• Infinity
    15.5k
    Dobogda mu Poljud bio iduca destinacija, pa da mu sprasimo 6 komada kao i njegovoj Rijeci i njegovom Belupu. Tovarcina koja u pet navrata nije Dinamu uzela ni bod, naravno da ga mucimo i zuljamo.
  • marcio amoroso
    34k
    Govno bio i ostao. Baš me zanima kakav bi hejt prema izborniku bio da je dinamovac i da nagovara hajdukovog igrača na odlazak iz Hajduka.
  • flexXy
    2k

    Nemoj zaboravit i Varazdin gdje je sa sinom alfa i omega kluba.
  • Infinity
    15.5k
    Kako to zaboravih.

    0 bodova u 12 susreta protiv Dinama :lol:

    Dobro, Varteksu nismo dali sest, ali jesmo dva puta po pet komada.
  • Mali Zeus
    10.6k
    ↪Mali Zeus Možda je veliki problem njemu kao Hajdukovcu da ne može od tamo zvati nikoga, pa kad je tako onda se ne usuditi previše niti iz Dinama, pa zove s puno manje kriterija dečke vani, poput Medića koji po svemu kaj se piše ne briljira u Ajaxu.Istočnjak

    U ove priče i teorije zavjere neću ulaziti. Populist je i ima neke glupaste izjave, al ova razina on je tovarčina koja mrzi Dinamo mi je ista razina kao kad tovari plaču oko Livaje. Ne mislim pri tome na tvoj post.
  • Nolifer
    7.1k
    Kaj nije plivaju nagovaro da ode iz tovarskog kluba. Liviju je bilo sasvim dobro u Dinamu. Zgadil mi se sa tom izjavom :vomit:
  • Jaro
    6.1k
    tek s tom izjavom :lol:
  • Nolifer
    7.1k


    Na temelju jednog komentara si zaključio da mi se tek sad zgadil? :lol: Ili misliš da je možda ipak od ranije, samo nisam ništa htio pisati? :chin:

    Ispeci pa reci :wink:
  • über alles
    1.5k
    Frajer je teska ljiga oduvijek,neznam kaj ste ocekivali,al mi je drago da se sve vise ljudi budi.
  • Captain America
    15.3k
    Nisam od Bjelorusije 2010, gledao repku uživo kolko me bolio k... za njih. Ovo sad prelazi u gađenje prema toj "obitelji". Do odlaska ovog smeća s klupe želim "family" što gore rezultate. Govnar maliciozni.
  • Jaro
    6.1k
    ma meni je drago kolko god nas ima da nam se gadi...
    Znaci da lik osvoji 3 SP i 2 EP zaredom - bit ce mi ljiga i bok...
  • seljak86
    2.5k
    Uvijek ću navijati za reprezentaciju, al ovo govno mora otići.
  • Logistika
    1.1k
    Dalic mi se cini toliko proracunat...taj ce jednog dana biti ministar sporta pazite sta vam kazem.
    Sve sto smo ikad osvojili i odigrali mozemo zahvaliti iskljucivo mentalnoj snazi i mentalnom sklopu Luke Modrića...i ovaj to kuži i jaše na tom. Dok ide ide
  • Fanboy
    2.4k
    Moram priznati da ne vidim problem u ovome, na kraju sve je na igraču i klubu. Ne može se Livaković skrivati iza nečijeg mišljenja, zacementirao je vratarsku poziciju i dokazao da pripada gornjem domu vratara.
    Dalić nebi rekao da radi protiv Dinama, ali padi od malograđanstva jer svaki igrač kada ode van njemu onda tek poraste u očima njegova kvaliteta i dobije poziv. Tako je bilo sa Jakićem, Majerom, Beljom, sad po novom Friganom itd.

    Budimo realni, Dalić je najmanje loš prema Dinamu iako je oštetio Mišića, no razlog više leži u totalno neralnoj i ludoj javnosti te medijima, nego njegovim odlukama. Previše Dinamovaca u reprezentaciji, dobiješ pola države protiv sebe iako realno Dinamo zasluženo je imao 4 do 5 reprezentativaca sa Oršom.

    U Ligi Nacija ste imali 3 Dinamovca koji su startali( Livi, Šutalo, Ivanušec) te Petković koji je bio uz Modrića najbolji pojedinac večeri. Imate u rosteru često samo Juranovića i Perišića od igrača koji nisu bili igrali za Dinamo.
    Svi Dalićevi pomoćnici su bivši igrači Dinama( Mandžo, Olić, Ladić, Vukojević, Ćorluka)...

    Dalić ima hrpu mana, tehničkih nedostataka kao trener, ali socijalno je inteligentan i od davno je shvatio da bez igrača Dinama nebi bio tu gdje jest, prvenstveno po rezultatima. Kad pogledate svi igrači koje je otkantao su sa juga ( Rebić, Kalinić, Livaja), ne trebaš biti pametan previše da vidiš od kuda se truje atmosfera.
  • Patak
    2.6k
    Bio je Modrić u reprezentaciji i prije 2018 i to u boljim nogometnim godinama pa nismo imali uspjeha u tolikoj mjeri kao od 2018 do danas. Dalić je stvorio kult reprezentacije i objektivno igramo bolje nego što imamo skup igrača i to godinama. Smjena generacije odrađena perfektno. Izbačeni problematični igrači i to uglavnom splitska dica (Nosonja, Rebić, Livaja). Pa mi smo izbacili jedan Brazil sa svjetskog. Jel populist, možda je. Pa vidimo kako su stvari naelektrizirane u HNLu, treba se znati manevrirati u svemu tome. Jel zvao Škorića za neko 22 mjesto u ekipi kad se igralo u Osijeku, pa je, ali to su sitnice.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.