• marcio amoroso
    32.5k
    Svako ko livaju spomene treba dobit mjesec dana banNino Bule

    Slažem se.
    Neće biti mjesec dana, ali će stvarno morati biti upotrebljene sankcije. Lagano prelazi granice.
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Svi "naši" odlični, napast ligu prvaka i sa Livijem,Šutalom,Lukom i Brunom, ostanak kapitalaca bit ce naša najveca pojačanja.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    LM10:

    119' minuta
    119 dodira
    1 gol
    1 asistencija
    Izboren kazneni udarac
    2 ključna dodavanja
    81/91 točnih dodavanja
    10/16 dobijenih duela
    9.1 Sofascore ocjena

    Ali to i nije neka vijest i iznenađenje, jer za njega je sve to normalno. :smile:
  • luka modic
    611
    Luka Modric s 40+ godina bi bio pojačanje Dinamu,još uvijek u samom vrhu nogometa a po meni mozda i najbolji veznjak ikad uz Zidana
  • Dinamosaur
    986
    Ronald Koeman, izbornik Nizozemske:
    "But we played against a Croatian team that showed why it finished second and third at the most recent World Cups. We need to learn from that."

    Pošteno.
    Pitam se dal nasi imaju plan kaj ce sa igrom nakon odlaska Modrica u mirovinu?!?
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Jedna od boljih utakmica reprezentacije ikad. Nizozemci poraženi na terenu i na tribinama.

    Prvo poluvrijeme nešto rezerviranije, al opet se domaćinima dopustila jedna-jedina ozbiljna šansa, perišić poprilično zazujao i jbg, igrači tog nivoa ne praštaju.

    Drugo poluvrijeme puno bolje, nizozemci su nadigrani, drugi gol su zabili na osnovu k...a, ubacili tornjeve gore i filali dugim loptama. Erlić malo smotano reagirao, ali razumijem zašto ga je Dalić uveo. Poslije se stabilizirao i bilo je OK.

    Produžeci su bili rapsodija... ne pamtim da je netko toliko razbio protivnika u tim dodatnim minutama. Zabili 2, mogli/trebali još 2, jedan poništen zbog ne znam čega, ja tamo nisam vidio zaleđe, pašalić pogodio prečku na prazan gol...a bilo je još prilika.

    Sad se rekuperirati i uzeti taj trofej za par dana
  • Dinamosaur
    986
    GAKPO=LUKAKU
  • Navijač Dinama
    7.4k
    poništen zbog ne znam čega, ja tamo nisam vidio zaleđedb-izbjeglica

    Mislim da je ruka Petku čak svirana u onom zracnom duelu na zacetku akcije
  • immerwieder
    1.2k
    da, zbog ruke nije priznat, ofsajd nije bil
  • Mali Zeus
    9.8k
    Bolesna ekipa.

    Dakle ova ekipa je bolesna. Nemam druge riječi.
    Prvo poluvrijeme iskreno slabo, nepovezano, nervozno, nisu ni Nizozemci bili bolji al uvaljali su nam taj gol.
    Onda smo se u drugom digli, bili jebeni, stisli ih, uzeli im loptu, dokazali da smo bolji. Šteta da smo malo ušli Liviju u krilo, njihov gol je nekako visio u zraku.
    I onda se kaj dogodi, umjesto da padnemo mi u produžecima odigramo još jebenije, potpuno ih nadigramo, ono zajebavamo se koliko smo dobri. To samo ova ekipa može, ogromna muda i ogroman karakter. Može se o Daliću pričati što se hoće, ali on je to postignuo s ovom ekipom i prošao sve da bi došli do ove točke.
    Mi smo sila, sami vrh svjetskog nogometa, nema se tu kaj reći.

    Šutalo je igrao kao jebeni Maldini, sve skinuo, blokiraom oduzeo, dobio dvoboje glavom. Ivanušec je bio solidan u prvom, trudio se, u drugom malo nestao da bi onda namjestio jebeno gol Pašaliću. Liva skinuo sve kaj je trebao, odisao sigurnošću, dizao i publiku, obranio nogom opasni udarac na 3:2 nakon kaj je Majer išao petom odigrati u našoj polovici.
    A Petko. Kaj reći za tog čovjeka.
    Čovjek uđe, odigra kao na terminu, proda petu, zabije gol da kad je zabio mi nije bilo jasno kaj se dogodilo. Čovjek opali s 25 metara, ne baš s najlakše pozicije i s igrčama u bloku. I onda još skoro zabije na povratnoj na pet metara pa izbori penal. Radio im je malu djecu, doktor nogometa.
    Dajte mu ugovor, dajte mu što želi, takvog igrača ne pušćaš.

    Idemo po to zlato.

    Samo da još dodam da je Lugonjić ful dosadan plus nema osjećaj za igru i nogomet. Bemti mi uzmemo loptu na 5 sekundi nakon kaj su je oni imali 5 minuta ovaj priča o tome kako smo prekinuli njihovu dominaciju.

    A navijači. Kaj reći. Kao da smo doma bili, osim brojnosti jebena je bila i atmosfera, jedna od najboljih na repki ikada iskreno.
  • Droljo
    5.1k
    Kad se luka umirovi jedina nada nam je da nam fifa dozvoli da igramo sa 12 igrača pa ga mijenjaju baturina i majer skupa.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Vjerojatno najbolje od reprezentacije sto se navijanja i atmosfere tice barem sto sam ja bio. Petko je bogisus nogometne igre.
    Preko nekoliko ljudi u dresovima Livaje, jedan debil je mahao i onom njegovom majicom iz Hajduka, drugom vilica seta, baca srednjak i mase dresom Livaje :lol: :lol: al bez incidenata uglavnom :up:
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Najgluplja skupina ljudi na svijetu...
  • Krizy
    36.8k
    U-21

    Vratari:
    Dominik Kotarski, Ivor Pandur, Nikola Čavlina

    Braniči:
    David Čolina, Bartol Franjić, Nikola Soldo, Krešimir Krizmanić, Mauro Perković, Niko Galešić, Niko Sigur

    Vezni red:
    Jurica Pršir, Lukas Kačavenda, Martin Baturina, Ante Palaversa, Veldin Hoža, Toni Fruk, Marko Bulat

    Napadači:
    Roko Šimić, Dion Drena Beljo, Gabriel Vidović, Michele Šego, Luka Stojković, Matija Frigan


    Otpali:
    Jelenić, Valinčić, Ševelj, Jureškin i Ljubičić
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.