• BBB Sibenik
    3.9k
    Ajme majko znaci nema Gavre, morat cu gledat sebicnog Petka u napadu :meh:
  • marcio amoroso
    31.9k
    Ja Petka igram na predictoru već tri kola. Mora i on proraditi jednom.
  • Ali
    1.9k
    I austrijancima se vraca nakon covida onaj dvojac kaj je unakazio nizozemce
    Ali slazem se s komentarom od maloprije, ak ne dobijemo austrihance nismo ni zasluzili ici dalje.
    Ako bude hrabri pristup nasih moglo bi biti 1:3 ;)
  • Krizy
    35.4k
    Dinamo je trenutno jedini od 80 klubova u LP-a i EL-i koji nije primio nijedan pogodak.

    Ali također smo uz Qarabag, Standard i Olympiacos zabili po 1 dok su CSKA Sofia i Marseille jedini bez postignutog pogotka.
  • Neki tip
    19k
    Marseille jedini bez postignutog pogotka.Krizy

    Bome to nisam registrirao. Jucer smo komentirali kako su oborili rekord po broju poraza, ali nisam bio primijetio da još ni gol nisu dali. :monkey:

    Da se vratim na Dinamo - pogrešno bi bilo sve njemu prepisati, pa i glupo, ali Lauritsen nam je baš puno donio.
  • Infinity
    15.2k
    Matematicki ne bi osigurali prolaz uz jos tri nule, ali bi vjerojatno prosli. Zelim pobjedu veceras, al ako na kraju budemo imali 1-5-0 1:0 i prodjemo dalje bit cu sretan sto je ispalo tako. Nikad nitko nije prosao s takvim ucinkom.
  • SAS1987
    13.3k
    Match day :cool:

    Kakav remi, danas igra samo pobijeda koja bi nam skoro pa osigurala prolazak grupe.
  • vjeko1701
    5.9k
    Ček malo, neki klub iz lige 5 ruši negativne rekorde? Ja sam mislio da to rade samo klubovi van liga 5 pa je zato bolje da se europska natjecanja elitiziraju, tko želi gledat nas seljake kako se sramotimo...
  • Krizy
    35.4k
    U susretu CSKA Moskva - Feyenoord, obe momčadi imaju problema sa ozljedama i zaraženim igračima. Kod Rusa coronu ima Karpov a Fuchs i Nababkin su ozlijeđeni. Chalov se ozlijedio protiv Sochija ali možda ipak bude spreman.

    Feyenoord ima mnogo više problema. Ozlijeđeni su Bijlow, Sinisterra, Fer, Boženik, Kökcü, Conteh i Jörgensen. van Beek bi mogao igrati ali nije siguran.
  • Infinity
    15.2k
    Inace, nama uz nasu pobjedu najbolje odgovara pobjeda Feyenoorda u Moskvi. Vrlo moguce da bi u Rotterdamu i mi i Feyenoord igrali na nulu koja bi bila dovoljna i njima i nama ako WAC izgubi u Moskvi. Jako realan rasplet petog kola ako se cetvrto poklopi. Sumnjam da bi u Rotterdamu itko isao srljati i ganjati pobjedu po svaku cijenu. Odigrat ce se dosadna utakmica, ali po mjeri i jednim i drugim.
  • Ludovic IX
    5.1k

    Juventus je 98/99-e prošao skupinu lige prvaka kao prvi sa 1-5-0..
  • Infinity
    15.2k
    Uuuu. Hvala, svaka cast na informaciji. Sjecam se njihovog ispadanja s 0-6-0 u EL. Mislio sam danas u toku dana provjeriti da li se ikad dogodilo 1-5-0, al vjerovao sam da nije.

    Al opet ako mi prodjemo s 1-5-0 1:0 bi bilo zanimljivije iz razloga sto vidim da su oni dali sedam golova i primili pet.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.