• deda
    29.5k
    Ma on je u 3 poteza napravio čuda, ne mora ga se ni vidjet ostali dio.
  • Mr Anderson
    6k
    Baš to. Nek podvali dvije tri lopte za gol, i još ako zabije, on je svoje napravio.
  • LovroZG
    1.3k
    Ne računajući Menala i Marina, mi za pet pozicija(krila, napadač, prednji vezni) imamo 12 igrača s Atiemwenom. Bit ću začuđen ak niko ne ode ili ak Atiemwen ne završi na posudbi. Al ne do im Bog da završi u Al Ainu, to bi bio idiotizam u svemu dobrome šta su dosad napravili.
  • Kwedi
    3.8k
    u međugorju je dogovoren transfer, kompletna gorička delegacija išla na duhovnu obnovu :heart:
  • Guinness
    2k
    Nema mi smisla to sa ovim iz gorice ako ga odma proslijede dalje... Pa ja bi ga odmah u Plzenu u vatru stavio od 1. minute, strašno moćno krilo.
    Nego kad se već pojačava iz HNL-a, nek skautiraju i nekog beka bilo lijevog ili desnog, siguran sam da ih ima dobrih za 1. postavu.
  • Mr Anderson
    6k
    U HNL-u ja ne znam nijednog lijevog beka koji bi nam bio pojačanje.
  • Beowulf112
    301
    Cijena 3 miliona?jbt pretjerali su ga..slutim da neko od standardnih ide ca :cry:
  • Infinity
    15.4k
    Jos 11 dana do Rudesa. Covjece, sad ce to.
  • Guinness
    2k
    Jel ima šta oko karata novog za domaću protiv Viktorije?
  • LovroZG
    1.3k
    Melnjak?bk5b

    Niti je u HNL-u, niti bi bio pojačanje. On je prošo svoj vrhunac u Belgiji i vratio se u Belupo pa su ga s vremenom sterali jer nije bio niš posebno. On bekova u HNL-u jedino bi vrijedilo uzet Bradarića jer je jeben talent.
  • deda
    29.5k
    Nema ničega, a mi smo prosuli dva u jednoj godini, Osijek prodao svog najboljeg, čak i Rijeka. Što vi mislite da HNL na nekoj poziciji stvara 3 reprezentativca godišnje. Možda iza ovog Bradarića ne bude poštenog HNL lijevog beka 3-4 godine.
  • BluePhone67
    3.4k
    xh1mxl0p98dmme2e.jpg
    6zedn384kj1zuon3.jpg

    Sn 23.01.2019
  • dinamo vitez
    214
    Jesam li ja jedini kojem je tajming ovog transfera čudan u najmanju ruku? Čekalo se mjesec dana od završetka polusezone da bi ga se realiziralo.
  • BluePhone67
    3.4k
    Prije 15 dana sam pisao da se ozbiljno suska za Belog ukoliko bude prodaje u nasim redovima, prodaje za sada nema, a ovaj je obukao modri dres, a sto misle u buducnosti u klubu ne znamo, a ako jos pridodamo da smo nakrcani sa igracima takvog profila mene nista ne cudi sto je dosao tako kasno pa cak i Bjelica jw rekao da mu ne treba, ali napominjem ne znamo sto ovi u klubu misle i kakve imaju vizije u buducnosti. Po meni logicno bez obzira na punu svlacionicu treba napast Uefa Ligu pa sto bude, pricat ce se, odmah uigravat nove igrace i pripremat ih na,nove izazove u slucaju prodaje starih sto vjerujem da ce do nove sezone sigurno biti ako ne i u ovom prijelaznom roku.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.