• immerwieder
    1.2k
    dečko bude za tri godine otišel za veću lovu nego Dominik
  • nemapredaje
    2k
    Biti će dobar, ali drugi gol je definitivno njegov.

    Jedan od osnovnih, ako ne i najbitniji zakon za golmane je da ne smiješ primiti gol na prvu stativu.
  • Juznjak
    3k
    ne smiješ primiti gol na prvu stativunemapredaje

    Ili kako bi se u narodu reklo: ženu, pivu i prvu stativu.
  • Plavi-9
    426
    Definitivno je kriv za drugi gol ali je sjajno obranio onu loptu u prvom poluvremenu kada je Osijek mogao otići na 2-0. Treba mu dati još vremena.
  • mali M
    3.5k
    svakako je bio kiks na prvu, ali jel se itko sijeća Livijevih početaka.. Nekoliko ih je dobio na prvu stativu, a da ne velim da je takvu nesigurnost imao da smo se svi tresli na svaku svijeću ili ubačaj u 16-erac... I u šta je izrastao.. To je tako sa golmanima (znam iz vlastitog iskustva), za tjedan dana nećemo se sjećati ni da Baturina u zadnje vrijeme sad već redovito ne sprema zicere skoro jednako kao ni Špikić, da je i Emreli u zadnjih par tekmi fulao nekoliko jedan na jedan, ali ćemo se svi sječati kako je Neva primio na prvu. Takav je kruh golmana.. Evo pa i ja prvi se ne sjećam nešto posebno promašaja reprezentativaca a sjećam se kako je prošla lopta ispod noge Ladari...
  • Droljo
    5.1k
    Malog treba istrpit i točka. Bar do zime. Pa ako se ne budu ponavljali kiksevi to je to
  • Efes Pilsen
    6.9k
    To je sad pitanje na kojoj smo razini? Realno, sta mi tocno imamo od razvoja golmana? Vecina etabliranih timova ce uzet iskusnog golmana i to je to. Mi cemo sad trpit Nevisticeve greske dokle? Jel mu ovo kvalifikacijska sezona ili ako kola idu nizbrdo treba reagirat na zimu?
  • mali M
    3.5k
    okej, a do kada smo trebali trpit Livija? kaj zbilja imaš tak kratko pamćenje da se ne sjećaš strahota koje smo s njim doživljavali na početku.. "sta mi tocno imamo od razvoja golmana?" pa buraz nismo mi real madrid da ćemo kupovat gotove golmane.. to ti je jednako kao i sa ostalim igračima. mi nemožemo priuštiti realnu kvalitetnu zamjenu za livija, šutala, oršića itd... mi ih moramo sami razviti...
  • Mali Zeus
    9.7k
    To je sad pitanje na kojoj smo razini? Realno, sta mi tocno imamo od razvoja golmana? Vecina etabliranih timova ce uzet iskusnog golmana i to je to. Mi cemo sad trpit Nevisticeve greske dokle? Jel mu ovo kvalifikacijska sezona ili ako kola idu nizbrdo treba reagirat na zimu?Efes Pilsen

    Svakako je bolje reagirati na brzinu i odmah ga prodati i ne dati mu šansu.

    Not.

    To kaj imamo od razvoja golmana je ko da pitaš što smo imali od razvoja šutala, ivanušeca, olma itd.

    I ajd da je dečko očajan do sad bio pa još možemo razgovarati, ali nije. Svejedno mu se svaki potez gleda u milimetre.
    A nitko neće spomenuti onu odličnu obranu iz prvog dijela, već sam vidio loptu u golu.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    tad smo bili u malo drugacijoj fazi i situaciji, barem po meni. Nije bas da samo Real kupuje gotovog golmana, a nije bas ni da je Nevisticu 20.. ja bi ga cekao do polusezone, pa jesi ili nisi.
  • Goran86
    85
    Drugi gol Nevistića protiv Gorice... Šta reći? Mislim da je odavno vrijeme za Zagorca. Evo šzo prima pacerske golove, već i ne daje sigurnost ekipi i obrani baš nikakvu.
  • badjibadara
    1.7k
    Drugi gol Nevistića protiv GoriceGoran86

    Za prvi se još može kriviti obzirom da je pokrivao stativu (što kontra Sparte i Ballkanija nije napravio), ali za drugi, gdje je kompletna obrana ispala poput rezervi prvašića, samo je čudo mogao napraviti.
  • Goran86
    85
    Pogledaj drugi gol još jednom i vidi koju bi poziciju suparnički igrač imao da je Nevistić ostao na golu. Dosta iz kosa i veoma teško za zabiti.
  • badjibadara
    1.7k


    Ne kažem da je neobranjivo, naprotiv, nego da je on najmanje kriv za pogodak.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.