• NORTE
    9.3k
    UEFA trazi zute ili crvene stepeniceInfinity

    Ne bih se kladio u ovo. Ustvari siguran sam da to nije istina. Gledam jučer Marseille i sjetim se koliko samo ima tih top stadiona bez obojanih stepenica. Da sad ne radim popis od desetina europskih top klubova/stadiona koji nemaju obojane stepenice nego obične bezbojne betonske. Dinamo ih je u zadnjih 10 godina farbao barem dvaput. Uz sve ostalo kaj su ofarbali a to je pola stadiona. Možda su i Žužuli to dvaput, ko zna.
  • über alles
    1.5k



    Ak ne zatvaraju stadion jer se urusava ,nebi ni za boju stepenica.
  • Infinity
    15.2k
    Zasto citiras dio? Jel UEFA trazi stolice s naslonom? I koliko dugo ih trazi? I zasto su davali licencu San Siru? Naravno da nekim gledaju kroz prste. Mozda bi i nama za stepenice, al ne mozemo znati tok ih ne ofarbamo u sivo. UEFA trazi zute/crvene izlaze. To je cinjenica, ne tjeraj me da opet citam 200 stranica pravilnika i da trazim. Citao sam ga pet puta.
  • NORTE
    9.3k
    Zasto citiras dio?Infinity

    Zato jer me to konkretno zanima i zato sam pisao o obojanim stepenicama Maksimira i činjenici da na desecima top europskih nogometnih stadiona one nisu obojane. Stadion Marseillea je nedavno renoviran i natkriven za Euro, kakvo je to onda pravilo? Euro je najveći Uefin događaj, pa nije FFF obnavljao stadione bez pravilnika, niti bi ih mogao zaobilazit.
  • Infinity
    15.2k
    Al ja ti kazem da stepenice nisu jedino sto se zaobilazi i na sta ovi gledaju kroz prste. Ako ti je netko do prije par godina mogao na dijelu stadiona koristiti stolice bez naslona onda ti je valjda jasno. Neki su jednaki, drugi su 'jednakiji'.
  • nkdz
    829
    INDEX STUDIO OD 19 SATI Krešimir Antolić i Otto Barić debatiraju o Maksimiru

    ak jos netko ima želudac slusati i gledati Antolića
  • SAS1987
    13.5k
    https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=sport&id=2223432

    Opet plakanje da bi oni gradili ali im grad neda.
  • Mali dioničar
    14.2k
    Wtf wtf wft...

    Pitanje za Antolića, gdje će Dinamo igrati u slučaju da Maksimir postane previše nesiguran?

    Dinamo planira igrati u Maksimiru. To je naš dom od 1912. godine.
  • flexXy
    1.9k
    Antola iz dana u dan sve vise slici na svog tattu. Od stila za oblacenje, do mimike i stila kako priča.
  • SAS1987
    13.5k
    Tko je više iritantan.. Voditelj ili krešo?

    Zasto o takvim stvarima ne prica predsjednik kluba ili predsjednik uprave? A ne ti, međugorski potrcko.
  • Kwedi
    3.8k
    Kaže Drolji kako su nabavljene nove klupe za rezervne igrače kao dio ulaganja u stadion.

    Koliko su ove bile stare, od 2011.?
  • NORTE
    9.3k
    Koliko su ove bile stare, od 2011.?Kwedi

    Da. Od obnove pred Nefči.
  • Crusades1986
    9.8k
    Azerbajdžan i Crna Gora svoju utakmicu Lige nacija će igrat na Maksimiru.
  • Neki tip
    19.3k
    Uvertira u finale EL na našem Maksiju 2022. Ovo je samo organizacijski test.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.