• Crusades1986
    9.6k
    A ovog Balea su baš sad morali izvadit iz naftalina prije Dinama. Nije ga na mapi bilo do prije par utakmica.
  • Nolifer
    6.5k
    Da vidimo jednu drugu stvar, tko će imati novu frizuru?

    Bale ili Beli?
  • Majki2111
    2.6k
    Ok novutet u igri Tottenhema. Bale i Son ulaze u međuprostor, te u nekoliko situacija je bilo Doherty u međuprostor, a Bale u izolaciji. Potpuno drugačiji Totenham u ovih tjedan dana. Aktivniji u napadu. Reguilon dolazi čak u završnicu kao lijevi bek. Winks zadušen za kreaciju igre od veznih igrača.

    Bitna stvar. Ne ulaziti u stedinu kad se igra preko bokova. Majer kad i ako bude na na desnoj strani ni za živu glavu ne smije ulazit u sredinu na svoju lijevu nogu. Totenham je zabio na račun svog presinga. Ovi se nisu snašli u par navrata. Lucas igra jako dibru utakmicu na desetci.

    :point: Treba širit igru na bokove!
  • db-izbjeglica
    12.6k
    razbiše se kristalčići
  • Keyser Soze
    8k
    Gvardiol sigurno propušta tekmu u četvrtak.
  • marcio amoroso
    32k
    Ja mislim da će ova ekipa koja je sada na terenu plus Alli umjesto Lucasa krenuti od prve minute i protiv nas.
    Lloris- Doherty, Sanchez, Alderweireld, Reguillon- Hojbjerg, Sissoko- Lamela, Alli, Son- Vinicius
  • Keyser Soze
    8k
    Tottenham je sad samo 2 boda iza Chelsea u borbi za 4. mjesto...
  • Majki2111
    2.6k
    Ništa novo u drugom poluvrmenu koliko sam primjetio. Totenham je ubrzao protok lopte, prošlo im je par kombinacija i to je to. Reko bi čak da je Palace slabije odigro, pogotovo vezni red drugo poluvrijeme.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Lloris- Doherty, Sanchez, Alderweireld, Reguillon- Hojbjerg, Sissoko- Lamela, Alli, Son- Viniciusmarcio amoroso

    Ništa Kane i Bale, a?

    Uff kad bi Mou stavio Auriera na bek, probijalo bi se to pravo.. ovako mi odbrana njihova djeluje jako dobra, pogotovo što imaju ispred Hojbjerg i Sissoko koji je brutala igrač.
  • Beowulf112
    301

    Otkud ti taj info?

    Edit:procitao sam sad na sportskima

    Mislim da ce ipak gvardiol igrat.Stisnut ce zube ako moze.Ima u njemu ademije krvi
  • flexXy
    1.9k
    Ak ne bude Gvardiole ocekujem prelazak na formaciju sa 3 iza. Mislim da treba zaustavit sprintove njihove trojke iza ledja obrane i da bi se ovak zgusnuli ti rukavci prostora. Moja nekakva zelja:
    Livi
    Risto Teo Peric Rasmus Leovac
    Ivanusec Jakic Ademi
    Orsa Petko
  • jp23
    2.2k
    Čisto sumnjam da će "naše najisplativije rješenje" preći na 3 (odnosno 5) u ovakvoj tekmi bez ikakve pripreme. Ne bih rekao da on ima muda za tako nešto, plus to bi bilo kao da kopira Bjelicu protiv Atalante, a njegov ego bi teško mogao podnijeti to. Iako bi to bila najbolja opcija, neovisno o tome ima li Gvardiola ili ne (iako smo svakako bolji sa njim).

    Ne sviđa mi se što se Tottenham raspucao taman prije nas, zadnjih 5 tekmi imaju 4 pobjede i 1 poraz, 14 postignutih, a 3 primljena gola. Od ta tri, 2 su primili u porazu od West Hama, tako da zadnje 4 tekme imaju gol razliku 13:1.
    Wolfsbergera su nabili, dva put po 4 gola, dok smo se mi sa njima mučili u Zagrebu dok Beli nije zabio, a budimo realni to je bio golmanov gol. U uzvratu jest bilo puno bolje doduše.

    Vjerujem da nas Mourinho neće podcijeniti, čeka nas izuzetno teška utakmica. Ja ne znam za vas sve, ali mene sama pomisao jednog Sona ili Balea kako ide na Ristovskog ne čini baš mirnim. Mislim i dalje puuuuno bolje nego zamišljanje kako idu na Stojanoviča, to bi bio horor i pol.

    Sad samo pitanje ostaje hoće li Mourinho nastaviti sa Deleom i sličnima u EL, ili će početi gledat ozbiljno na natjecanje, pa da vidimo i Kanea protiv nas.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.