• Ludovic IX
    6.1k
    Prognoziram nulu protiv talijana i "nismo imali srece" recenice
  • ShanKu
    447
    kaj kad ne smijem niš reć o Daliću, odma se jave navijači iz 2018...
  • Captain America
    15.2k


    Hoće li se Zlatko vaditi na:

    A) Mi smo Hrvatska, 3. reprezentacija svijeta i idemo pokazati zašto smo treći na svijetu protiv Italije (treba mu neko reći da treba dobit u 90 minuta).

    Ili

    B) Albanija od 3. mjeseca 2023. nije izgubila utakmicu.
  • Dudu9
    594
    Ne mogu vjerovati da mlad igrač ne može u zadnjoj minuti da samo isprati svog igrača katastrofa
  • Danko
    761
    Kužiš, uđe hoxha i donese prevagu
    A mi na klupi imamo pjacu i pašalića al ne mogu donijet prevagu jer ne ulaze
    A jebem te živote opet
  • Nino Bule
    12.1k
    Ovo kako je sucic pustio mitaja samog u 16m u zadnjim minutama utakmice je za zatvora
  • Jaro
    6.1k
    Hoxha ubio Juranovica u ovih 15 min... Nadam se da su Broz i Perisic poslani u penziju, bome i Modric slobodno moze...
  • Paggini
    10.6k
    Par dobrih vijesti:

    - Hoxha bi se mogao prodat
    - Bruno se nece prodat

    Smece od utakmice s nase strane uz par dobrih trenutaka. Igramo ko kurac, igramo odvratan i neefikasan nogomet, bez ikakvog plana i kreacije. Tako igramo vec neko vrijeme, al eto, sustiglo nas.

    Sucic i Baturina su pokazali zube, ali Broz, Modric, Perija - očaj. I sta nam to vrijedi kad cemo i iducu utakmicu poceti s tim starjesinama?

    Ko ga jebe, ionako cemo dobit smrdljive cigojnere s čizme hehe
  • NitkoBitan
    13.5k
    Ako nama starta ista postava kao i danas navijat cu za Italiju :rage:

    Sucic ili Baturina umjesto Broza.
    Pasalic umjesto Krame ili Majera.
    Stanisic umjesto panjine Juranovica.
    Perisic na klupu, Erlic unutra a Gvardiol na bek.
  • Petar86
    638
    Gazimo zabare, nemoguce da Dalic izvede istu postavu
  • Nogo
    1.7k
    Daj ponudi sve što imamo za Mitaja. Čovjek je klasa.
    Hoxha me ugodno iznenadio!

    Broz i Perišić moraju kretati s klupe i amen!
  • Paggini
    10.6k
    Ako nam izadju Modric, Kova i Broz protiv italije, vadim M djecji dres od pirla iz ormara
  • ksapi
    2.3k
    Prilicno sam pijan i ne mogu razmisljat (pozdrav Gražu), pa vas molim samo ovo: koje su nam sanse za prolaz ako dobijemo Italiju 1 razlike, a koje ako bude 2-3 razlike?
  • Mihaljević
    8.7k
    SP-CROATIA-ITALY.jpg
    Još vjerujem da možemo.
  • IstinaZaDinamo
    1.6k
    Jesmo sigurni da je ovo nas Hoxha? :rofl: sta uradi Juranovicu otkad je usao, mene bi bilo stid.

    I da, je.o ga pasalic mario
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.