• Bosna86
    11.5k
    Ankete kažu da se na istom uzorku povećao broj ljudi koji misle da će Dinamo prezimiti, sa 25% diglo se na respektabilnih 40% :smile:
  • Infinity
    15.2k
    Da vidimo sta kaze predictor.

    WAC - DZG
    11.29% - 20.96% - 67.75%

    0-2 25.80%
    Orsic 45.16%

    Iznenadjen sam optimizmom.
  • Bosna86
    11.5k
    Iznenadjen sam optimizmom.Infinity


    Za razliku od nekih drugih, ankete ZD su potpuno točne i oslikavaju pravo stanje stvari i ne bi se trebale dovoditi u pitanje He He
  • immerwieder
    1.2k
    izgleda da im ne brani prvi golman, a i jedan od dva rezervna, ovaj koji brani je u subotu prvi put branil nakon ozljede početkom listopada, ali mislim da je bitnije da li im bude igral onaj mladi gruzijski stoper koji je pod upitnikom, u zagrebu mi je zgledal fest moćno, kao da sam sebi može centrirati, kao nekad stjepan tomas, a ne djeluje mi niti kao neki kikser
  • serbus
    3.5k
    Drugdje je ona južnjačka "sve izgubili dabogda" čini mi se. ovdje je za balans jing jang iako sam među rijetkima onda i ja ovdje koji su ipak mišljenja da pušimo danas.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    1-0 za Dinamo , Petko sa peterca, vrijeme je.
  • serbus
    3.5k


    Ništa od toga nije više ni na 30% :).
  • Neki tip
    19k
    Ja sam mislio da to rade samo klubovi van liga 5 pa je zato bolje da se europska natjecanja elitiziraju, tko želi gledat nas seljake kako se sramotimo...vjeko1701

    Olympique nas odlučio demantirati. :) Da, mnogi su mazohistički guštali u obaranju rekorda (Hrvati su i inače pomalo samoprijeziran narod), drago mi je da palicu u mnogočemu preuzima jedan europski velikan.
  • deda
    27.5k
    Osvajač tog natjecanja.
  • Infinity
    15.2k
    Osvajac tog natjecanja je ostao i bez nacionalne titule zbog namjestanja utakmica. Da stvar bude jos bolja, nije jedini takav.
  • Majki2111
    2.6k
    Iskreno, Petko je u Osijeku odugrao najbolju tekmu sezone. Samo mrzioci će reći mu je dosadašnji repertoar slab. :grin:
  • Eduardo
    17.2k
    Samo mrzioci će reći mu je dosadašnji repertoar slab.Majki2111

    A?
  • Majki2111
    2.6k
    Ma šalim se. :joke: Loš je bio, al stojida je u Osijeku bio dobar. Mislim da je čak po instatu nsjbolji napadač kola bio.
  • Infinity
    15.2k
    Petko je i meni u Osijeku djelovao bolje nego ranije.
  • Carrasco
    4k
    DINAMO: Livaković, Gvardiol, Catherine, Laurtisen, Moharrami, Jakić, Ademi, Majer, Oršić, Kastrati, Petković.

    AJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.