• Mali Zeus
    9.3k
    ↪Mali Zeus a gle, prvoloptaški je i, s druge strane, jako pretenciozno reći "Luki Modriću", ali meni baš na njega najviše baca.Neki tip sa Zapada

    Onda smo mirni što se tiče Lukinog nasljednika. :D
  • Mališan
    1.7k
    kojem je našem veznjaku po igri najsličniji ?Mali Zeus

    Meni je on po stilu mali Rakitić 1/1.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Meni je on po stilu mali Rakitić 1/1.Mališan

    Onda smo i/ili tu mirni. :D
  • Navijač Dinama
    7.3k
    vala na predpoziv je i Petković mogao ako ništa.
  • Ludovic IX
    5.2k
    neznam jel ima limit na broj tih pretpoziva - ali da, osiguraj si da možeš pozvat igrače ako ti trebaju. i petko i budimir su mogli bit na pretpozivu
  • Neki tip
    19k
    Je, izašao je u 37. minuti utakmice s Rapidom, a u idućoj ni na klupi, ali pretpoziv u reprezentaciju je najmanje što ga zapada.

    Ne znam ima li 10% zadovoljnih Petkovićevim igrama u Dinamu u zadnjih valjda pola godine, puno je ljudi čak smatralo da Gavro treba biti prva opcija (Gavru uključujući), ali ništa zato, Petka u repku!
  • Mali Zeus
    9.3k
    Nijedan prigovor.

    Zapravo jedan, zašto Škorić samo pretpoziv!?
  • trender
    168
    @Navijač Dinama Mislim da je 5 stopera + 2 na pretpozivu previše, sretniji bih bio s nekom dodatnom napadačkom opcijom.
  • trender
    168
    petko i budimir su mogli bit na pretpozivuLudovic IX

    Budimir nažalost već dugo vremena ozlijeđen.
  • Neki tip
    19k
    s nekom dodatnom napadačkom opcijom.trender

    Kojom? Tko nije na popisu, a zaslužuje biti?
  • trender
    168
    @Neki tip sa Zapada
    Možda Majer (iako vezni igrač), Murić (ak se ne varam on je ljevak na desnom krilu, to nam fali?). Iako sad kad pogledam možda i nema dodatne opcije:grin:. I valjda je Krama prekinuo sušu.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Zapravo jedan, zašto Škorić samo pretpoziv!?Mali Zeus

    Zato što se ne igra u Osijeku pa nije potreban po regionalnom ključu.
  • Neki tip
    19k
    Pa Majer je "do jučer" bio ozlijeđen više od mjesec dana..

    Uostalom, ofenzivnih veznjaka imamo podosta, ne fali nam ih.

    Majer će, nadam se, ubuduće naći svoje mjesto, ali momak je od odlaska iz Dinama odigrao skoro ništa.. jer se nažalost brzo ozlijedio. Nek se oporavi, igra, čisto sumnjam da će ga se i tada zaobilaziti.

    Murić je talentom, vještinom zanimljiv igrač, ali po meni igra prilično neobvezan nogomet, trkački također ni blizu reprezentacije.
  • Neki tip
    19k
    Zato što se ne igra u Osijeku pa nije potreban po regionalnom ključu.db-izbjeglica

    Uf, žao mi je što ovo nisam prvi napisao. Bio je to zicer 1/1.

    Čudi me da nema Lovre Kalinića na mjestu 3. golmana, a u Splitu se igra odlučujuća.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.