• Crusades1986
    12.7k
    Ako je naš Jole moral potezat za vodom, zašto jbmu nije bilo cooling breaka onda? Ako je bilo tak vrućebbbjura

    Nije bilo cooling breaka jer temperatura mora bit iznad 25°C ili neka druga granica temperature ispod koje nema pauze za osvježenje.
  • Nolifer
    8.2k


    Onda ok. Mislim trebao je čekat prekid i on i Rebić, a ne ovak. Uglavnom očekujem promjene. Ja bih se zahvalio nekim igračima, popričao sa nekima prije ih se riješim i nemrem vjerovat, kak smo ispali smiješni sa ovim potezima...
  • db-izbjeglica
    15.5k
    Sve skupa, čudna utakmica, pogledao sam jutros u miru. Španjolci su bili bolji, ali su nam poklonili gol, mi smo bili lošiji, ali smo im uzvratili sa dvije budalaštine i opet smo imali šansu.

    Prijelomnih trenutak u ovakvom raspletu je bio promašeni zicer kramarića, da je to zabio, vjerojatno bi začepili desnu stranu i možda nekako izborili prolaz.

    Šteta..
  • NORTE
    11.7k
    Oršić 57/24/10
    Perišić 58/9/8
    Brekalo 48/11/7
    Rebić 40/11/10
    Vlašić 48/15/7
    — marcio amoroso

    Svi su bolji igrači od Oršića bez obzira na statistiku. Čista realnost.
    Dudu
    Još jednom se moram složiti s tobom. Dalić je također to dobro primjetio pa ga je protiv Engleske ostavio na tribini, protiv Češke na klupi, protiv Škotske opet na tribini, a protiv Španjolske (zbog covid pozitivnog Perišića) šalje s klupe na teren u 67.minuti zbog negativnog rezultata.

    Podsjetit ću da je Oršić izabran za igrača utakmice, tekme u kojoj je Španjolska zabila 5 golova. Gore navedenima može kopačke čistit. Tako ti je to kad odvedeš klub u četvrtfinale EL, razvaljuješ hat trickom tamo neki Tottenham i Atalantu, al ne igraš za Wolfsburg ili Cska pa nisi ozbiljan kandidat za repku...
  • Jurki
    11.9k
    Generalno smo bolje prosli nego sto smo igrali.. jedino sto me najvise zanima koliko smo pretrcali ali i slijepcu je jasno da trke jucer nije bilo.
  • db-izbjeglica
    15.5k
    Dalić za forsiranje rebića nema opravdanje, jednostavno ne postoji.

    Suludo je od igrača koji u zadnjih 35 utakmica nije dao apsolutno ništa očekivati da će 36. biti iznimka.
  • Papastrumf
    12.5k
    Oršić ima svojih mana i to što nije igrao npr. protiv jedne Škotske, koja igra čvrsto i zatvoreno se može shvatiti, ali da mu se ne da prilika protiv Španjolske, koja ostavlja prostora za kontre, a uz to ti prvi izbor za lijevo krilo ima koronu, to mi nije jasno. Posebno iz razloga što je Rebić totalno van forme, a i učinak u reprezentaciji od svjetskog mu je nikakav.
  • db-izbjeglica
    15.5k
    Čovjek je u 50 minuta zabio gol, asistirao u trepavice za gol, promiješao Španjolce ko male majmune i asostirao za zicer kramariću. Da je ovaj to zabio praktički "one man show".

    Najbolje od svega po svim portalima su čitatelji u anketana bili za oršića. Doslovno je samo trebao slušati glas javnosti.
  • Papastrumf
    12.5k

    Ovo je strašan podatak. Momčad koja se velikim dijelom utakmice branila je pretrčala skoro 2 km manje po igraču u polju.
  • Jaro
    7.5k
    da 3:3 na kraju je svjetsko cudo ... i zapravo cisti plod Dalicevog odustajanja od utakmice... Da nije odustao, vraga bi ubacio Orsica, Pasalica i Budimira...
  • Jurki
    11.9k
    Kaj sad ispali smo i gotovo.. treba ici u čišćenje repke .. nekima se zahvaliti ... pogotovo treneru.. neki igraci stvarno ne znam kaj delaju u repki..zalutali
  • Dudu
    2.6k


    Opcija 1: Rebić preuzima poziciju
    Rebić nije puno pokazao na ovom prvenstvu, možemo uzeti u obzir da se ne snalazi na poziciji napadača, ali svejedno nije pokazao dovoljno. Vjerojatan izbor Dalić s obzirom na sve viđeno dosad, iako je totalno izvan forme.

    Opcija 2: Oršić umjesto Perišića
    Mislav Oršić odigrao je fantastičnu sezonu u Dinamu, odlično se poznaje s Joškom Gvardiolom i čini se da je u najboljoj formi u odnosu na preostalu konkurenciju, ali još uvijek bez minutaže na ovom prvenstvu. Za Španjolsku najbolje rješenje, odličan u kontrama, ne libi se šutirati iz vanjskih pozicija.

    Moja analiza opcija prije utakmice za portal za koji pišem. Pozz :)
  • Nolifer
    8.2k
    Oršić je već trebao igrati protiv Češke. Naša je kriva taktika, jer smo se oslonili previše na trio Modrić - Broz - Kova i tu je nastao problem.

    Španjolci dobro znaju ko su Modrić i Kovačić i tu su nas zatvorili. Krila su bila bezidejna. Po meni je čak Vlašić mogao bit i lažna 9tka, da desno bude Ivanušec, a lijevo Orša..

    Kad gledam kakve su greške radili drvene marije Rebić i Kramarić i sad tek vidiš da smo izbacili sami sebe, radi naivnih pogrešaka i loših izbornikovih odluka....
  • Mali dioničar
    15.6k
    Španjolci dobro znaju ko su Modrić i Kovačić i tu su nas zatvorili.bbbjura

    Ako je činjenica da dobro poznaješ igrača dovoljna za "zatvoriti" ga, pitam se kak ne zatvore Messija. Njega svi dobro poznaju.

    Modrić je najzaslužniji za Oršićev gol koji nas je i vratio u utakmicu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.