• BluePhone67
    4k
    Stigla clanska napokon i ove godine klub se vratio zastavicama na poklon i opet sa godinom na zastavici 2019 sto je meni dobro jer ne mogu pamtiti vise koja je iz koje godine i jos jedna zanimljivost ne pise niti dinamo niti gnk, a i moram pohvalit novi dizajn clanskih kao proslih godina sto mi je super jer ono prije kada su par godina samo se na poledjini moglo iscitat za koju godinu a naprijed je bila ista indenticna kao i prosle i preprosle itd.. i to mi je islo na onu stvar. Evo ako netko cita iz kluba, ovo pohvaljujem da se svake godine mijenja dizajn i zastavice.

    j275szip7rnfucw6.jpg
    nagkb93tzivmiegt.jpg
  • 000
    946


    Da, korak naprijed su sa ovim dizajnom, mada moglo bi to i malo bolje.
    Ne znam da li su odmah ubacili ovaj dizajn kada je nestalo plastike nakon one navale na godisnje, ili su tek krenuli sa ovim?
    Prosle godine su davali one mirisne borice za auto uz godisnju, i moj je zavrsio u Estoniji :)
  • BluePhone67
    4k
    Mislim da su na kraju na 3 vrste godisnjih radili. Inace dobro si me sjetio, netko mi je obecao dati na kraju sezone al vise ne znam tko, jer ja imam jedan dizajn, on drugi i jos netko treci. Mozda je @xavier obecao :chin:

    Moja..

    tyecro9aqu4auz2y.jpg
  • marcio amoroso
    36.4k
    Meni prošle godine nije ni došla članska. Čestitka za rođendan je a clanska nije.
  • reziser
    6.8k
    Sad uz cestitku za rođendan dobijes i 20% u rost sportu.
  • deda
    32.6k
    Pozdravljam sve naše nove forumaše.
  • Građanski1911
    329


    Meni je glupo kaj forsiraju te zastavice, imam ih već četiri doma. Majicu futsal Dinama barem možeš iskoristiti i bolja je stvar za kolekciju od zastavica. A i drugačiji dizajn članske svake godine su isto preuzeli od futsal dinama...

    ali pohvala za micanje G-a i malog truda oko članova
  • BluePhone67
    4k
    Za pocetak dana Marcinko vise nije u skupstini i izvrsnom odboru. Dobro jutro
  • BluePhone67
    4k
    Meni je glupo kaj forsiraju te zastavice, imam ih već četiri doma. Majicu futsal Dinama barem možeš iskoristiti i bolja je stvar za kolekciju od zastavica. A i drugačiji dizajn članske svake godine su isto preuzeli od futsal dinama...

    ali pohvala za micanje G-a i malog truda oko članova
    Građanski1911

    Ajmo to ovako reci, za 60 kn ja nebi dao nista, niti 4 utakmice, niti popust u top sportu, niti zastavice.. Nebi dao niti majicu da sam u FD. Dobijes cestitku za rockas i ciao djaci.

    Cijena clanarine je minimalna, cak cu reci sto se dobije gratis samo se moras uclaniti i uzeti blagodati. Odes na jedan Hajduk i otplatio se, a sve ostalo je bonus. Sto poklanjaju ispod 200 kn nebi smjela biti.
  • deda
    32.6k
    U Dinamu je trenutno sve prejeftino. I članarina i godišnje. Skupi su jedino artikli u shopu.
  • Mr Anderson
    8k
    Dobra vijest za dobro jutro. Rijetko odvratan lik.
  • Građanski1911
    329
    Ajmo to ovako reci, za 60 kn ja nebi dao nista, niti 4 utakmice, niti popust u top sportu, niti zastavice.. Nebi dao niti majicu da sam u FD. Dobijes cestitku za rockas i ciao djaci.

    Cijena clanarine je minimalna, cak cu reci sto se dobije gratis samo se moras uclaniti i uzeti blagodati. Odes na jedan Hajduk i otplatio se, a sve ostalo je bonus. Sto poklanjaju ispod 200 kn nebi smjela biti.


    Slažem se, za cijenu članarine u GNK-u se ne bi trebalo ništa davati.

    Sama praksa davanja besplatnih utakmica, poklona za dolazak na stadion je dovela - između ostalog - do toga da na HNL-u ne možeš prijeći 6 tisuća

    A cijena godišnjih je posebna priča... teško degradiranje svojega proizvoda
  • Mr Anderson
    8k
    Ja be znam nijedan amaterski klub da ima nižu godišnju članarinu od Dinama. Smiješno, to je 5 kn mjesečno. I još dobiješ poklone za to.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.