• Orc123
    5.9k
    Ja fakat nemrem shvatiti ovog Budimira. Evo stvarno dobra sezona ali on meni svaki out izgleda ko drugorazredni napadac. Pa jbt sad promasi s 2 metra glavom a to mu kao forte....
  • San Lorenzo
    12.5k
    Krama može dati 100 golova u jednoj sezoni Bundeslige, ja ću ga i dalje smatrati precjenjenim igračem.
  • Kujtim Shalla
    2.4k
    Kalav panj je ovaj budimir grob te mazo
  • hardek
    1.8k
    Ako uzmemo sve utakmice repke od 2018 do danas, ovo danas je definitivno u top 5 poluvremena što se igre i ideje tiče od tada. Čudo kako smo odigrali evo, ja nemam ni jednu zamjerku osim završnice. Ladno je moglo bit 3 razlike
  • Orc123
    5.9k
    I da...Sutalo nas je zvijer.....Erlic bi mi imao prednost pred Pongracicem. ....
  • Mihaljević
    8.6k
    Možda nepopularno mišljenje ali dobro je što Erlić ne igra u prvih 11, mislim da živi na par dobrih utakmica za repku, a nije ni baš nešto puno omiljen među navijačima Sassuola, ako se Perković razvije dobro nagodinu mislim da bi se on odlično uklopio na lijevog stopera umjesto Pongračića.
  • Praskaton
    2k
    PS zatvara li ovaj stjelja gubicu? Daj začepi malo, naporan si jbtdb-izbjeglica

    Uzas kakav komentator..

    Budimir je falio zicera i ocito mu nije dan al trazi dubinu,uvijek je u vrhu napada i to više odgovara protiv ovakvih ekipa kad nemamo loptu i igramo na polukontre.
  • Blue98
    725
    Gvardiola treba oprobat na krilu
  • Dudu9
    567
    Budimir je 2 zicera fulao povratna od kovačića di je promašio loptu, i sam pred golmanom glavom
  • MarK
    312
    samo zamijeniti njega i perišića
  • Fanboy
    2.3k
    Pongračić igra vrhunsku utakmicu, ne vidim razloga zašto bi ga se mijenjalo...
  • Nadmocniji
    51
    iskreno ja od tog Budimira u repki nisam jos vidio nista posebno, osim udarca glavom i trazenja dubine al nije to nista ekstra, dok smo od Brune u repki vidili svasta. Istina vise je prilike imao za pokazat al jbg covjek se sam izborio za dobivat prilike.
    Inace jako dobro poluvrijeme odigrano, trebalo je bit 0:3 nadam se samo da nam se nece vratit promasene prilike. Ovoliko sansi nismo imali ni protiv puno slabijih protivnika zadnjih godina.
  • sanjinlego
    2.4k
    Da je Perisic full spreman. Kakva lijeva strana, uh!

    Gvardiol i Perisic, jedan i drugi znaju braniti a prema naprijed zgaziti protivnika 1 na 1 ..
  • Marley
    1.1k
    Vrijeme je za malo Petkove carolije, najkasnije od 60 min nadam se.
    Sutalo i Pongracic oba odlicni.
    A Gvardiol, ma taj decko nije normalan, zvijer. Sto ce tek biti od njega, jedva cekam vidjeti iducih godina.
  • MarK
    312
    Najviše očekujem od lijevog krila ma tko god igrao. Imati ovakvu sigurnost iza sebe, zvjerčinu, a igrati loše je neoprostivo. Daj Pjacu u igru da vidimo jel za kupiti ili ne
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.