• Oluja
    3.6k
    Novi dres mi i ne izgleda tako ruzno kao kad je predstavljen na fotografijama
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Jučer smo imali vidjeti priliku Dinamo iz snova + Juranović i Vlašić na terenu.

    Nakon dugo vremena igramo brzo i bez pimplanja,kad vidim tko nam ulazi s klupe mogu reći da možemo opet daleko na svjetskom, najveci minus nam je desni bek, sa ozbiljnijim desnim bekom usudio bih se prognozirati velike stvari.
  • bbb medimurje
    2.9k
    Jucer je od ukupno 15 igraca 12 proslo kroz dinamo :clap:
  • dZg1986
    384
    Slazem se. Nekako sto vise ga gledam, vise mi se svidja. Bilo je boljih, ali nije los.
  • ZGBhoy
    1.7k
    najveci minus nam je desni bek, sa ozbiljnijim desnim bekom usudio bih se prognozirati velike stvari.Svi na Sjever

    Hoces mi objasnit po cemu nam je Juranovic Minus ?
    Mada se slazem da bi Stanisic da je u kontinuitetu ozbiljna Konkurencija
  • Keyser Soze
    8.1k
    Najveći minus je desno krilo i tu je šteta bilo kog trošit, eventualno Vlašić.
  • Svi na Sjever
    1.9k

    Jednostavno nije mi dovoljno konkretan i moćan, usporedi samo koliko puta je Sosa došao gore i koliko puta centrirao, od Jure se ne sjećam čak nijednog centaršuta a igraš doma i imaš veznu liniju koja će te ispoštivat sa loptom.
    Takodjer fizički je inferioran i nije ni u obrani beton , ako ga je Rabiot probio u Splitu olako sta će biti sa puno bržim igračima.

    Da se razumijemo dečko ima pošten pristup i vidi se da igra full gas al jednostavno nije top razina za velike stvari al trenutno nemamo bolje ,iako bi radje Stanišića vidio u prvih 11.
  • Mlađi referent
    10.5k
    Moze li Bilic uzet Hajduka i prestat srat?Efes Pilsen

    Tovar je tovar, nema tu pomoći. Još smiješnije filozofiranje oko Livakovića i gola.

    Inače, bio jučer na stadionu, atmosfera cirkus, ali zato ekipi kapa dole, odlično igraju.
  • og1986
    2.9k
    Pred nekoliko mjeseci sam pročitao neki komentar kao Zagreb nema dobre nogometaše i nikad nikog dobrog nisu proizveli. Uvijek se vrti kao sve su to južnjaci.

    I onda gledam jučer pola reprezentacije su rođeni Zagrepčani i 2 od 5 koji su ušli su isto Zagrepčani.
    Još Kovačić, Pašalić i Šutalo rođeni van granica Hrvatske.

    Ali narativi čine čuda.
  • flexXy
    1.9k
    Igramo dobro pred svjetsko i to je najbitnije. Od onih blamaza sa spanjolcima i portugalcima smo dosli do razine da smo bolji od francuza i danaca. Samo da ne bude ozljeda do svjetskog i mogao bi opet bit dobar rezultat. Kad ovak igraju jos mi je vise zao sta je svjetsko u tom kataru pa se nece moci ispratit uzivo
  • Keyser Soze
    8.1k
    atmosfera cirkusMlađi referent

    Jučer sam se sjetio zašto nisam 5 godina bio na reprezentaciji, kakvih glava ima...
  • Keyser Soze
    8.1k
    - Pripremamo transparent podrške Bruni Petkoviću, ali još nije gotov. Zastava, šivanje natpisa, njegova fotografija, treba sve to riješiti. Možda će biti do Beča.

    :rofl:
  • Majki2111
    2.6k
    Jučer bi Ivanušec ili Murić više napravili desno od Pašalića.... A i Kova me razočarao...
  • BBB Mataa998
    1.3k

    Koliko nam je dobar vezni red trebaju nam 3 lopte da bi se svaki od njih istaknuo. Eto zato te Kova razocarao
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Pred nekoliko mjeseci sam pročitao neki komentar kao Zagreb nema dobre nogometaše i nikad nikog dobrog nisu proizveli. Uvijek se vrti kao sve su to južnjaci.og1986

    Pa najbolji igrač u povijesti hajduka je Bernard Vukas, rođeni zagrepčanin. Najbolji igrač koji je zaigrao u hajduku u zadnjih dvadesetak godina je - Niko Kranjčar.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.