• reziser
    6.5k

    ne znam dal bi se svi tu slozili da su stara garda, ima i mlađih snaga

    s brojevi...tak je kak je..u svim sportovima postalo, slagali se mi ili ne.
    kao da ja volim vidjet broj..75 na ledjima, bezveze
  • reziser
    6.5k

    pa sad ima svatko svoj broj....do 99 :D
    mozda bi trebalo ograniciti do 30....cca...al problem je kaj klubovi imajo po 50 registriranih igraca pa je doslo do ovog 99....
  • xavier
    11.4k
    upravo to i govorim. Previše je igrača da bi to mogli pokriti brojevi do 30.

    Možeš onda eventualno ograničiti do 50, ali iskreno ne vidim razliku ima li netko na leđima 47 ili 65.
  • Infinity
    15.4k
    Prije je bilo pravilo da igraci na terenu nose brojeve od 1 do 11, a onda je kasnije postalo nepisano pravilo da igraci iz udarne postave nose te brojeve, tj. 'privatiziraju' ga i imaju ga i na klupi. S vremenom su igraci poceli uzimati brojeve koje zele i neka ih i nose, meni to nije nista cudno. Ta devetka napadaca i jest postala tradicija kada je na nogometnim zacecima bilo pravilo da ga napadac nosi.

    Ne znam jel jos na snazi, al u Spanjolskoj pri registraciji igraca za prvu momcad registrujes i broj. Moglo se registrovati 23 igraca i mogli su imati samo brojeve 1-23. Ne znam koliko dugo je to trajalo i jel jos uvijek traje, al bilo je nekad prije desetak godina.
  • 000
    942
    Samo da neće krenuti kao meksikanci sa trocifrenim idiotarijama. Ne znam 'ko bi to polovio. Mamić bi uzeo 666.
  • Kwedi
    3.8k
    Ma patka, ne vjerujem
  • Kwedi
    3.8k
    Ja bi ga prodao;
    Oršić, Izet, Kondžor, Marin..
  • 000
    942
    Sumnjam da je netko ovaj čas spreman ponuditi i pola iznosa za koji je doveden.
    A konkurencija na krilima je strašna. Plus što Olmo, Andrić isto mogu igrati tu poziciju...
  • Hipo
    406
    Tim tovarima koji su pokusali stopirat transfer kadziora ne treba nista prodavat.
  • LovroZG
    1.3k
    O bokte, bitno je Menalu dat priliku da igra, a ne gledat kolko je trebalo “poljskim tovarima” da nam prodaju Kądziora...

    Otkazana prijateljska danas...
  • xavier
    11.4k
    Već sam rekao, meni je sasvim svejedno u koji klub ide igrač iz Dinama. Najbolje mi je kad netko piše kako je neki klub "preslab" pa bi ga trebalo prodati u "bolji" klub. Kakve to veze ima s Dinamom? Jedino o čemu Dinamo treba brinuti je da proda igrača klub koji nudi najviše novca.

    Ok, u Dinamu je uvijek dodatno pitanje koliko će tog novca ostati u klub :yikes:
  • Kwedi
    3.8k
    Prodat Menala tovarima za cijenu koju je došao.

    Sad kad sjednu pare od Palaverse,a mali je ionako navijač Hajduka...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.