• 000
    946
    Ma to su bila druga vremena, napravi danas Plavu noc u Splitu...
    A sto se Jure tice, svakako cu izaci na hodnik na pivo dok se krevelji, nevezano pjevao trollcidi ili ne.
  • dinamo vitez
    300
    Igrao je i Ruben Lima i za Hajduk i bio kapetan i vjerojatno pjevao s Torcidom pa onda i u Dinamu, i njemu je to posao. Ne sjećam se da je radi toga imao problema. Nije bio navijač ni jednog ni drugog kluba, bio je plaćen da odradi to i odradio je, manje ili više dobro. Kao i Stublić. Mislim da je to prikladna usporedba.

    Iskreno mi ne znači ništa takvo nešto, čak mi je i malo simpatično kad obrade Grdovića, pa ga puste na razglasu. Čovjek je Dalmatinac, ali nema ništa protiv Dinama i to mi je čak i draže nego kad je sve nešto zatvoreno i purgerski. U Dinamu su danas vjerojatno mnogi igrači koji su odrastali navijajući za Hajduk ili Zadar, Petković, Moro, Livaković, skoro svi najbolji igrači su nam Dalmatinci, jedino je mislim Gavranović nepopravljivi Dinamovac od ovih što nisu iz Zagreba.

    Dinamo je svjetski, kozmopolitski klub (baš kao i Zagreb grad), otvoren prema svim vjerama/nacijama/kulturama što se pokazalo i u slučaju Soudanija, pa i danas sa Dilaverom, Gojakom, Andrićem i ostalima. Da u Zagrebu nije tako, vjerojatno bi i danas bili simpatični gradić tipa Varaždina sa Špancirfestom, imali bi manju vojsku navijača i još milijun drugih stvari. Ovako s ponosom možemo reći da smo najveći hrvatski klub, a ne neka zadrta sredina koja se diči dišpetom, hrvatstvom i katoličanstvom, a ne prihvaća drugačije.

    Zbog svega toga sam za to da se u svlačionici pušta i Thompson, i Pipsi, i Grdović, i Halid, i Saša Matić. A ne da glumimo neku malograđanštinu, pa mora bit sve okrenuto Beču, Milanu i Hollywoodu. Jer to nije naša povijest, a ni budućnost.
  • Mr Anderson
    8.1k
    Ja sam dva puta preslušao snimku, stvarno nisam siguran jel pretkraj i on s ovim kompleksašima pjeva "je..m te Dinamo". Ako ne, onda mu je to olakotna okolnost, ali opet kako netko reče, škakljivo je i to da pjeva i Torcidi i nama. I ja sam čuo da je Jura skroz pukao, baš me zanima kaj bi Johnny rekao da zna kak ovaj njegove stvari svira po koncertima.
  • LovroZG
    1.3k
    Malo manje opsesije Hajdukom pa da vidite kak će vam pucat kurac ko je kome sviro na koncertu. :smile:
  • BluePhone67
    4k
    Ma to su bila druga vremena, napravi danas Plavu noc u SplituCavalera

    Druga su vremena, slazem se..

    ALI samo za nas Dinamovce, jer kod njih se nista nije promjenilo, barem jednom godisnje u Zagrebu po Antunovicu, Globusu itd slave svoje Bile noci i uzivaju u tome kao normalni ljudi, imaju svoja DPH i sire svoju ljubav prema svome klubu, zasticeni su ovdje kao velebitska degenija i pupovac u saboru i to maksimalno koriste.

    Zato mi mozemo pjevat, pamtim samo lijepe dane.

    ljt6p799ogzapn74.jpg
  • BluePhone67
    4k
    e,al ga se uredno pusti sa razglasa Maksimira pa nitko u tome ne vidi problem.

    Makar je pijandura tovarčina najodvratnija..

    Ali Jura smeta
    Kwedi

    To sa Grdovicem je sprdanje vise Boysa, a u narodu se dobro primilo i sto vise takvih zajebancija nebi skodilo, kao primjera radi Boem sam u dusi od Drazena Zecica, takodjer dobra zajebancija. Grdovic nema nikakve veze niti sa boysima niti sa plavim nocima i nisi dao dobar primjer vezano za Juru i Grdog jer jedno sa drugim nema veze. Jur(E) je otisao pjevat na Torcidin rodjendan, ne u neki klub u Splitu niti je tamo imao koncert pa je ekipa pocela pjevati i sada taj isti Jure ce pjevat Boysima, a do jucer je pjevao na festi najljucih protivnika.. Da se mene pita, ja ga vise nikad nebi zvao za ista vezano za Dinamo, ali to je moje misljenje.

    Btw, volim Juru slusati i budem i dalje.
  • Kwedi
    3.8k
    Ma lako meni za sprdanje,al Grdović je postao mainstream. To me živcira.
    Pusti ga se na razglas nakon izborenog proljeća, kraj svih drugih plavih pjesama, jebo ih Grdović
  • dinamo vitez
    300
    Sviralo je i protiv Trnave nakon zabijenih golova i na kraju 'Proljeće je, a u meni nemir' od Luke Nižetića :sweat: i to je bila dobra sprdancija, i on je Dalmatinac
  • BluePhone67
    4k
    Jbg, ne mora biti da sve sto tebe zivcira, da i zivcira mozda i vecinu navijaca i da im se to ne svidja. Bolje i Grdovic od nekih stranih pjesama sto su znali pustat, a mozda nekom se bas to svidja.
  • Bosna86
    11.6k
    Zasto uvijek negativa ?
  • 000
    946
    Izgleda da su pobjegli zadnji cas od osmanlija:



    Usljed tornada, koji je danas zahvatio tursku turističku destinaciju Antaliju, pričinjena je materijalna šteta na kućama i poslovnim objektima, javlja Anadolija.
    Jako nevrijeme, oluja i tornado negativno su uticali na život u ovom dijelu Turske. Jak vjetar prevrnuo je i neka vozila na cestama.

    Mještanin Hasan Yilmaz izjavio je da su u potpunosti uništena neke kuće.

    Ministar energetike i prirodnih resursa Fatih Donmez potvrdio je da trenutno nema snabdijevanja na oko 260 trafo stanica u Antaliji.

    Prema njegovim riječima, pogođeno je oko 80.000 domaćinstava. Turski ministar je rekao i da do 20.000 stanovnika nema električnu energiju.

    "Ekipe na terenu će raditi onoliko vremenski uslovi budu dozvoljavali", izjavio je Donmez.

    Prema preliminarnim podacima, povrijeđeno je 14 osoba.
  • 000
    946
    916Bv3.gif

    Raritet, gol Andersona Coste u dresu Dinama!
  • Infinity
    16.4k
    Jel ima netko brojeve SN iz druge polovice devedesetih? Treba mi slika jedne naslovnice.
  • dinamo vitez
    300
    Sutrašnji 'SN':

    Dinamo odbio ponudu za Marina tešku 10 milijuna eura. Htio ga 'klub iz Španjolske'.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.