• Mr Anderson
    5.3k
    Od prvog dana sam vjerovao u njega, jednostavno osjetiš da ima ono nešto u njemu. I kad je kiksao i kad ga nije išlo. Da su drugi više vjerovali u njega, prije bi došao u ovu formu. Još dok je Livi bio tu trebalo mu se dati da brani koji put.
  • Marley
    785
    Ja jos ne mogu prezaliti kako je to sve skupa islo s njim. Samo da su malo pametnije to odigrali, na vrijeme ga uhodavali kad se moglo... vjerojatno ne bi doslo do onog cirkusa jesenas. Moglo se dogoditi da potpuno uniste odlicnog igraca, neupitnog talenta, a i veliki je radnik.
    No dobro, sad sto je tu je. Najbitnije je da je on iz svega toga izasao jos jaci.

    Samo ne zelim ni pod razno da se na ljeto dovede Cavlina pa da, kako je netko tu bio predlozio, dijele minute i bore se za jedinicu.
    Dosta je Neva cekao i borio se. Valjda je napokon zasluzio imati neupitan status jedinice.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Nevista i sljedeće godine broj 1 mora biti.
  • Jos-Optimus
    187
    Ovakav Nevistić je najbolji golman u HNL. Visina, držanje, izlasci - sve je krasno, ali biti u Dinamu besposlen 80 min i onda skinuti zicer...i to koliko već puta - to je iznimno teško
  • Marley
    785
    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/hnl/klubovi/dinamo/od-osporavanog-do-vrlo-bitnog-clana-udarne-postave-modrih-ako-ne-mozes-podnijeti-pritisak-nisi-za-dinamo-15453710

    "Vratari su uvijek pod povećalom. I kad je bilo teških utakmica, nisam potonuo. Isto kao i sad, kad je dobro, čvrsto stojim na zemlji. Najbitnije je da momčad dobro izgleda, moramo nastaviti s dobrim igrama do kraja sezone. Drago mi je da mogu pomoći svojim obranama, ali moram reći da je to doprinos cijele momčadi. Zaista izgledamo dobro u zadnje vrijeme, nekako smo se prilagodili na novu formaciju i nadam se da ćemo u sljedećim utakmicama biti jos bolji."

    Ivan Nevistic, nasa mocna plava (roza :chin:) jedinica :fire:
  • De Oliveira
    897
    Pokazao ove polusezone da ce biti veliki vratar. Na ljeto dovesti nekoga tko ce biti pricuva i ta pozicija je rijesena.
  • Crusades1986
    9.6k
    Vjerujem da bi on bio bolji da je i na jesen imao standardiziranu obranu.

    Česte izmjene, traženje najidealnijeg rješenja za stoperski par, nesigurnost i kiksevi stopera su prebacile teret i na njega.
  • Marley
    785
    Pa naravno. Ono je bio kaos zivi. Sve lose sto se moglo poklopiti, to se njemu tad poklopilo. I onda je ispalo kako je ispalo...pogresno.

    Ma samo nek je on nama ziv i zdrav, drugo sve ima :strong:
  • Marley
    785
    https://youtu.be/TwXQz6xD02U?si=M9sEiYIQa-rQQD-V

    Hvala lijepo, zasluzio je Ivan jednu ovakvu javnu pohvalu :clap:
    (Samo s jednim se ne mogu sloziti, a to je da smo u nekom trenu ama bas svi izgubili vjeru u njega, neki nismo nikad :smile: ).

    Nego, gospodine @deda zar ste ovo Vi? Ako jeste, onda imate vrlo varljivi nick, a i po zafrkanciji forumasa, ocekivala sam da ste tamo negdje s kraja 19.stoljeca, a kad ono.... niste :rofl:
  • Nino Bule
    11.3k
    Nije to gospodin deda s foruma
  • Marley
    785
    Ups. Onda nesporazum, to mi je bila prva asocijacija.
    Editirala bih sad post da se ne sramotim, ali ne da mi edit :grimace:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.