• Mr Anderson
    8k
    Mogao je zato sad sve to ispraviti ili popraviti. A neće dugo još.
  • BluePhone67
    4k
    Mumija... on je prije svega pokvario svoj dojam sa Genexom u bivsoj Jugi
  • Guinness
    2.2k
    Bolje da igraju na Hitrecu makar i polufinale igrali. Bolje 5k ljudi i pun Hitrec nego 5k ljudi i sablasni Maksimir.
  • BluePhone67
    4k
    Bolje da igraju na Hitrecu makar i polufinale igrali. Bolje 5k ljudi i pun Hitrec nego 5k ljudi i sablasni Maksimir.bk5b

    Bolje se cuje sa hitreca navijanje nego bilo koje druge tribine sa Maksa..
  • Infinity
    16.4k
    Nema polufinala na Hitrecu. Cetvrtfinale je kod pobjednika Chelsea-Montpellier, a polufinale i finale je final four u Nyonu.

    Al nije ni bitno, mislim da HK nece biti mali za sve koji zele doci, ponajvise zbog termina. Nije da Dinamo igra svaki vikend pred 35.000 gledatelja pa da se sad pitamo hoce li stadion od 5.000 biti dovoljan za utakmicu juniora.
  • Mr Anderson
    8k
    Nije zbog kapaciteta, nego reflektora. Da su na glavnom, mogli bi u 17, ovako moraju ranije. Volio bih to pogledati, a danas ne mogi nikako izaći ranije.
  • xavier
    12.1k
    mislim da nije samo do toga odnosno želim reći da mi se čini kako Dinamo nije ni mogao staviti utakmicu kasnije jer termine određuje UEFA.
  • BluePhone67
    4k
    Nije zbog kapaciteta, nego reflektora. Da su na glavnom, mogli bi u 17, ovako moraju ranije. Volio bih to pogledati, a danas ne mogi nikako izaći ranije.Mr Anderson

    Kaj nisu i na Hitrec stavili reflektore ili je to samo bila zelja kada su igrali prvu godinu LP, mislim na juniore
  • reziser
    6.8k

    uzmi lanjsko bolovanje :rofl:
  • reziser
    6.8k
    TRANSFERMARKT Vrijednost 26 dinamovaca sa 48,8 otišla na 71,65 milijuna eura

    p5xro1igwy1y949m.jpg
  • Mali dioničar
    15.2k
    y4dsqjyiyvlwrqla.jpg
    Trener Igor Jovičević, donji red šesti s desna s kapetanskom trakom.

    Autor Radiša Mladenović. Ja bih rekao negdje 1985. godine, ali nisam siguran.
  • BluePhone67
    4k
    Trener Igor Jovičević, donji red šesti s desna s kapetanskom trakom.

    Autor Radiša Mladenović. Ja bih rekao negdje 1985. godine, ali nisam siguran.
    Mali dioničar

    Nisam siguran.. donji prvi lijevo Bijelic iz Zagreba, a cetvrti u istom redu Stanko Susak iz Sesveta, poznam jos al se vise ne sjecam kako se zovu
  • reziser
    6.8k

    Jesmo i tu kaznjeni jer su nam,prolazi zakrceni :rofl: :rofl:
  • Mali dioničar
    15.2k


    Drugi slijeva stoji Tomo Butina, peti slijeva stoji Mario Paviša (danas trener Poleta iz Buševca), sedmi slijeva stoji Domagoj Kosić, do njega Igor Holetić. Treći od Holetića stoji Bekavac.
    Donji red osim Bijelića se sjećam drugog kapetana, dečko se preziva Picak, igrao je libera.
  • deda
    32.6k
    Generacija jel :wink:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.