• Navijač Dinama
    7.3k
    a šta cemo sa Osijekom? Zar nije da se u druge države ide igrat samo pod uvjetom da su "vanredne" situacije?
  • xavier
    11.1k


    Pampas neće biti gotov za iduću sezonu nego tek za onu iza toga.

    No ja sam gotovo siguran da će se igrati na Rujevici ako nećemo moći na Maksimiru.
  • SAS1987
    13.3k
    vanredna situacija je mozda i potres. A do sledjece godine bi mogli brez problema napraviti novi jug i istok.
  • marcio amoroso
    32k
    No ja sam gotovo siguran da će se igrati na Rujevici ako nećemo moći na Maksimiru.xavier

    To je rekao i Antolić. Sve drugo nema nikakvog smisla.
  • xavier
    11.1k
    A do sledjece godine bi mogli brez problema napraviti novi jug i istok.SAS1987

    Svašta bi mogli napraviti do sljedeće godine, ali naravno da neće ništa od toga :wink:
  • xavier
    11.1k


    Ma naravno. Jedina dva stadiona, osim Maksimira, na kojima možemo igrati su Rujevica i Poljud, a mislim da je jasno kako u Splitu nećemo igrati.
  • reziser
    6.2k
    A do sledjece godine bi mogli brez problema napraviti novi jug i istokSAS1987


    Nebi mogli. Znaš ti kolko treba od ideje do realizacije?
    Kak xavi veli. Svašta bi mogli ali od toga ništa.
  • reziser
    6.2k
    Jedina dva stadiona, osim Maksimira, na kojima možemo igrati su Rujevica i Poljud, a mislim da je jasno kako u Splitu nećemo igrati.xavier

    Došlo je do najgore. Xavi citira antolića :wink:
  • Kwedi
    3.8k
    Slažem se. Ima do svih, ali najviše je do Dinama.

    Osobno sam za to da Grad Dinamu pokloni Maksimir i da Dinamo tu svojim parama napravi stadion. Realnost je da Grad to neće napraviti i da Mamićima nije u primozgu investirati Dinamove novce u stadion. Isto tako, pravedno je da iza Bandića i Mamića ostane i ovakvo doslovno ruglo vidljivo golim okom.

    Pravno gledajući, Dinamo je jedan veliki zaštićeni stanar koji parazitira na tudjoj imovini, a vlastitu si nikad nije htio kupiti jer je pare trošio i troši tako kao troši.
    Mali dioničar

    slažem se sa svim.

    ovo sve danas je posljedica, uzrok je početak devedesetih gdje je dinamo bio katastarski upisan na državnom/društvenom zemljištu i tad se moglo raščistiti papire skroz gdje bi dinamo bio 1/1 gruntovno i katastarski vlasnik maksimira.

    s obzirom da je tad klubu bilo skupo održavanje maksmira (što mi je onako iskreno suludo, pa nije da održavaš klinički centar već stadion čiji se najveći dio koristi kroz jedno popodne ili večer, a ostatak tjedna bez brige) i vratilo se vlasništvo gradu.

    ja zaista ne vidim smisao da grad ima stadion ko imovinu kad se zna da ju jedini može koristiti dinamo. ovako je pat pozicija gdje grad kao ima veliku nekretninu koju ne koristi sto godina, a dinamo s druge strane cucla za nju troškove održavanja jer se poziva na to da nije njegovo.
  • Crusades1986
    9.6k
    Baš nelogična i sjebana situacija u kojoj se obje strane drže svojega ko pijan plota. Ovi iz grada se boje da ne izgube "vrijedno" zemljište i neće ga dat Dinamu. Ovi iz kluba i da dobiju to zemljište pitanje je dal bi investirali "klupski" novac u izgradnju novog stadiona. Svi bi kao nešto htjeli pokrenut i napravit al nitko ne bi nešto konkretno poduzeo oko toga. Najjače mi je kad netko iz kluba krene prozivat grad kao sa su u nekom sukobu. A godinama jedni drugima ližu jaja i održavaju postojeće stanje. Pat pozicija koja svima odgovara.
  • reziser
    6.2k
    Pat pozicija koja svima odgovaraCrusades1986

    Osim navijačima
  • Crusades1986
    9.6k
    naravno. Al mi smo ionako svima nebitni, tak da kao i da ne postojimo.
  • LovroZG
    1.3k
    Jedina dva stadiona, osim Maksimira, na kojima možemo igrati su Rujevica i Poljud, a mislim da je jasno kako u Splitu nećemo igrati.xavier

    I Drosina bi trebala imat sve uvjete, građena je ko stadion 4. kategorije.
  • Mr Blue
    3.3k
    Ovi iz kluba i da dobiju to zemljište pitanje je dal bi investirali "klupski" novac u izgradnju novog stadiona.Crusades1986

    Ne da ne bi investirali, nego imam osjećaj da bi prodali i stadion i zemljište pod izlikom da na Maksimiru nema prostora ili tako nešto za izgradnju novog stadiona.. Kao da njih briga za klub ili stadion... Zgrnut pare, to je njima cilj.
  • SAS1987
    13.3k
    znam da sve traje, kazem samo da ako bi bio interes moze se svasta napraviti. Ali interesa nema :smile:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.