• Mali Zeus
    9k
    No kažem, meni je Dinamo apsolutno prioritet, reprezentacija me zanima puno manje. A za svakog novog trenera se nadam da će biti uspješan i da će biti jako dugo u Maksimiru tako da nikad ne razmišljam o tome gdje će nakon Dinama.xavier

    Meni je to tu negdje. :grin:

    Ne bi bilo ljepše priče da on bude trener i da kao klupska legenda bude uspješan. Općenito mi se sviđa njegova karijera i rad, vidi se da je ozbiljan i da je jedan od najkvalitetnijih naših trenera trenutno.
  • marcio amoroso
    31.8k
    meni je Dinamo apsolutno prioritet, reprezentacija me zanima puno manje. A za svakog novog trenera se nadam da će biti uspješan i da će biti jako dugo u Maksimiru tako da nikad ne razmišljam o tome gdje će nakon Dinama.xavier

    Perfektno napisano :clap:
  • deda
    27.3k
    Šimić opet zabio za Liefering danas
  • deda
    27.3k
    Čolak i danas jedan gol za Malmo. Drugi strijelac lige s 11 golova.
  • Eduardo
    17.1k
    Mandžukić se priključuje stručnom stožeru reprezentacije.

    Tako će Dalić sada imati stožer koji zajedno ima 569 nastupa za Hrvatsku. Direktor Stipe Pletikosa ima 114, Ivica Olić 104, Vedran Ćorluka 103, Mario Mandžukić 89, Dražen Ladić 59, Ognjen Vukojević 55, Nikola Jerkan 31 i Marijan Mrmić 14.
  • Mali Zeus
    9k
    Mora skupiti sve pokemone.
  • Neki tip
    18.8k
    rjs07cfxzrizgwnr.jpg

    Danas protiv Wolfsburga u LP :clap:
  • vjeko1701
    5.9k
    Pa baš napisao na snetu da bi za idući velik rezultat na prvenstvima mogli zahvaljivati Red Bullu. Isto mi je čudno da još nisu odlučili ući u neki naš klub koji bi im bio treći u hijerarhiji i služio kao centar za mlade s ovih prostora.
  • Pop corn
    4.7k
    Isto mi je čudno da još nisu odlučili ući u neki naš klub koji bi im bio treći u hijerarhiji i služio kao centar za mlade s ovih prostora.vjeko1701

    Misliš četvrti? Jer imaju već treći....

    S druge strane Istra je treća opcija Alavesa pa vidi gdje to ide....
  • vjeko1701
    5.9k
    Misliš na onaj NYRB u MLS-u ili na Liefering u 2 Aut. ligi?

    Iskreno, neki u 1.HNL-u bi imao puno bolji razvojni potencijal od ta oba navedena, posebno kao stepenica između 2. AUT i RBS. Sigurno imaju igrača koji su prerasli drugu austrijsku a nisu dovoljno dobri za igranje u RBS ili RBL

    Uzmi recimo Lokomotivu.

    1) Ima dosta dobru mladu školu izgrađenu na Dinamovim temeljima.
    2) Kao klub, već su uigrani da služe kao razvojna momčad za mlade.
    3) Imaju dobre veze na albanskom tržištu koje bi se vjerojatno dale proširiti i na ostala na balkanu.
    4) Nikoga nije previše brige za klub pa ne bi bilo nikakvog otpora promeni imena.
    5) Sa backingom Red Bulla, vjerojatno bi redovno bili u igri za europu gdje bi igranje barem pretkola služilo puno više mladima nego igranje 2. AUT
    6) Relativno jeftino možeš Kajzericu pretvoriti u solidni mali trening/razvojni kamp
    7) Igračima iz hrv. i regije bi bio puno manju kulturološki šok preseliti se u Zagreb nego Salzburg a roditeljima jeftinije nađeš poslove
  • og1986
    2.9k
    Bile su predizborne priče da bi došli u Dubrovnik.
    Ali od tada ništa ni riječi o tome.
  • marcio amoroso
    31.8k

    I još bi majki krenuo navijati za njih :grin:
  • vjeko1701
    5.9k
    Čitao sam to ali realno ono je bilo predizborno laprdanje.
  • Mali Zeus
    9k

    Nisam ga nikad vidio u akciji, kakav je tip igrača i kojem je našem veznjaku po igri najsličniji?
  • Neki tip
    18.8k
    a gle, prvoloptaški je i, s druge strane, jako pretenciozno reći "Luki Modriću", ali meni baš na njega najviše baca.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.