• xavier
    11.4k


    Nemoj ni slučajno prvo pročitati odgovor na to isto pitanje koje postavljeno ne znam koliko puta na prethodnim stranica zadnjih dana, tjedana, mjeseci...
  • BBB ROHOLT
    5
    Pitam za sljedeću sezonu i istočnu tribinu,ima li ikakvih novosti u vezi toga ili ćemo i dalje igrati na pola stadiona do nove kranjce??Pa zar nebi bilo pametno osposobiti istok ovo ljeto pa taman da i financijski izgubimo par milijuna eura??
  • Nino Bule
    12k
    Ne moze se i nece se ulagat u istok, jedino ulaganje koje tamo ima smisla je rusenje
  • xavier
    11.4k


    I ja govorim o tome. Svaki dan netko postavi to isto pitanje, samo malo prolistaj. Odgovoreno je ne znam koliko puta...
  • BBB ROHOLT
    5
    Pa možda nema iz financijskoga aspekta ali nije valjda sve u lovi!! Opet moje je mišljenje sa ligom prvaka i ovom euforijom da bi i taj financijski minus bio podnošljiv
  • DrawTube
    3.5k
    nema novosti, procijenjeno je sa bi osposobljavanje tribine (ako je to uopće moguće) koštalo puno više no što bi ulaznice za Istok pokrile ,pa makar bio rasprodan svaku tekmu

    Također bio bi u funkciji doslovno jednu sezonu maksimalno
  • NitkoBitan
    13.5k
    Cemu trosit na osposobljavanje tribine kad ce stadion bit srusen nakon izgradnje Kranjce?
  • xavier
    11.4k


    Čekaj, ti pitaš može li se napraviti studija, pokrenuti projekt, raspisati natječaj, izabrati izvođač i napraviti to za ovu jesen? Za tribinu staru 50+ godina koja ima crvenu oznaku?

    U teoriji se sve može napraviti, ali taj posao bi vjerojatno bio skuplji od nove tribine i ne bi bio gotov prije nego napustimo stadion...
  • BBB ROHOLT
    5
    Da i ne vidim šta je pogrešno u mom pitanju??Ako znaš odgovor,odgovori a ako ne znaš ne vidim razlog što se javljaš
  • xavier
    11.4k


    Pa napisao sam ti u postu na koji odgovaraš.

    U teoriji sve se može napraviti, ali to je nešto što je jako skupo i totalno neisplativo, da ne kažem suludo, na stadionu koji ionako ide u rušenje za par godina. No ajmo čak prekočiti taj financijski dio i recimo da netko amenuje bacanje ne znam koliko milijuna eura u taj projekt. Tu dolazimo do drugog problema, a to je vrijeme. U trenutku kad bi sve to bilo gotovo, Dinamo više neće igrati na Maksimiru i od te tribine ne bi bilo nikakve koristi. Ne govorimo ovdje o montažnoj tribini na kojoj treba samo pritegnuti nekoliko vijaka i dodati poneku čeličnu šipku.
  • SAS1987
    13.9k
    Sada sljedi pitanje ako se moze napraviti montazna tribina ispred istoka :lol:
  • miro
    3.5k
    to je čak i najbolji prijedlog do sada :rofl:
  • jedan u nizu
    6.7k
    Sada sljedi pitanje ako se moze napraviti montazna tribina ispred istoka :lol:SAS1987

    Ajmo napraviti onda i montaznu ispod sjevera, mjesta ima.
    I nazvati ju .....

    Sjever Ispod
  • xavier
    11.4k
    Taj prijedlog za montažnu tribinu ispred istoka, za razliku od onog o "sređivanju" postojeće tribine, ima puno više smisla i nije da se nije potegnulo to pitanje. No i tu ima više zapreka nego što se na prvu čini.
  • BBB ROHOLT
    5
    Puno više ima smisla što vi vjerujete jednom Tomasevicu da će napraviti stadion nego ja da se sanira istok ..Ljudi budite svjesni da vam od kranjce još nema ni k a kamoli o novom maxu...sredite koliko možete ovaj max jer još ćemo mi dugo godina provesti na njemu..ljep pozz
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.