• Gelipter
    3.4k
    Kad smo već kod PR-a Dinama da su pri nečemu kontaktirali bi onog malog iza gola u Gradskom vrtu i poslali bi mu dres ili nekaj i bila bi to dobra fora. Ipak, naši PR magovi iz kluba su previše zaokupljeni održavanjem kulta i časti osuđenih zločinaca od kojih je jedan trenutni "trener" prve momčadi i ego mu je jako narušen.
  • Bosna86
    11.5k
    Mali je slavio oba gola Osijeka, tako da bi prije rekao da su neki golovi na kladionici bili u igri :smile:
  • SAS1987
    13.2k
    golovi na kladionici bili u igrBosna86

    ili zonadinamo predictor :smile:
  • deda
    27.5k
    Dotvolite da citiram velikog Matu Baturinu: "Dikod uđe, dikod ne uđe". :joke:
  • Infinity
    15.2k
    Ono ne mora znaciti da ga je 'zaboljela glava' zbog promasaja. Sasvim prirodna reakcija kad vidis da netko promasi takvu sansu, pa cak i ekipa koja igra protiv tvog kluba. Bezveze se digla buka oko nicega.
  • markoli
    1.6k
    To sam i ja pomislio da budem iskren. Uhvatiš se za glavu i kasnije si misliš "dobro je".
  • Crusades1986
    9.5k
    Sad su prepravili objavu, maknuli su Nenad Bjelica i ostavili da u zadnja 3 ogleda tamo nemamo pobjedu :lol:
    Prozirni ko pleksiglas.
  • Ali
    1.9k
    Svaka cast Osijeku, onak na prvu sam pomislio da nisu bili nesto posebno, ali sad kad sam se malo ohladio , vidim potpis, za kojeg sam mislio da je KTC bio super stoper, ali danas u igri Skorica sam prepoznao izdanja KTC i Dilavera, tocno tak, bez kompliciranja, koncentrirani u pravom bloku i sihnronizirani sa golmanom.
    Tako da moram priznat da je Bjelica sa svojim stozerom u malo vremena uspio .
    Nisu neko ludilo ali jednostavno cvrsti u bloku, agresivni i efikasni iz dva udarca dva gola, podsjetili su me na Ferencvaros prije mjesec dva, isto djeluju nista posebno, ali za danasnji Dinamo nepremostiva prepreka, nazalost.
    Ako u cetvrtak izgorimo, bojim se samo kozmeticke promjene, tioa Prelec ili Kopic na klupu a Zoki u prvi red na zapadu, a Krznar i Peternac i dalje u stozeru...
    Steta, a imamo odlicnu generaciju. Vidim dosta danas kritika po Liviju i Petku, ali tak je to kad nema atmosfere nema ni zajednistva, a bez toga nema napretka.
  • xavier
    11.1k
    bojim se samo kozmeticke promjene, tioa Prelec ili Kopic na klupu a Zoki u prvi red na zapadu, a Krznar i Peternac i dalje u stozeru...Ali

    Što zapravo ovim želiš reći? :chin:
  • Ali
    1.9k
    Da smo osudjeni na ovaj bezidejni Dinamo, da nevidim veliki zaokret u strucnim stozeru u ovoj sezoni
  • NORTE
    8.9k
    Teško mi je zamislit da postoje gori komentatori od navijača Rijeke dok je bila jaka i tovara općenito, tako da me čudi da to pišete za Osijekove, ali ne pratim pa ne znam. Pričati o jakom sastavu dok ti je u momčadi Jakić je smiješno, bez uvrede ikome.
  • Ali
    1.9k
    Vecina nas kad je vidila spisak prve ekioe danas je pomislila da cemo ih poderat, jer ni na kraj pameti da ce brzonogi orsic igrati laznu "9", koju valjda ni u tresnjevci kao kadet nije igrao i nije to za njega.
    I to mora netko u stozeru reci da misli da nije dobro, nego svi klimaju glavom i potvrdjuju, nisu stozer, neg mladji braco i podanici, kao na dvoru u 14 stoljecu
  • Ali
    1.9k

    Jakic je u debiu na poljudu bio igrac utakmice i poslije se izgubio, zakaj, to valjda treneri trebaju znat, mislim da ima potencijala u tom decku kad je u pitanju "6"
  • Eduardo
    17.2k
    Vecina nas kad je vidila spisak prve ekioe danas je pomislila da cemo ih poderatAli

    Čisto sumnjam u ovo. Ne znam što nam ove sezone daje za pravo da bi to pomislili uopće. Pa ne ide to baš toliko glatko u Gradskom vrt. Što god mislili, ovaj Osijek je ozbiljna HNL ekipa i bit će zanimljivo s njima do kraja.
  • Ludovic IX
    5.1k
    Danas vidim što je ter Stegen napravio a možemo na YT vidjet takve i gore greške od allisona, cortoisa, oblaka i pogotovo se gee ali bitno da sad i novinari sprdsju livakovića i već stavljaju ivešića u a vrstu..
    Gadi mi se to..
    Osijek je završena priča..fala bogu da imamo neku konkurenciju..to nam samo može pomoći u budućnosti
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.