• 000
    946
    Igrao je seniorski za Dinamo II, i na toj razini je ok izgledalo. Druga liga je ok filter za te mlađe igrače. Za nešto više od toga, teško, jako teško. Morao je odraditi sezonu do kraja na Hitrecu, eventualno još pola ili cijelu sljedeću za neke ozbiljnije procjene.
    Sada je ostao u nekom raskoraku, može tu još svašta biti. No, neka mu je sa srećom.
  • xavier
    12.1k
    Pa ne govorim ja da mu je Dinamo (I) trebao dati tu priliku nego da će mu upravo zbog toga još manje dati Real.
  • 000
    946
    Jasno mi je da si se referirao na to. Fizički je još daleko od razine ozbiljnog nogometa, mada se zna fino otresti čuvara. U par navrata baš je i protiv vršnjaka djelovao nedoraslo.
    Ovo što sam naveo trebao mu je biti normalni razvojni/nogometni put. A ne da si poslije par mjeseci cvaje prerastao istu. Ybg, ja ne razumijem kako ne razumiju.
  • Infinity
    16.4k
    Misliš zbog ovoga da bi mogao kod Lukice završiti u Realu? Snimili ga na Ramljaku, pa mislili dovesti, a sada im pao praktično pod borCavalera

    Ma ne mislim, nego je onako 'Real' pojam za nesto vise ili u njihovim glavama za sve osim za Dinamo. Sutra da istrci u dresu Sloge Simin Han on bi mislio da je napravio korak naprijed. Ja bih ga prvom prilikom otisao gledati i vikao bih mu s tribina svih 90 minuta da je glup ko k*
  • 000
    946
    Mislim da je sve do onih koji ga usmjeravaju. Mada je i mali prije par mjeseci slinio na Barcu. Dodje trenutak kada ih (pojedine) pogodi taj poremeceni sustav vrijednosti.

    Btw. zar nije Simin Han postao nekakva Tuzla preko noci?
  • 000
    946
    A, to je onaj lik sto je doveo Ciru...
    Od kuda izvuce ovaj City samo :lol:
  • marcio amoroso
    36.4k

    I danas je united pojam za city:grin:
  • Infinity
    16.4k
    Jesu postali, al samo na papiru. Nitko normalan tko prati PL ih ne zove Tuzla City. Nisu vidjeli Tuzle dok nisu usli u PL pa im se dozvolilo koristenje Tusnja. Taj Husic je jedan obicni egocentrik zeljan paznje i nista vise. Kaze napravit ce im stadion od 20.000 mjesta i na njemu igrati LP. Ne znam koga farba. Dici se parama, al kad treba dat pare onda mu je to problem. Iz istog razloga je otisao iz Slobode, a otici ce i iz Simin Hana, jer mu 'opcina Tuzla nece dati zemljiste za gradnju novog stadiona koji bi bio ponos i dika od Bihaca do Trebinja'. Smijesan lik.

    Ima u BiH svakakvih. I Olimpik kad je zelio postati europski klub promjenio je ime u Olimpic. Sad su opet Olimpik.

    I ja se cak uopce ne bih cudio da Hasic zavrsi kod tog Husica u njegovom Tuzla Cityu. Ovaj je sposoban za prodati pricu, a naivcine jedva cekaju da im netko proda jednu.

    I da se vratim na to ime. Ne znam kako bih docarao. Ne postoji nikakav klub u Dumovecu, al da postoji neki NK Dumovec, udje u HNL i uzme ime Zagreb City. Eto, to je otprilike toliko logicno.
  • 000
    946
    'opcina Tuzla nece dati zemljiste za gradnju novog stadiona koji bi bio ponos i dika od Bihaca do Trebinja'.Infinity

    Da bolje razmisli, rekao bi "od Bihaca do Medjugorja :cool: "
  • Infinity
    16.4k
    Takva dva se ocima ne mogu gledati. Jedan donosi odluke. Tesko da bi onaj drugi mogao postovati odluku prvog i u slucaju da se slaze s njim. Ta sorta ljudi nije zeljna para koliko je zeljna paznje, slave i slicno. Njih dvojica bi se poklali za par dana, jer ja, ja, ja i samo ja. Pa ovaj je preuzeo taj Simin Han samo iz razloga da pokaze Slobodi. I to je javno rekao.
  • 000
    946
    Njih dvojica bi se poklali za par dana, jer ja, ja, ja i samo jaInfinity

    :cool:
  • BluePhone67
    4k
    'opcina Tuzla nece dati zemljiste za gradnju novog stadiona koji bi bio ponos i dika od Bihaca do Trebinja'.
    — Infinity

    Da bolje razmisli, rekao bi "od Bihaca do Medjugorja :cool:
    Cavalera

    Jedan offtopic..

    Ali vec kada smo kod Bihaca i stadiona, emigranti inace borave tik uz stadion nogometnog kluba Bihackog Jedinstva, zapravo dijeli ih samo cesta sa jedne strane stadion a sa druge borovina poznatija pod "borici" gdje emigranti tamo borave, a dok igra Jedinstvo onda ima podrsku od ovih lapana garavih..

    https://www.krajina.ba/bihac-stotinjak-migranata-vatreno-navijalo-za-jedinstvo-u-derbiju-protiv-veleza/
  • Infinity
    16.4k
    Kad si ih vec spomenuo. Jedinstvo standardno na sredini tablice u drugoj ligi, a imaju prosjek gledatelja kakvog se ne bi postidili ni mnogi nasi prvoligasi, oko 2.500 ljudi po utakmici. Velez je isto tu negdje s nesto sitno manje, ali su prvi na tablici.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.