• Muka
    346


    Ok. Misli li se sankcionirati ovo vrijeđanje i huškanje ili je nekima dopušteno vrijeđati?
  • marcio amoroso
    34k
    Ok. Misli li se sankcionirati ovo vrijeđanje i huškanje ili je nekima dopušteno vrijeđati?Muka

    Tko vrijeđa koga?
  • Muka
    346


    Ma niko nikoga care, samo atributi nekome su dozvoljeni (govnar), a ako perasicu se nazove kurvom onda ide brisanje i ban. Samo nastavite u tom tonu :up:
  • marcio amoroso
    34k

    Ne izmišljaj “care”. Nitko nikada nije dobio ban jer je perasicu nazvao kurvom. A nastaviti ćemo sigurno kako mi mislimo da trebamo, a ne kako nam ti sugeriraš.
  • Muka
    346


    Ne izmišljam care, obrisani su postovi od jednog korisnika što sugerira selektivnost, lako se provjeri ;). Ima nas dosta sto pratimo reprezentaciju koja nam je podjednaka svetinja kao i dinamo, a ako neki balavac sere po njoj reagirat cu. Kome pravo kome krivo.
  • marcio amoroso
    34k

    Jedno je brisanje postova, a drugo baniranje. Kratko si tu pa ću te morati zamoliti da malo biraš riječi. “Sere”, “balavac” i tako dalje su riječi koje tu nisu dobrodošle.

    Što se tiče reprezentacije dopuštamo naravno da je nekima u rangu sa Dinamom, ali je ovo Zona Dinamo i Dinamo će ovdje uvijek biti na prvom mjestu.
  • vjeko1701
    6.3k
    Samo ću reći, govori si ovima dole da idu na "višu razinu" u Tursku. Neću vrijeđati jer ne zaslužuje spuštanje na taj nivo ali bilo bi ti bolje da više Dinamo ne uzimaš u svoja usta. Kaj se mene tiče, nitko iz Dinama ne treba igrati u tvojoj repstaciji.
  • ZGBhoy
    1.7k
    on nije stvorio Kult Reprezentacije, to su stvorili prije njega!
    Repka će uvijek imat moju podršku, međutim Livnolada nije Repka!
  • The Undertaker
    4.6k
    Ovo nije Dalićeva reprezentacija kao što Dinamo nije Barišićev ili Jakirovićev.
  • Patak
    2.6k
    Istina za kult, ali mu rezultate nitko ne može osporiti.
  • Kepec
    5.1k
    Nervira me samo da ne možemo imati normalnog trenera s kvalitetnim znanjem i nekoga koga je apsolutno briga je li se igra u Zg, St, Os ili Ri.

    Nekoga koga ne zanimaju Boysi, Torcida, Armada, Kohorta itd., već ga zanimaju navijači Hrvatske tih par dana/tjedana dok igra repka.
    Nekoga tko će s razlogom otpisati određenog igrača i pozvati drugog bez da se ispričava i objašnjava.
    Nekoga tko će cijeniti HNL iz kojeg su niknuli toliki igrači i tko neće uzimati zdravo za gotovo kaj su mu igrači iz Dinama ili Hajduka velikim dijelom donijeli medalje pogotovo na prošlom svjetskom.
    Nekoga tko neće razdvajati već dovoljno podjeljenu Hrvatsku, već ujediniti i sjever i jug i Slavoniju i Istru i sve dijelove, a ne uvoditi i pozivati igrače po tome gdje se igra.
    Nekoga tko će javno isprozivati sve navijače koji zvižde svojim reprezentativcima, bilo to Livaji na Maksimiru, Petkoviću na Poljudu ili nekom trećem, a ne šutiti ko riba i ne štititi svoje igrače i svoje dečke.

    Da, Dalić je najuspješniji trener i teško da će ga itko uskoro stići. To je činjenica.
    Ali kaj mi to sve znači kad uvijek kada igra repka se provlače brojna pitanja, svađe, prepirke, umjesto da imaš trenera koji je uvijek dobrodošao svuda i da gdje god i kad god igraju je veselo svim navijačima otkuda god da došli, a ne da se utakmica na Poljudu pretvori u utakmicu kao da Hajduk igra ili da na Rujevici brani golman Rijeke jer se igra tamo ili da Mišić bude pozvan jer se igra na Maksimiru.
    Naravno da Dalić ne utječe na Dinamovce koji mrze Livaju, ne utječe na spikera koji pušta muziku na Poljudu, ne utječe na lika koji vrijeđa (opet tog istog) Livaju na treningu.
    Ali to su sve samo sitne ribe u moru normalnih navijača. Pa daj pozovi na zajedništvo ali se onda toga i drži. Daj se jednom drži svoje riječi. Daj reci glasno i jasno koliko ti je naša liga bitna i pomogla u svemu.

