatno
  • Endeavour
    575
    Ušli smo u fazu gdje nam ništa ne polazi za rukom/nogom, što je sastavni dio sporta.

    Nikako ne mogu shvatiti navijača da ide vrijeđati svoje igrače nakon dva tjedna loših rezultata. A do prije mjesec dana su bili jedna od najboljih generaciju u povijesti Dinama.

    Igrači su danas dali sve od sebe i glavu gore. Previše smo razmaženi nenormalno dobrim rezultatima u HNL-u zadnjih dva desetljeća pa kad dođe sasvim normalan ovakav period, ljudi postanu paranoični i histerični. Ne da smo gori od tovara, nego smo na potpuno drugoj dimenziji ludila.
  • Maksim Maksimirski
    5.5k
    Ljudi ovo je izvanredno stanje i moramo se svi skupa stisnuti. Zajec, Marić, skupštinari, novi trener, igrači, navijači - svi moramo gurati u istom smjeru koliko god to bila floskula. Dajte nam trenera sa mudima i dajte nam kapitalca. Dajte nam pojačanja na zimu koja će imati malo veće plaće jer po mojem sudu nema potrebe za baš toliku enormnu štednju.

    Ovo je vrlo kritičan moment kluba. Na -4 smo od konkurencije i svaki sljedeći gubitak bodova može jako uzdrmati cijeli klub pa i same strukture kluba. U takvom trenutku nam treba trener poput Bjelice ili neke slične face koja će nas sve ujediniti i oko koje se neće postavljati pitanja. Ne treba nam nekakav jeftini stranac i ''perspektivni mladi nedokazani trener''. Ne trebaju nam egzibicije. U ovom trenutku nema prostora za tako nešto. Treba nam faca koju će automatski i svlačionica i navijači prihvatiti čim pročitaju da je taj čovjek novi trener kluba.

    Također je pogubno proglašavati neprijateljima kluba svakog ko kritizira Marića, Zajeca, Sanjina, skupštinare, bilo koga. Ima tu zlobnika ali ima i jako mnogo dinamovaca koji jednostavno nisu zadovoljni nekim potezima uprave. Bolje i pametnije je prihvatiti sve njih nego odstraniti i jedne i druge. Vrijeme je za ozbiljne stvari jer u ovako velikom klubu nema previše mjesta ni vremena za greške. Masa vrlo brzo preokrene palac sa gore na dolje.
  • sport
    3.3k
    Prošla baba s kolačima,dobro je Haza sve napisao a čak mislim da je bio suzdržan.Stoper,lijevi bek,šestica,napadač bolji od Brodića koji će sutra(u skoroj budučnosti) biti prvi napadač.U zimskom prelaznom roku nema puno igrača na tržištu a i ono što ima je skuplje nego ljeti.Nakon pobjeda protiv neposloženih Istre i Gorice,"drugoligaša"Šibenika te sretnih pobjeda protiv Osijeka i Qarabaga u Zagrebu nakon hvalospjeva o Dinamu kao drugom svjetu u HNL-u i osvajanju naslova do Božića kao da je došlo do opuštanja skoro bih rekao u svim strukturama kluba,čast izuzezima koji su i tada puhali na hladno.Nova upravljačka struktura sad ima prvu krizu rezultata pa ćemo vidjeti kako će i koliko brzo reagirati sa izborom trenera, a nakon toga ima još stvari koje bi se trebale bolje posložiti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.