• deda
    28.2k
    Bišćan me odavno razočarao do kosti, nema više nikakav kredit kod mene. Past će gore ko keks.
  • Ludovic IX
    5.6k
    Nisam gledao. Jel ubacio baturinu uopće?
  • jp23
    2.2k
    Nope, Baturina je utakmicu odgledao s klupe
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Gol.hr piše o 20k naših navijača u Beču večeras
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Malo mi zvuci previse bez obzira na broj nasih ljudi na radu u Austriji. Mnogi se referiraju na utakmicu na Euru, ali tada si dobio vise karata u startu..
  • Ali
    1.9k

    Pa nisu novinari slucajno tempirali par dana prije mladih one naslove iz usta ovih iz splita. Pa je pod pritiskom morao biscan ubaciti biuka, a sa druge strane nitko ne pritisce a logicna zamjena za izostanak kacavende koji je bio mozak ove ekipe je M.Baturina.
    Ok biuk on su na drugim pozicijama ali statistika ove sezone im je neusporediva
  • Mlađi referent
    10.8k
    Ok biuk on su na drugim pozicijama ali statistika ove sezone im je neusporedivaAli

    Biuk ima bolju statistiku od Baturine
  • deda
    28.2k
    Biuk 644 min 1g 2a
    Baturina 542 min 2g 2a

    Ove sezone u HNLu
  • Mlađi referent
    10.8k
    Biuk 644 min 1g 2a
    Baturina 542 min 2g 2a

    Ove sezone u HNLu
    deda

    U pravu si, iz nekog razloga sam zabrijao da Biuk bilježi bolje brojke u ostalim segmentima.
  • Krizy
    36.9k
    Biuk (krilo) za Hajduk
    57 utakmica - 6 golova i 8 asistencija
    Gol ili asistencija svake 252 minute

    Baturina (veznjak) za Dinamo
    37 utakmica - 4 gola i 7 asistencija
    Gol ili asistencija svake 126 minuta

    Baturina točno duplo više G/A po minutaži, još igra povučenije od Biuka
  • Mlađi referent
    10.8k


    Ma ja sam gledao nekog tovara i u sjećanju mi ostalo kao da je to Biuk, na ocjeni u prosjeku većoj od 7 na Sofi.

    Ovo kaj Biuk ima je baš loše, iznenadio sam se kad sam otvorio.. ne samo G/A, ukupno je to loše
  • NitkoBitan
    12.4k
    Izgleda da panjevi Budimir i Vlasic dobivaju priliku ispred Petkovica i Majera. Opet ce Dinamovci trebat izvlacit utakmicu krajem 2. poluvremena.
  • og1986
    2.9k
    On je valjda s vlašićem potpisao neki ugovor da mora stalno igrati. Inače nema smisla zašto ga forsira kada je lik daleko najlošiji pojedinac momčadi
  • Mališan
    1.7k
    Livaković - Stanišić, Lovren, Gvardiol, Barišić - Modrić, Brozović, Kovačić - Vlašić, Budimir, Perišić.

    Navodna postava za večeras
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.