• LovroZG
    1.3k
    Tironi piše iz Turske da dovodimo Atiemwena. Ak se ne varam, on je prvi objavio i za Andrića.
    Navodno je pitanje samo kad će doć, odma sad il na ljeto. Meni se čini da sad nema mjesta za njega. Prije na ljeto kad vjerojatno Olmo odlazi.
  • 000
    942
    Na tragu onoga da ce Menalo na posudbu/prodaju, Marin vjerojatno odraditi sezonu do kraja u II, a Beli donosi nove napadacke opcije.
  • LovroZG
    1.3k
    Hm, imamo četiri prednja vezna, dva desna i dva lijeva krila te tri napadača. I to je bez Menala iMarina, previše bi bio Atiemwen u ovom trenutku, netko bi moro otić.
  • Eduardo
    18.1k
    Ne znam koga bih otpisao ali Belog bi uzeo istog trena. Bez ikakvih posudbi i sl., odmah ga priključit momčadi.
  • dinamo vitez
    214
    Šunjić je ozlijeđen svakako, Moro/Gojak će sigurno biti prekomandirani da pomažu Ademiju na stražnjem veznom, Šitum i Atiemwen isto mogu igrati na 4-5 pozicija. Najbitnije je da ga je Bjelica odobrio što i piše u članku, vjerujem da će biti pojačanje. Ako možemo imati pet stopera od kojih svi igraju, možemo i 4-5 nominalnih krila, i u prvom dijelu sezone imali smo u kadru 27-8 igrača.

    Utakmica je dovoljno, vjerujem da i Bjelica računa na bar 25 mečeva do kraja sezone :grin: dovoljno minuta za sviju.
  • xavier
    11.4k
    Znači Beli crnac u plavom dresu :strong:
  • reziser
    6.5k

    Ili zlatnom :cool:
  • Beowulf112
    301
    Beli je must have.Ali ja bi ga ipak pustio na posudbu do ljeta.Ipak i Majera imamo sad nazad.Prenakrcani smo u sredini.Mislim da bi se nakon belog trebali vise skocentrirat na nase igrace jer cemo biti zakrcani strancima.I tu prije svega mislim na ove iz omladinskog pogona i kapitalce nase iz inozemstva.
  • Bosna86
    11.6k
    Idealno je vrijeme bilo za prodati Gojaka .. Po meni on je svoj vrhunac dozivio kod nas, tesko da moze vise a imamo zamjenu u Mori i Majeru
  • deda
    29.4k
    Daleko je još kraj roka za transfere.
  • marcio amoroso
    33.8k
    Ja sam mislio da ovu zimu neće biti nekog velikog prometa kod nas ali izgleda da će ipak biti dosta odlazaka i dolazaka. Ok mi je da se već u zimu složi ekipa za ljeto ako je to cilj. Ako se netko misli prodavati bolje da se proda sad nego na ljeto. Kadar nam je definitvno preveliki za ovo proljeće. Ako dođe stvarno Atiemwen bit će još veći i moramo biti spremni na prodaje.
  • deda
    29.4k
    Bitno je kvalitativno pomicati se na višu razinu. Andrić i Atemwien u odnosu na Budimira i Menala to jesu.
  • marcio amoroso
    33.8k
    To da ali moramo biti svjesni da će jedan Olmo isto otići a za njega nećemo moći naći boljeg nego ćemo se morati krpiti iz unutarnjih rezervi. Jedan Gojak također, pa Moro itd.
  • Infinity
    15.4k
    Gojak igra nogomet zivota i treba ga zadrzati sto se duze moze, kao i ostale koji su nositelji igre.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.