• Neki tip
    19.6k
    sramotaDragon1Warrior123

    Zakaj? Pa 90% ljudi kmeči da treba maknut stare rage Modrića, Rakitića, cvililo se 2 godine prije SP u Rusiji da Mandžukića treba maknut, a igrat mora Kramarić pa i Kalinić..

    Jer, bit će, Juventus, Real i Barcelona ne znaju, a CSKA, Atalanta i Hoffenheim znaju.

    I da se ne bi krivo razumjeli.. Vlašiću i Pašaliću u repki se veselim, a Krama je klasa.

    Ali nogomet nije Football Manager. Nije ni FIFA20.
    Za igru, za kemiju, za ritam, za uloge, treba i vremena i znanja.
  • Markelo
    2.5k
    Dobro morat ces jednom napravit smjenu generacije. Pasalic-Vlasic-Kovacic ocito ne ide, trebat ce nesto drugo trazit
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Možda, ali svejedno ne smijemo ovako loše izgledat pa da stavimo jebenu u-21 momčad, a ne već etabilirane igrače...

    Ovdje je Dalić kriv koji se očito sprda sa ovim natjecanjem i ruši nam rating repke bezveze nekakvim eksperimentiranjem.
  • bbb medimurje
    3k
    Nije niti kovacic nes al ovaj pasalic je ziva katastrofa
  • Nino Bule
    12k
    Po meni je velika greska pasalic u prvoj, mora neki defanzivac igrat iza kove i vlasica i tocno sam znao da ce nas pregazit u vezi veceras.
  • deda
    29.5k
    Ma i Brekalo je višak, pa ne igramo protiv Malte
  • Kwedi
    3.8k
    Nije Pašalić birao sastav, slagao taktiku i snimao sponzorske reklame da voljni moment i kurcobolja su takvi pa izgledaju kao da 8c igra protiv 2b razreda
  • Neki tip
    19.6k
    Pasalic-Vlasic-Kovacic ocito ne ideMarkelo

    Kak je to očito nakon prve zajedničke tekme ikad?

    Mislim, slazem se ja sa svima vama da je ovo užas. I Liga nacija je sigurno više od običnih prijateljskih tekmi. Ali dramiti nad lošom igrom u prvoj tekmi repke nakon 10 mjeseci uz izostanak cijele standardne veze, ukupno 4 nositelja igre (Modrić, Rakitić, Brozović + Perišić) plus Vrsaljko koji fali i duže, u trenutku kad je stanje igrača čista lutrija, je naprosto pretjerivanje...

    Ponavljam, ovo nije FM. Ne mozes izbaciti 5, 6 igraca, ubaciti 5, 6 drugih u jednoj tekmi i ocekivati ne znam kaj.. Izrazito sam kompetitivan tip, ne odustajem baš nikad i mrzim olako shvaćanje bilo kakvog natjecanja (ni belu ne igram s ljudima koji puno seruckaju o zabavi :lol: ), ali jebemu, sudit cu ipak na EP, ne danas..
  • Navijač Dinama
    7.8k
    Ne može Pašalić igrat na zadnjem veznu, ponavljaju se jebeni Ćiro i ono guranje Stanića na desnog beka..

    Nije mi jasno zašto ako je tako, Broz nije počeo od početka sa Kovom, a ne Pašalić, ako si ga tio da ti igra onda umjesto Brekala, ili Rebića na desno a Perišića lijevo, ali naši treneri da ne probjau svoje neke fore i gluposti.....pa to bi bilo svjetsko čudo
  • Neki tip
    19.6k
    ono guranje Stanića na desnog beka..Navijač Dinama

    Koje je bilo zapravo dosta uspješno i korisno?
  • Navijač Dinama
    7.8k
    a jbg, ovo nije , filozofija nam očito nije jača strana
  • Neki tip
    19.6k
    pa veliš da se ponavlja
    jebeni Ćiro i ono guranje Stanića na desnog beka..Navijač Dinama
    pa s obzirom da je to ispalo čist ok (opet ti, vidim, stariji pričali), usporedba baš i nema smisla..
  • Navijač Dinama
    7.8k
    plus Vrsaljko koji fali i dužeNeki tip sa Zapada

    Ovo da, ali nezz di mu je Bartolec, pa bio je vrh protiv Slovaka u gostima, Jedvaj po poziciji mislim nije uopće bek nego štoper.

    opet ti, vidim, stariji pričali),Neki tip sa Zapada

    Jesu, ali da je bilo šta možda bi osvojili EP ili nešto ne bi se sa onakvom gen.zadovoljili sa broncom sa SP.
  • Crusades1986
    10.2k
    Meni nije jasan Jedvaj na desnom beku.
  • Markelo
    2.5k
    Ja vjerujem da ce sada proigrat i pojest vezni red Portugala. Evo svaki tren ce..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.