• Keyser Soze
    8k
    To nam ne znači doslovno ništa.
  • Majki2111
    2.6k

    Intervju nakon tekme
  • Infinity
    15.2k
    Gledao sam Tottenham par puta u ovoj sezoni, mada sinoc nisam. Mislim da je Orsic nasa najveca sansa, pa mozda i Kastrati. Njihovi bocni igraci cesto izlaze visoko, a kad izadju ne naprave doslovno nista. Ne znam jel im zadnja linija zajedno ove sezone dala dva gola i upisala dvije asistencije. Oni ce i protiv nas izlaziti visoko, bit ce bezopasni, a nasa brza krila bi to mogla iskoristiti.

    Njima LP bjezi pet bodova i dobro je da su dobili sad ove 2-3 utakmice, nadam se da ce nagazit i Palace, a i Arsenala izmedju nase dvije utakmice. Ako u PL ostanu u igri za prve cetiri pozicije mogli bi se vise fokusirati na ligu, mada je to ludi Mourinho koji ce tesko odustati od nekog natjecanja. Njemu je trofej trofej. Zato bi bio sretniji da smo izvukli United koji je u boljoj poziciji u ligi i koji bi mogao ovo odigrati s pola gasa i braniti siguran nastup u LP kroz ligasko natjecanje. Tottenham je bio u dobroj poziciji sto je nama u jednu ruku odgovaralo. Sad su pali, al to znaci losu formu koja nam opet odgovara, jer imamo vise sanse.

    Ja mislim da nema sanse da se ponovi onih 4-0. Mozemo izgubiti najvise 2-0, iako mislim da cemo svakako dati gol, pogotovo na Maksimiru.
  • Bosna86
    11.5k
    Teško je nama naviknuti se da je ovaj Dinamo bolji od dosta klubova u Premier ligi i da bi bez problema bili izmedju 10-15 mjesta na ljestvici a to je dovoljno dobra razina da imaš šanse u dvije utakmice za proći
  • deda
    27.6k
    Ovaj Dinamo je u jednoj sezoni zgazio Krasnodar, CSKA i Feyenoord. Da nam je to netko rekao prije par godina smatrali bi ga ludim kako je ovo neki novi standard.
  • The Undertaker
    4k
    Meni je uzvratna utakmica protiv Krasnodara orijentir. To je ozbiljna ekipa, pogotovo u napadačkom dijelu, a mi smo ih limitirali na jednu-dvije (polu)šanse. To samo pokazuje da smo obrambeno jako kvalitetni što je osnovni preduvjet da protiv Tottenhama imamo nekakve šanse.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    prije se sramotili protiv Sheriffa, Astre, Cernomorca i ostalih jadova božjih koji su sad možda negdje ored gašenjem,koće ih znat.

    A sad nam je valjda najnormalnije dobit jednog Feyenoorda, CSKA i pomenute.


    Zaslužili smo u jednoj i drugoj dobit, ali mislim da bi se igrala nešto drukčija tekma da je Krasnodar imao pripreme i natjecateljske utakmice prije utakmice sa nama.
  • Ludovic IX
    5.2k
    Možda nije neka taktika ali možda ići na iznuđivanje faula u zoni Oršić..visoke lopte na Brunu pa mu možda i sviraju koji faul na njemu u toj zoni.
  • vjeko1701
    5.9k
    Pitanje kakav će biti kriterij suca i koliko bi faulova uspjeli dobiti.
  • Ludovic IX
    5.2k
    Gle, ja maštam o finalu pa kako nebi maštao da iz tri udarca na gol u Londonu zabijemo 4 gola gore..pa makar iz dva slobodna , jednog smiješnog penala i autogola
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Mogu reći da nakon danas jedva čekam ovu tekmu. Tottenham je jak, ali je bome i Dinamo. Čak i do te mjere da nam je to teško i predočit. Iako mislim da bude najbolje mjerilo bila druga tekma. Jer nažalost i dalje znamo nekad uči impresionirani, tako da nam je druga utakmica doma prednost.
  • marcio amoroso
    32k
    Koja greška onog ciganskog smeća koje je onda za Olympiakos igrao u ZG i poslije tekme izašao sa zvezdinom kapom :vomit:
  • Crusades1986
    9.6k
    Milivojević?
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Mislim da ovaj Tottenham možda nije ovak jak koliko se čini, ili je Dinamo naspram prijašnih godina ojačao.

    Samo me zanima kako će se riješit situacija oko toga kako pokrit Baleovu brzinu. Kane i Son koliko god su nezgodni mislim da Teo i Rasmuss imaju snagu da se "tuku" sa njima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.