• LovroZG
    1.3k
    Ode Svetina? Sad je sam pitanje zašto?
  • 000
    946
    Mozda su na snazi one dvorske borbe koje su se ranije spominjale. +Hasic.
  • Infinity
    16.4k
    Kako je deda rekao za navijace, jedan po jedan. Isto tako neka ovi odlaze, jedan po jedan. Bilo bi zgodno da odu svi zajedno, ali i ovo da odlaze jedan po jedan nije lose s obzirom da do sad nitko nije odlazio. Samo se nadam da je Svetina dio Mamiceve ekipe u toj dvorskoj borbi, al zvuci mi svakako nemoguce da bi on bio kontra Mamica. Cak ne znam ni koga bi od njih mogao zamisliti u borbi protiv Mamica. Vjerujem da ih ima, al vjerujem da su to oni koji su medijski manje ili nikako eksponirani.
  • xavier
    12.1k
    Nema ovo veze s Hasićem, a Svetina je na žalost ipak ovom trenutku bio dio antimamićevske struje, koliko je to uopće moguće u ovom klubu.

    Nekad najvjerniji vojnik, a sad među prvima koji su mu okrenuli leđa. No ne treba zaboraviti da je on nekad davno već bio žestok Mamićev protivnik. Nije mu strano mijenjanje strana.
  • Infinity
    16.4k
    Pa bas si nesto kontam da je moguce kako je odletio zbog clanstva Mamica u Dinamu, tj. da je on tu imao svoje prste i da je danas razrijesen duznosti. Ako je dio antimamicevske struje onda mogu reci da mi je zao. Tko bi rekao da cu zaliti za Svetinom, mada sam onako realno u stanju neznanja.

    Vidjet cemo, ako uskoro odleti iz HNS-a onda ce to biti definitivna potvrda da je bio protiv Mamica.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Bilo bi lijepo da istupi javno ako je protiv Mamića. Nek kaže šta se dešava i bude opozicija sa nama.
  • LovroZG
    1.3k
    Kaže klub da je odluka bila jednoglasna. Ak je to stvarno tak, baš i nema puno druge struje u klubu.
  • Eduardo
    20.1k
    Što će ti takav u opoziciji? Neka istupi, iznese što se dogadjalo i što se dogadja i neka se makne sa strane ili neka se država dalje bavi s njim ako za to ima potrebe. Kako se danas okrenuo protiv Mamića tako će sutra protiv tebe. Nije njemu bitan Mamić, Dinamo, ti ili ja. Bitna mu je pozicija i njegovo dupe. Učinit će sve da sa sebe spere ljagu i umanji odgovornost za bilo što. Lik je u prošlosti pisao tužbe protiv Dinama, bio je nepravomoćno osuđen za prijevaru svojih klijenata, bio je zagriženi navijač Hajduka :sweat:

    Što dalje od njega :pray:
  • BluePhone67
    4k
    z4yduv3z6uu2c1w2.jpg
    740wz26hcu7aj6fm.jpg
    dblaf7kzhm1j9ili.jpg
    r9kfhecjiqwbdwv8.jpg
    6l127uwmi58iu92n.jpg
    2kadcubyml0s18p4.jpg

    SN 6.11.2018

    *Preuzmi sliku, uvecaj i citaj..
  • deda
    32.6k
    Svetina je lijeni, nespososbni, aljkavi mamićevac
  • Infinity
    16.4k
    Svi sute, nitko nista ne zna. Ja da sam novinar nazvao bih Mamica, uvukao mu se u su*ak, jer to oni najbolje rade, rekao mu kako je moguce da se nakon njegova odlaska desilo tako nesto s Hasicem, pa onda sad i ovo sa Svetinom. Bacio bih mu neku pricu, neka mi kaze svoje misljenje. Mozda ne bi uspjelo, al mislim da bi Mamic prije rekao sve nego netko iz kluba. I ovi iz kluba govore ono sto im Mamic dozvoljava, al Mamic je takav egocentrik da bi mogao jedva docekati priliku da on nesto kaze, da sve novine pisu Mamicevo misljenje.
  • Eduardo
    20.1k
    Misliš da bi rekao istinu? Rekao bi on nešto sigurno samo je pitanje koliko bi tu bilo istine. Draża mi je i ova tišina nego razna rekla kazala prepucavanja po medijima.
  • deda
    32.6k
    Izvlačenje za četvrtfinale kupa je u toku. Protivnika saznajemo za kojih sat vremena. Ja bi tovare da ih obrišemo ko šmrkalj.
  • Eduardo
    20.1k
    Pridružujem se željama. Hajduk, eventualno Rijeka. Volio bih neku jaču utakmicu.
  • xavier
    12.1k
    pa jedino tovare ne možemo dobiti ove sezone :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.