• jedan u nizu
    6.7k
    sljedeće sezone probijamo desetku?Agramer86

    da smo cijelu sezonu imali uvid u 'izdane' , a ne 'ocitane' karte, i sad bi imali preko deset.

    Ako se nastavi taj trend cijelu sezonu, projiciram 12k prosjek slj godine.
  • dumitrumitu
    871
    Nadam se da će se sljedeće sezone riješiti problemi s brojačima i pokazivati stvarne brojke. Ovo sa izdanim kartama je bezveze.
  • Infinity
    15.4k
    Rast posljednje dvije sezone je taman negdje oko 50%. 4000 na 6000, pa 9000. Ovim tempom ce naredne sezone biti 13500 :grin:
  • Patak
    2.5k
    Tim tempom bi godinu iza naredne dolazilo preko 20.000 navijača, gdje bi onda sjedili?
  • Droljo
    5.9k
    gdje bi onda sjedili?Patak

    Na guzicama!
  • nemapredaje
    2.1k
    Ljudi stalno govore trebalo bi ovo, trebalo bi ono, a mene brine jako jedna stvar.

    Naime, bilo bi super kad bi se sve one naljepnice sa stepenica na sjeveru prebacile nekak na novi stadion.

    Bilo bi šteta da to ode u ropotarnicu povijesti.
  • Mali Zeus
    10.4k
    Svakog dana u svakom pogledu sve više napredujemo.
  • mali M
    3.9k
    Naime, bilo bi super kad bi se sve one naljepnice sa stepenica na sjeveru prebacile nekak na novi stadion.nemapredaje

    neznam kak bi to bilo izvedivo osim da se poslika i stave veliki plakati u novi stadion na navijačkoj tiribini. pol tih naljepnica bi se potrgalo i oštetilo da se i proba skinuti, a to je baš bedast i sizifov posao.
  • Hnlovac
    330
    Također nisam za premještanje naljepnica neg za slikanje ili eventualno selibdu nekih pločica na kojima su u novi klupski muzej.

    Po meni će novi Maksimir predstavljati novu eru, na njega će se preseliti novi, demokratski Dinamo bez daltona i kokošara koji je blizak navijačima, zato sam da se skroz iznova počne lijepiti na zidove na njemu.

    Neka nas slike ili pločice s naljepnicama u muzeju ili negdje iza stakla podsjete na tekme na starudiji i borbu ali da s novim stadionom okrenemu novu stranicu
  • nemapredaje
    2.1k



    Ma naravno, nisam ni mislio da se skidaju naljepnice kao takve jer je to neizvedivo, ali na nekakav način bi to trebalo zabilježiti da se ne zaboravi.

    Ovo s pločicama u muzeju mi se čini kao izvediva ideja.

    Naravno da će se na novom stadionu početi lijepiti nove, ali sam siguran da se velika većina tih naljepnica koje su trenutno tamo ne može više nabaviti.
  • jedan u nizu
    6.7k
    https://www.facebook.com/share/v/dWDUn8Cg6SRvRZtq/

    Opet gradonacelnik Londona nije pustio vlakove da rijesi guzvu ...

    Salu na stranu. Ovakve stvari su normalne kada zavrsi utakmica.
    I da, webley ima 90k ljudi, razlika od 20k sa Maksimira. Ali taj Webley ima ovakve ogromne prilazne ceste i podrucje oko stadiona samo za navijace, odvojen je od ostalog prometa. Ima stanicu metroa pored, i ima zeljeznicku stanicu pored.
    I makar su ovo 'samo' Borussijini navijaci cini mi se, guzve su ogromne. Ovdje nije 90k ljudi, nego mozda nekih 30k, sto bi moglo biti krcatom Maksimiru jednog dana.

    Guzvi ce uvijek biti. Dal moze bolje? Moze, ali ne onako kako neki misle i kako misle da je to problem u jednoj stvari.
  • mali M
    3.9k
    ma skroz se slažem s tobom. jednostavno ne postoji bezbolan način riješavanja tih gužvi u kratkom periodu.. možemo smišljati kako razvodniti tu gužvu podvožnjakom do parka i povećat plato u krugu stadiona da se ljudi ne gužvaju, ali načelno tih pola sata nakon tekme je kaos u tom području i to je to ...
  • jedan u nizu
    6.7k
    li načelno tih pola sata nakon tekme je kaos u tom području i to je to ...mali M

    Naravno. Ne znam kako netko može očekivati da će putovati javnim prijevozom/automobilom jednako brzo kada je 'običan' dan, i na dan kada je na jednom mjestu 10k, 15k ili 30k ljudi.
    Došlo je 20 tisuća ljudi na jedno mjesto, i svi u isto vrijeme idu doma, naravno da neće biti mjesta za sve i da će se morati čekati, pa makar i poslali 20 tramvaja jedan za drugim.

    U svakom slučaju sa novim Maksimirom će biti bolje, nažalost sadašnje stanje je kriminalno loše izvedeno.
  • SAS1987
    13.8k
    sadašnje stanje je kriminalno loše izvedeno.jedan u nizu

    Ne koristim javni transport al odlazak nakon tekme je uvjek jako brz. Veci je problem dolazak do stadiona, pogotovo ak je radni dan.
  • BBB ROHOLT
    5
    Razmišlja li se u klubu da se osposobi istočna tribina za sljedeću sezonu?? Ima li uopce šanse za to??Velika je šansa da završimo u ligi prvaka sljedeće sezone a bila bi velika šteta da ne možemo imati dodatnih 8000 ljudi na stadionu...A da ne govorimo kako ovo trenutno ružno izgleda...Valjda netko u klubu razmišlja u tom pravcu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.