• Ludovic IX
    5.2k
    Aj sad ga pretjerujete..danas solidno igra Petković..hrpu lopti je primio i stvorio višak jer su dvojica uvijek na njemu
  • Gelipter
    3.4k
    Petković totalno nepoštivanje prema klubu s ovim potezom. Preseravanje i užas. Nekoliko utakmica bi mi grijao klupu.
  • Bosna86
    11.6k
    Aj sad ga pretjerujete..danas solidno igra Petković..hrpu lopti je primio i stvorio višak jer su dvojica uvijek na njemuLudovic IX

    Dzaba sve, on je napadac i prvenstveno se vrednuje po golovima.. Ako ostane ovako, nikog nece biti briga koliko je puta ustopao loptu
  • marcio amoroso
    32.1k
    Meni Petko danas dobar. Išla mu je lopta iza njega i probao je. Inače je dosta dobrih lopti odigrao.
  • Keyser Soze
    8.1k
    U slucaju da dobijemo penal, Petko ide na panenku.
  • marcio amoroso
    32.1k
    Gvardiol je king, da imamo još 5 Gvardiola ovakve ekipe bi za doručak jeli.
  • jp23
    2.2k
    Jedna situacija vam previše pomete prosudbu, rekao bih da dio još uvijek samo pamti Theophilov lakat u Pyatova, a ne pamti da je Theophile asistirao Petkoviću za gol u toj istoj utakmici i da je lavovski igrao obranu prvih 90 min
  • Eduardo
    17.3k
    Išla mu je lopta iza njega i probao je.marcio amoroso

    Ma morao je to zakucati.

    da, i? Kakve veze ima s današnjom utakmicom?
  • Keyser Soze
    8.1k
    Istina, ali jebiga to su velike pogreske. Kao sto svi navijaci Liverpoola ne pamte Kariusa po tom kako je branio do finala LP nego samo po greskama u finalu.
  • gh0c
    256
    Meyer da puca penal, puknuo bi žabicu jer nije u stanju izvest prekid da mu lopta leti više od 10 metara :zip:
  • marcio amoroso
    32.1k
    Ma morao je to zakucatiEduardo

    A jbg. Ne možeš zakucati ako ti ide iza leđa. Možeš je štopati pa iz okreta. Vjerojatno bi bilo pametnije, ali...
  • Krizy
    35.5k
    Gvardiola pun teren.
    Moharrami dosta aktivan - na njemu napravljeno mislim 5-6 prekršaja.
    Majer ne bi trebao izvoditi prekide.
    Theophile, Lauritsen i Livaković sigurni.
    Kastrati tragično kao i uvijek...
    Petković do one šanse okej, proigrao par lijepih lopti ali onaj potez je nedopustiv, ostao bi mi u svlačionici na poluvremenu.
    Jakića nisam baš primijetio, ali možda je do streama.
    Ademi kako je netko rekao morao pospremiti jednu od dvije prilike.
    Oršić namjestio zicer.
  • LovroZG
    1.3k
    Dobar je Petković danas. Puno duela je osvojio, a ona peta je bila nenadani odbijanac i po meni je čist dobro reagiro. Da je išo primat loptu jebala bi mu se majka jer bi ga blokirali Austrijanci.
    Gvardiol je isto odličan, traži igru, a ne ono šta smo izvodili prvih 40 minuta.
  • jp23
    2.2k
    To stoji, ali nažalost Karius je i prije tog imao povremene kikseve u ligi.


    Samo kažem, jeste izuzetno glupo postupio u danoj situaciji, ali čeka nas još 45 minuta da sudimo kako je odigrao ovu utakmicu. U prvih 45 minuta ima 1 glupost ali nekoliko solidnih situacija.
  • SAS1987
    13.4k
    Tko jos ne moze docekati 85+ minutu kada Blazicko pocinje hvaliti Mamice?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.