• Captain America
    13.3k
    https://www.24sata.hr/sport/stozer-reprezentacije-nije-dobro-primio-uranjeni-debi-perisica-za-hajduk-kazu-to-je-van-pameti-974973?24sata_ref=frontpage-sport Računali su da će igrati zadnja 2 kola, ali nek traje loženje uvijek objektivnih medija od polovice siječnja da će Perišić igrati već protiv Rijeke.
  • miro
    3.1k
    Ako sam dobro skužio na EURO ide ipak 26 igrača, znači 3 više nego što je bilo predviđeno. Pretpostavljam da će Martin sad sigurno biti na popisu.
  • Crusades1986
    9.5k
    Čeka se samo službena potvrda toga.
  • Ivdzo11
    2.9k
    Veceras kod Knjaza, jednostavan, skroman; Martin Erlić

    Kada sam se rodio, moji su živjeli u štali. Bile su životinje u jednoj prostoriji i od njih nas je dijelio samo jedan zid. Bilo je jako teških trenutaka i skupljanje buca. Koliko danas samo Hrvata skuplja boce... Nije sramota, ali to nikada nisam rekao. Takve neke stvari volim inače zadržati za sebe", rekao je Erlić suznih očiju pa otkrio:

    Otac me naučio da zadnjih 10 kn podijelim s prijateljima. Uvijek mi je govorio da je bitno da me ljudi cijene, a ne da me pamte kao škrtu i sebičnu osobu. Uvijek pozdravljam svaku osobu, to radim iz poštovanja. Od čistačice u klubu pa do direktora.

    Javnosti je za oko zapela scena u kojoj je Martin pomagao roditeljima u polju nakon što je debitirao za reprezentaciju.

    "Išao sam vaditi krumpire. Oni me ne zamaraju s tim, ne žele da idem raditi s njima, ali ne mogu uživati dok oni rade. Uvijek se opustim kada idem dati ovcama jesti u štali. Mljackaju kad jedu, ali je opuštajuće",
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.