• Neki tip
    19.6k
    Usamljen sam večeras prilično, evo ovako ćemo:

    Ovog zalizanog gutača samoglasnika koji "vodi" reprstaciju treba odmah večeras smijenit. Ovako dalje ne može. Tovarčinu Pašalića nikad više ne pozvat, onaj tatin i sekin projekt da išta valja uspio bi u Evertonu.

    Jbt, od svjetskih viceprvaka, iz prvih 11 igraju - 2 igrača. Ej, 2 igrača...
  • deda
    29.5k
    Činjenica je da ovo izgleda kao teški diletantizam, a ne nogometna utakmica.
  • Neki tip
    19.6k
    Jesu, ali da je bilo šta možda bi osvojili EP ili nešto ne bi se sa onakvom gen.zadovoljili sa broncom sa SP.Navijač Dinama

    Ma bez problema. Tih godina nitko drugi nije ni imao igrače. Manjkalo pa koristili čunjeve.
  • Kwedi
    3.8k
    Kog bi stavili na desnog beka, Juranovića?

    Bi li slagali vezni red za reprezentaciju Moru, Lepinjicu i Majera?

    Tri igrača iz top klubova su eto za drek jer igraju protiv nikad goreg Portugala, prvi put i priprema za utakmicu bila dva i po dana...
  • Crusades1986
    10.2k
    Pivarić je za Barišića izmislio loptu
  • Markelo
    2.5k
    Nikih problema
  • Navijač Dinama
    7.8k
    Kog bi stavili na desnog beka, Juranovića?Kwedi

    Kao što rekoh,Bartoleca, protiv Slovaka odigrao i šts je odigrao, odigrao extra odlično.


    Kad već experimentišemo, bolje da smo metnuli formaciju 3-5-2,
    I ubacili Čolaka(umuesto Barišića) sa Kramarićem
    I ubacili Broza u vezu umjesto Jedvaja
  • Neki tip
    19.6k
    I ubacili Čolaka(umuesto Barišića) sa Kramarićem
    I ubacili Broza u vezu umjesto Jedvaja
    Navijač Dinama

    Daj reci da se zajebavaš.. onak, prcaš nas i dobro se zabavljaš. Maloprije briješ o katastrofi sa Stanićem na desnom boku prije nego kaj si se rodio i onda vizionarski zaključiš da bi kap genijalnosti bio Brozović na desnom boku.

    Tko ti je lijevi bok?

    Ne znam zakaj si se zaustavio.. ne znam koji k Uremović radi na klupi.. kaj ga je uopće onda zvao!? Liva je primio 3 gola. Trebalo je na crti isprobat Uremovića.
  • Navijač Dinama
    7.8k
    Daj reci da se zajebavaš.. onak, prcaš nas i dobro se zabavljaš. Maloprije briješ o katastrofi sa Stanićem na desnom boku prije nego kaj si se rodio i onda vizionarski zaključiš da bi kap genijalnosti bio Brozović na desnom boku.

    Ne znam zakaj si se zaustavio.. ne znam koji k Uremović radi na klupi.. kaj ga je uopće onda zvao!? Liva je primio 3 gola. Trebalo je na crti isprobat Uremovića.
    Neki tip sa Zapada

    3-5-2 sam naveo, ne Broza na boku, experiment bi bila formacija , ne Broz na boku

    Igrali bi vida lovren i recimo caleta car u odbrani
    Kova i broz zadnja dva
    Desno pasalic
    Lijevo rebic
    Vlasic iza colaka i kramarica

    Ali očito je ovdje teško shvatit šta netko želi da kaže, pa baš kao i ti/vi mene, ja nigdje nisam napisao Broza jebenog na boku
  • Crusades1986
    10.2k
    Onda je Pašalić na desnom krilu. Još bolja ideja :lol:
  • Neki tip
    19.6k
    fala, jer ne da mi se..
  • xavier
    11.4k
    Desno pasalic
    Lijevo rebic
    Navijač Dinama

    Naravno da su u 3-5-2 bočni igrači ofanzivniji nego bekovi u 4-4-2, ali ne baš toliko da bi to igrao Rebić koji je ipak ofanzivno krilo ili napadač.
  • Markelo
    2.5k
    Ajde bar su naši dobri bili.
  • Navijač Dinama
    7.8k
    jebiga, šta ja znam, neka ofanzivna 3-5-2 formacija :cool:

    Čisto me zanima kolko će repka moć kad stvarno odu Modrić i Raketa.
    Nadam se da ova utakmica nije slika,kako će zapravo repka stvarno izgledat nakon ove dvojice.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.