• Dragon1Warrior123
    2.9k
    Prilika nam je golman koji nije branio sto godina... i onda nam skine dva ovakva zicera :rofl:
  • Ali
    1.9k
    Nece nas gol jer ne igramo kak treba, i tako stalno
    Kad udjes ko p... onda ti i sreca okrene ledja
  • jp23
    2.2k
    PA DOBRO KAKO SI SAD GOL PREBACIO
  • Navijač Dinama
    7.4k
    U pm nemamo sreće, a za 5 minuta pokazali više nego svih ostalih 40...
  • xavier
    11.1k
    Meni je ovo Petkovićevo grozno. Golman je padao, a on je bio sam. Mogao je što želi i on ide gurati petom.
  • Ali
    1.9k
    Netko je danas rekao da ce Petko iz peterca zabit za 0:1.
    Umjesto da ju orimit i otkine golmanu ruke ak udje u blok, on ko na kutiji gura neku petu
  • Ludovic IX
    5.5k
    Nema šanse da nas ne kazne zbog ovih promašaja
  • flexXy
    1.9k
    Ne znam kako da nazovem igraca koji ovo izvodi. Teska klauncina
  • Carrasco
    4.1k
    Dan te jebo jel moguće ovo? Treba imat jake živce za gledat ovo...
  • Bosna86
    11.6k
    Gvardiol i Theo fantasticno poluvrijeme.... Gvardiol iz utakmice u utakmicu raste, na kraju će ispasti da smo ga prodali za malo para
  • SAS1987
    13.5k
    Petković se ponasa ko da mu je sve skupa samo zajebancija. Jakic mi u ovakvoj utakmici nije potreban a Kastrati ne koristi prostor koji ima... Valjda zbog brutalne tehnicke limitiranosti.
  • Dudu
    2.6k
    Treba ga izvadit odma, nek igra Ćuže. Jebeš ovakvog napadača koji zabija svake prijestupne, a nikakve koristi ni u obrani ni gradnji igre.
  • jp23
    2.2k
    Jakića ni nema na ovoj tekmi, njegov posao Theophile odrađuje sa svojim izlascima za zaustavit napade.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Cijela odbrana na nivou po meni , a i Oršić mi odlično barata ovo poluvrijeme, još kad bi imali napadača, ili nekog sa gramom mozga, vodili bi lagano.
  • Eduardo
    17.6k
    Meni je ovo Petkovićevo grozno. Golman je padao, a on je bio sam. Mogao je što želi i on ide gurati petom.xavier

    Kreten. Ovo preseravanje prelazi granice. Lik se ponaša ko da je na školskom. Sad ću kroz noge, pa ću solirati malo, pa ću biti svugdje osim u 16m, pa ću zicer "zapucati" petom... Utakmica koja može odrediti tijek sezone, a on glumi klauna.

    Bole oči od prvih 40 minuta katastrofalne igre. Na kraju smo sve mogli riješiti u par minuta i otići na poluvrijeme s hendikepom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.