• deda
    27.7k
    Iskreno ja sam to odšacao na bazi svoje financijske procjene isplativosti. Objasnit ću ti danas na tribini. :lol:
  • Infinity
    15.2k
    Ili, još bolje, zašto bismo gradili išta.. Dinamo nikoga ne zanima.Neki tip sa Zapada

    Moramo zadovoljiti uslove da bi igdje igrali :joke:
  • Neki tip
    19.2k
    Ma teza je samo retorička, nastavno na logiku o malom stadionu zbog sadašnjeg malog broja gledatelja.

    Želim ga što prije, odmah, i želim ga veličine 25-30k, jer smatram da je to primjereno veličini i potencijalu (a ne sadašnjosti) kluba i grada.
  • marcio amoroso
    32.2k
    I Hitrec nam je velik, realno.
  • xavier
    11.1k
    @Infinity ono što @Neki tip sa Zapada želi reći, ali ne piše tim riječima, je da on želi u toj priči riješiti i stadion za reprezentaciju :blush:

    Meni osobno je to daleko od prioriteta i ne zanima me previše što grad "zaslužuje" i kakav stadion bi bio odgovarajući za reprezentaciju. Zanima me stadion Dinama koji po mogućnosti ne bi na većini utakmica bio gotovo prazan. Neki lijepi kompaktni, sa strmim tribinama koje su blizu terenu...
  • Neki tip
    19.2k
    ak se zajebavaš, ok, ak misliš da zbilja ciljam i na stadion za rep., onda si u krivu..

    Time neka se država bavi.

    Otprilike bih istom logikom mogao reći da ti želiš reći, samo ne tim riječima, da bi za Dinamo htio stadion ko u Dugopolju, bombončić, samo sa strmijim tribama. Mljac.

    Takav bi najčešće bio dobro popunjen, a na derbijima se tražila karta više.
  • SAS1987
    13.4k
    Po meni bi stadion trebao biti u prosjeku popunjen barem 50% a u posljednji sezoni prije covid je prosjek bio cca 9500 (HNL i europske utakmice) a uz to sam siguran da će biti prosjek veći za barem 25% jer nam je stadion teški demotivator (nikakva akustika, daleko od terena, negativna publiciteta...) i još 25% kada budemo imali kvalitetnu upravu kojima će navijači vjerovati.

    Prema tome je idealni kapacitet 22k - 25k.
  • xavier
    11.1k
    ak se zajebavaš, okNeki tip sa Zapada

    Na ovoj temi se mogu samo zajebavati dok netko ne odluči nešto konkretno napraviti po tom pitanju umjesto standardnih floskula :blush:
  • Šova
    2
    Stadion napravit kapaciteta cca 20k, cisto zbog europskih tekmi i repke. Jedino ne znam sta cemo sa stadionim kad ne bude euro tekmi i kada repka ne do bog pocne imat losije rezultate. Na hnl ce ionako posjeta biti ko i do sada, jer to ljude ocito ne zanima, a mislim da ih nece nikad ni pocet zanimat, jer ne valja kad dinamo gazi protivnike, a ne valja ni kada gubi. A i europa ih zanima ovisno o rezultatu i protivniku. Generalno Zg ima problem sa publikom. Cibona koja ima komfor dvorane, dok je 2000- tih igrala 1/16 finala eurolige, imala je punu dvoranu par puta godisnje (kapacitet cca 5000 mjesta). I ne vidim razloga zasto bi dinamo s novim stadionom bolje prosao, pogotovo kada na suncan dan vidim 2000 ljudi na stadionu, a tamo dođe neki Osijek ili Rijeka koji su izravni konkurenti za naslov. Al sta je tu je, ne mos iz ove koze.
  • NORTE
    9.1k
    FIFA testira novo pravilo. Riječ je o polu-automatiziranom zaleđu. Premijeru će imati na Arapskom kupu.
    "Kamere će biti postavljene ispod krovova svakog stadiona.

    :lol:
  • blue heart 72
    1.4k
    hahaha i ja sam to malo prije pročitao i odmah pomislio na naš maxić
  • Infinity
    15.2k
    Tko nema krov dobit ce ga! :rofl:
  • NORTE
    9.1k
    više nisam u stanju pronaći valjane razloge zašto bi mi gradili veći stadion od 16-20 tisuća kapaciteta.deda
    Arena Lublin (Poljska, 3.liga)
    15.200
    fx0mfzj8u9azwxkp.jpg
    gp8rtigbr98kj4b6.jpg
  • immerwieder
    1.2k
    navodno arhitektonski faks dogovara održavanje nastava u prostorima ispod sjeverne tribine dok bi se obnavljala zgrada u kačićevoj
  • deda
    27.7k
    Jel svi, građevinci i geodezija?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.