    Znam da se sve to može isčitati i kontradiktorno i nejasno. Netko tko želi jednako gledati repku na Maksimiru i na Pampasu će shvatiti, ovaj drugi neće. I meni je draže kad Dinamo pobjedi Chelsea, nego kad repka pobijedi Brazil. Vrlo vjerojatno spada u nepopularno mišljenje, ali to je tak meni. To opet ne znači da se ne veselim ko lud kad smo 2. ili 3. na svijetu. Pa bio bih mentalno zaostao da to promatram mirne glave.
    Bitna je promjena u svim segmentima, jer kada bi nam navijački i ovaj unutarnji dio bili jaki kao što su sportski rezultati, teško da bi nam bilo kraja.
    Daj da od te reprezentacije napravimo Hrvatsku Reprezentaciju, a ne županijsku.
  • Fanboy
    2.4k
    To je ipak malo kompleksnije pitanje gdje je srž sama podijeljenost društva, povijesni kontekst Hrvatske, stranački dijelovi, regionalne podjele i što sve ne...
    Hrvatska reprezentacija, na kraju i Dalić su dali daleko više u ujedinjenju svih krajeva nego itko u zadnjih 20-ak + godina, vjerojatno još od 1998 godine tj. Domovinskog rata.

    Problem je što je danas društvo postalo osjetljivo na sve i svašta, čim te netko krivo pogleda, kaže nešto što ti ne odgovara, pa samo da ima drugačije mišljenje što se odmah smatra napadom na tebe samog i izaziva revolt.
    Dalić je ulizica, ali da nije takav brzo bi izletio van jer te pojedu navijači ostalih klubova, mediji, igrači i javnost taj tren. Svi te napadaju i svi traže svoj dio, a još moraš imati i rezultate.

    Nama je puno veći problem što sam klub ne diše kao jedno, što imamo ljude u upravi koji rade protiv tog istog kluba, koji otvoreno ne vole navijače tog kluba, koji su otvoreno pljačkali taj isti klub i zataškavali pljačku, što nemamo novi stadion, što nisu stigla adekvatna pojačanja itd.

    Što god Dalić rekao privatno mi ne može biti uvreda jer ako igrač zaista voli klub i imaš upravu te navijače koji dišu kao jedno, onda nikakvi vanjski vjetrovi te ne mogu poljuljati i probuditi u tebi što već nije tamo.
    Reprezentaciju volim jer ujedinjuje sve nas, simbol je naše države i našeg ponosa u koju je najveći temelj udario naš klub Dinamo sa hrpom velikih kasnije proslavljenih igrača koji su nam donijeli svjetske medalje te nas pozicionirali na svjetsku nogometnu mapu.
  • Patak
    2.6k
    Sve to što si napisao i što bi želio od izbornika ti ispunjava Dalić. Tako ja to vidim. Ili ajd ovako, tko bi bio bolji izbormik a da zadovoljava uvjete koje si postavio?
  • austrijanac
    3k
    Za mene sigurno nikad neće bit dobar izbornik dokle god otvoreno kritizira domaće klubove te besramno gazi svoju riječ kad su u pitanju igrači iz jedne druge regije.

    Čovjek mrzi sve što ima veze s Dinamom i nikad se nije trudio to previše skrivat.


    O tome koliko vrijedi njegova riječ ti najbolje govori kad je započeo pressicu s riječima da će mu igrat samo oni što igraju u klubu, a završio je s riječima da Vlašić mora sad igrat da ne potone još dublje.


    On je obična HDZova marioneta i nikad neću bit zadovoljan s njim.

    Skidam kapu na uspjesima, ali kao osoba je najveća laž ikad viđena.
  • Droljo
    6.5k
    Dalić je šabančina ali repka nije dalić. Kao i što dinamo nikad nije bio mamić. Te fore sa dabog da sve izgubili su smiješne i primjerenije južnim prijateljima. Repka i dinamo se ne mogu niti ne smiju miješati i uspoređivati. Kruške & jabuke
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.